Bütün gün mesaj atmadık. dün kavga ettik bana sinirle bir sürü sey söyledi

bende ona bişey demedim ama ağladım kendi kendime. mesele, ben direksiyon dersi alıyorum bir erkekten bu. istemiyorum gitme dese gitmezdim. bana pazar günü bende bir kızla denize giderim dedi. bende gidersen senın için ben yokum bunu bil dedim. ne olucak ne yapmam lazım ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Büyümeniz lazım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sevgilin gitme dememiş ama

belki ona danışmanı istemiştir sen dersten önce ona sordun mu?

ayrıca sevgilin öğretseydi?

0|0
    0|0
  • Yaşlar çok genç saçma sapan ceviz kabuğunu doldurmıyan sebeplerden ötürü kavga çıkarmalar eskiden bizde bu süreçlerden geçtik inan bana ne aptalmışım diyorsun ..

0|0
    0|0
  • yani çok komiktir bu işler anlaşılıyor değil mi ikinizde birbirinizi kıskanıp birbirinizi dişliyorsunuz

sıkma canını bence uzatmayada değmez aç tel.nu açıkça söle oda söyler erkekler pek laf ebeliği bilmez ne varsa dökülür zaten..ne güzel aşk oyunlarıdır acısı bile güzel tadını çıkar çok ararsın sora :)

0|0
    0|0
  • Bu tip erkekleri siz hakediyorsunuz tutsak olmaya mahkumsunuz size okulda ozel hayat diye birsey ogretmediler mi siz sadece iki kisi arasinda yasanan bir iliski mi zannediyorsunuz...hakediyorsunuz bence

0|0
    0|0
  • Olgunlaşın biraz ne bu gereksiz kıskançlıklar.

0|0
    0|0
  • şutla gitsin..

0|0
    0|0
  • Sorunu anlayamadım. Biraz daha açıklayıcı yazarsan yardımcı olabiliriz.

0|0
    0|0
  • ben sevgilin telden yazıyorum şu an kızla denizdeyim ayrıldık bu iş bitti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok şirinsiniz. ikinizde bir yere gitmeden durun olduğunuz yerde. sakinleşince düzelir diycem de kıskanmaktan kaynaklanan saçmalamak da böyle bişey işte.

1|0
    0|0
  • O ne dedi cevap olarak ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...