En yakın kız arkadaşa süpriz doğumgünü

Arkadaşlar herkes merhabaa..Benim adım sinem,11 senelik bir kız arkadaşımın 1 hafta sonra doğumgünü,evinde süpriz bir kutlama yapıcaaz,balon falaan,fakat ben daha farklı şeyler istiyorum,ucuz ama değişik..Beklentisinin altında olmasından çok krkuyorm..Fikirlerinizi paylaşın lütfeen :/

Güncellemeler:
Yardımmm
--

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• "Dogum gunun kutlu olsun de" kadar parlak fikir sunabilirim sana. Daha fazlasi bu bunyeden cikmaz malesef.

0|0
    0|0
  • Enbüyük süpriz bence ben lezbiyeni mve senden hoşlanıyorum diyip öpmen olurdu dudaklarından.. Şoka girerdi imme inerdi felç olurdu..

0|0
    2|2
    • çok yaratıcısında bu beni aşar :D

• En çok beni sev sen yinede :/

• Ne var yine dişlerini fırçalamamış mıydı yoksa ? =_=

• kolay glsin :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bır arkadasım ıcın bırlıkte olan resımlerımızı bır araya getırdım altlarına komık sozler yazdım sonra onları tanıstıgım zaman kı sarkılardan bugune kadar olan sarkılara kadar gecıslı yaptım dogum gununu kutlarken vıdeo olarak oynatmıtım cok hosuna gıtmıstı .

Sevgılıme aynısını yapıp cd olarak yollamıstım cd adı Bızım Sarkılarımızdı yanında guzel bır gomlek ve senı sevıyorum yazısı.

dedıgım yapacak kadar anlamıyorsan noormal fotograf albumu olarak hazırla yanı fotografcıda cıkart resımlerı guzel bır resım albumu ıle ona hedıye et .

0|0
    0|0
    • Belki bilginiz vardır sevgilikitabı diye bir site var ordan birkaç resim ayarladım ve üzerlerine ufak notlar yazdım,hediye kısmında sıkıntı yokta hani onu çok şaşırtacak birşey arıyorum hiç aklına gelmycek bişeey

• Bakıcaam,çok teşekkür ederim :))

• birbilmecemvar değişik bir fikrin varsa buyur ?

• Annesi ve babasına söyle ilk olarak. (Annesi ve babsı ile yaşıyorsa) Sonrada babası onu bir yere götürsün. Sizde evi süslersiniz. Başka gelecek kişiler varsa onlarda pastayı getirirler. Arkadaşın eve geldiğinde siz (doğum gününü kutlayaaklar) süslrdiğiniz odaya saklanırsınız. Arkadaşınızda babası ile gelince salona geçer zaten. Arkadaşınız televizyonu açınca arkadaşınızın annesi bir Cd koysun televizyona. Şöyle bir video olabilir. Herkes doğum günün kutlu olsun der. Öyle bir video çekip CD ye kaydedebilirsniz. Sonrada parti başlar. Bu bana yapılmıştı 2 yıl önce. Çok hoşuma gitmişti.

0|0
    0|0
    • Video fikri süpermişş,hazırlıklara başlamalıyım hemen :) teşekkürler

Yükleniyor...