Benimkine yakın sesler duymak istiyorum bu bir kaçış mı?

ne kadar çok ses öğrenirsem, yaşarsam kendi sesim de o derece belirgin olur ve bu şekilde kendi sesime benzer sesler duymakta zorlanmam diyorum.

peki neden gerekli?

bu halimle çatışmanın içindeyim ve bu çatışmayı yenmenin yolunu aramaktansa benim gibi olanların varlığını bilmek çatışmanın etksini azaltıp beni kısa süreli de olsa kendimden soyutluyor. duyuyorum bağırıyorlar, bir yerden biyerlere koşturuyorlar, ne için çabaladıklarının farkındayım ama kendimi bir eve hapsedip benim gibi olanları duyunca o dışardaki sesler bende hiçbir değişikliğe yol açmıyor . böyle mutlu olduğumu düşünüyorum .

şimdi kaçıyor muyum ve bu iyi bir kaçış mı kalıp dışardakilerine kulak vermek bu işi kökünden halletmek mümkün mü?

ilk taşı ben atsam bu çatışmaya son vermek için iyi etmiş olur muyum?

böyle düşünceler..

*yazı bölümü olaydı.

Güncellemeler:
seviyeyi yükseltiyorum :/

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Senin sesine yakın sesler duyma olasılığın var ama bu seni ne kadar tatmin ve de mutlu eder burası tartışılır. Seni istediğin sonuca ulaştırmaya yeter mi? Çatışma içerisinde olmanın sebebi belki de arayış içerisinde olman ve kimliğini bulmak istemen olabilir. Fakat kaçış olacağını sanmıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Emin ol sesler hiç bitmeyecek ve kaçamayacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendime benzeyen birini bulmak istiyorum desen anlarımda kendi sesine benzer bir ses aramana anlam veremedm

0|0
    0|0
  • Felsefeden anlamıyorum :(

0|0
    0|0
  • insanlar veya sesleri seni hiç bir zaman tatmin edemez.olsa bir anlık bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...