Sevgiliye dogum gününde ne alınır ? Yaratıcı fikirleri olanlar paylaşabilirmi aceba?

Sevgiliye dogum gününde ne alınır ? Koyu bir fenerli ise orjinal forma ? Çok sevdigi ayakkabı modeli ? ya da başka şeyler ? Özellikle bayanlar siz ne beklerdiniz dogum günü hediyesi olarak veya süpriz olacagı için yaratıcı romantik ve güzel fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim

Güncellemeler:
Bayanlar antrenman saatim geldi iftardan sonra o güzel görüşlerinizi ve fikirlerinizi almaya devam edicem sonuc güzel olucak inş =) Şimdiden Allah kabul etsin
Yeni projem ile karşınızdayım sona ekleme yapmak istedim ama nasıl oldu sizlere de sorayım dedim =) Gene aynı şekilde kalpli kırmızı güzel bir kutu en altta mektup üstünde forma formanın üstünde kırmızı gül yaprakları onun üstüne Kinder sürpriz yumurtalar ve tam ortada kalpli çikolata =) ve gece onu arayıp konuşurken tam 00:00da havai fişek atmayı düşünüyorum o sırada ona sevgi sözcükleri ve iyiki dogdun dilegimi sunmak istiyorum ama sevgi sözcügü olarak dogum günü sözleri ne demeliyim ? =)

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• şu kutu ve forma olayından devam edicem. onları kesinlikle yap ama dıştan içe doğru anlatıyım. en üstte ona güzel şeyler yazdığın kağıt olsun altında forması olsun ve formanın üzerine altına bakmayı unutma bitanem gibi bişey yaz. daha sonra onu çıkardığında altında şeker/jelibon ya da çikolata olsun onları da çıkardığında en altta kutunun altına bak sevgilim yazısını iliştir. kutunun altında önceden yapıştırdığın ayna olsun aynanın üzerine de az önce aldığın şeker/çikolatalardan daha iyi bir şey var hayatımı tatlandıran. aynaya bak gibi bişey yaz. bence gayet güzel tabi kelimeleri değiştir daha özel olsun. mutluluklar :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• eğer zenginsen ipod 5. nesil al içine de sevdiği beraberken dinlemekten zevk aldığınız şarkıları yükle. ha diyorsan o kadar lükse kaçamam o zaman bir güzellik salonuna götür ve masajdan ağdaya maniküre pediküre saçlardan makyaja her şeyi yaptır masrafı da sen karşıla. bu da olmazsa tişört al kendine üstüne de ''sana kendimi hediye ediyorum'' yaz elinde bir buket gülle çık karşısına günün sonunda da tişörtü ona hatıra bırak

0|1
    0|1
  • şey afedersin.

fenerliye müstahak.

0|1
    0|1
  • Soğan ver gözleri yaşarsın :P hazır alma değil de , kendi el emeğinle yapabileceğin birşey daha çok hoşuna gider

0|1
    0|1
  • ıncık boncukmuş yok kalpten kutuymuş hiç bulaşma orjinal forma fikri iyimiş

0|2
    0|0
    • Evet kutunun içinde güzel şekilde hediye etmeyi pilanlıyorum

• kutular kalpler çikolatalar tarihte kaldı ama sen bilirsin başka bşy düşün geri kalan güzel ama

• peki denerim sagol

• Al bir kalp şeklinde kutu bir forma al koy içine. yanına Fenerbahçeli ya da sarı laciver anahtarlık bileklik filanda koy. Seni seviyorum yaz Bence çok hoşuna gider :)

0|1
    0|0
    • Kalp şeklinde güzel bir kutu en altına güzel bir mektup üstüne gül yaprakları formayı üstüne onun üstüne güzel kalpli çikolata ve degişik şekilde cikolatalar la süsleyip hediye etmeyi pilanlıyorum nasıl oldu aceba ? =)

• Çok iyi :) hatta süper :))

• Aynen bu olabilr =)

• matruşka bebek al , sonra en küçüğünün içine kalpli tatlı bir kolye koy hoş bir hediye bence sunum şekli farklı :)

0|1
    0|1
  • buldumbuldum.com a bak birde hediyedenizi.com

sevgilikitabı.com da çok iyidir.

