Bir sevgiliye nasıl davranılmalı ve ben ne yapmalıyım bu durumda ?

Yarın 2 ay olacak ilişkim.18 yaşındayım.Sevgilimle sürekli ayrılıp barışıyorum çok kısa süreli ayrılma da denmez aslında bitti diyorum hep.O da bundan bunaldı artık pek takmıyor.İşte çalışıyor tatilde benimle ilgilenmiyor.Çok yoruluyorum nolur beni de anla diyip duruyor.Bende fedakarlık yapsın istiyorum.Geçen gün doğru düzgün konuşmadan direk azdırmamı istedi bende sinirlendim yine bitti dedim.Kullanılmış gibi hissediyorum bazen kendimi.Geçen gün gönlümü alacaktı güya eve gittik öpüştük felan kullandığını düşündüm bitssin dedim.Seni sevmesem sana bu kadar dayanmam dilini çekmem başka kaşarların yanında olurum diyor.Üstüne gidince çok bunalıyor.Sen bu ayrılma işini alışkanlık haline getirdin peşinden koşmamı bekliyorsun ilişkimiz basitleşti diyor.Nasıl davranmalıyım bana biraz bağlı olsun istiyorum beni seviyor gibi çünkü çok rahat biri.BIktırmadan nasıl davranmalıyım ona ? Kaybetmek istemiyorum çok seviyorum ? Bir sevgiliye nasıl davranılmalı ve ben ne yapmalıyım bu durumda yardım edin

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayrılıp ayrılıp barışıyosanız vay halinize.

0|0
    0|0
    • ben ayrılıyorum o değil

• Sen ayrılınca oda ayrılmış oluyor. Sen bitiriyosan o başka. Sorun sende onda değil.

• o da değer versin keyfimden ayrılmıyorum ki

• 2 ayda evine gidip falan öpüştün mü bide 18 yaşındasın tüüü sanaaa Allah belanı versin ailene falan bakacak yüzündemi yokkk . ayrılıp duruyorsunuz zaten saglıklı bir ilişkide değilmişşş iki gün snra baskası olucak hayatında evleniceksin falan kocana cocuklarına nasıl bakmaya yüzün olucak ! ulan erkeklere diyorsunuz bn erkek başıma yapmadım bunları tüüüü pisliklerrrr

0|0
    0|0
    • Cok sevdim cok inandim her insan hata yapar

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence uzak dur

0|0
    0|0
    • neden ?

• öyle olsa başka kızlarla olurum diyor

• hahaha o en iyi yöntemdir safları etkileme yöntemi gözünü aç her b*ka inanma.. sonra başlığı değiştirirsin sevgilim ırzıma geçti yardım edin diye evine gidiyorsun 18 yaşındasın bide ya ben daha eve erkek arkadaşlarımı bile çagırmam ne günlere kaldık tüm kızlar böle mi olur geçen konuştugum kız 4 kişiyle yapmış sogudum kızlardan resmen :(

Yükleniyor...