0|2
    0|1
  • www.sevgilikitabi.com/ şiddetle tavsiyemdir ;)

0|1
    0|1
    • Bi bakalım neler warmış neler yokmuş =)

• Doğum günü hediyesi diye bir kitap war onu merak ettim içerigi ney aceba içindeki yazıları merak ettim sitede içinde ne yazdıgı belirtilmiyomu aceba bilgin warmı ? :/

• sayfaları çevir görürsün zaten ne yaazdığını :) ayrıca incele inceledikce öğrenirsin :)

• cipsi ve kola olabilir =)

0|1
    0|0
  • Farklı bir hediye olmasına özen göster

0|1
    0|1
  • Hep benim kal yanımda ol her yenı yasımızı beraber kutlayalım vs.

0|1
    0|0
  • Fenerli sevgilim bana gs forması almıştı ikimizde çok fanatiğiz :) Çok hoşuma gitmişti çok şaşrmıştım zaten ilk verince şok oldum bir inanamadım şaka sandm :) şu sralar isteyipte alamadıgı bişey varsa onu alablirsn.

0|1
    0|0
    • KEndinsinin forması warmış kız kuzeni almış daha geir vermemiş o da istemez öyle geri ver diye yani anlayacagın kuzeni yalan etmiş formayı =) forma mı alsam vans ayakkabı cok aradık bagcıksız orjin ama bulamadık vans cok istiyodu. bide pilatform ayakkabı almak istiyodu begendigi bitane war ama hangisini begendi ben bilmiyorum yoksa hemen alırdım =) sence forma iyi olurmu dogum günü hediyesi olarak ?

• Bilmiyorumki gsstore sitesinden olabilir. Çünkü burda onu yaptırabileceği bir yer yok.

• Bi bakayım inş wardır öyle bişey

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardesim benim yapacagım hediye sana nasipmiş gel anlatayım :)

Önce orjinal Fenerbahçe formasını alıyorsun.

Formanın üzerine dikkat çekecek renkte kalemlerle onu ne kadar sevdiğinizi anlatan cümleler yazıp kalpler ve çiçeklerle süslüyorsun.

Formanın arkasınada ikinizin bir resmini yaptırıyorsun.

Sırtında sizin fotoğrafınız olan bir formayı giymek ve maçları bu formayla izlemek ikinizin de çok hoşuna gidecek..

Benden önce sen yapmıs olursun , istersen tabi :)

0|1
    0|0
  • vay baya güzelmiş ya

0|1
    0|0
    • çok sagol dostum bunu sende denemelisin diye düşünüyorum =)

• tamam kardeşm benim araştrırım

• rica ederim

• güzel hediyeler var mıya bende takip edeyim

0|1
    0|0
    • sevgilikitabı.com burda güzel şeyler war ama istersen fikrimide kullanabilirsin kardeşim =)

• senin fikrin ne kardeş

sevgili kitabına baktımda biraz fiyatları pahalı geldi bana

• arkadaşım tatlı böyle güzel bir ayna al derim ben senden daha güzel bir hediye bulamadım hesabı

0|1
    0|0
  • Tek taş yüzük süper olur

0|1
    0|0
  • Çıtayı yükseltemeycek Bir Hediye Al ..

Ve NAsıl olsa Birgün ayrılcaksınız ... Bütçeni yormyacak bir hediye al :)

1|1
    0|0
    • 10 ay oldu çıkalı benim için bütce degil sevgi saygı önemli geriis teferruat arkadaşım.

• 10 ay hala kısa Bir süre .. Sevgi Saygı Eskiden di ? Şimdi Çıkar İlişikisi var :) HEdiye işine Gelirsen Güzel bir Kolye Al ..

• Kolyeyi daha once aldım. Çıkar meelesine gelirsek hrkez aynı degl

Yükleniyor...