Bir oyun kitap satırı.

Şu an size en yakın kitabın 60. sayfasının ilk satırını yazınız. Kitabın adını ve yazarını da Bakalım kimler ne okuyor bu şekilde sadece satırı beğendiğim için okuduğum kitaplar var

Güncellemeler:
Ben yazmamışım; Oblomoz yazarı gonçarov 60. satır : ''Peki sen hiç bir şey yapmayacak mısın? '' dedi Tarantyev.

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• İlk ceset geçen 18 Şubat'ta, Fort d'Aubervilliers toplu konutlarında, Maladredie çimenliklerinde bulunmuştu.

0|0
    0|0
    • yabancı gelmedi yazarını ve adını öğrenebilirmiyim

• Burdan mail atıp adreste isteyebilirsin link

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 17

• en yakın olan kitap tee salonda nasıl gideyim şimdi oraya :$

1|1
    1|0
  • Vergi tanrının adına toplanır, dolaylı ya da dolaysız olarak tapınakların hazinelerine girerdi.. ( Batıya yön veren metinler ) Kapadokya Meslek Yüksek Okulunun ders kitabı.. Derleyen Alev Alatlı..

Gerçekten geri kafalı bir maço olsaydım, benim karşımda nasıl konuşman gerektiğini sana öğretirdim. (Bir aşk romanından alıntı..)

0|1
    0|0
    • Bu aşk romanının adı nedir :D

• "Eğer seni tanımadan buradan gitseydim bu şehri unutmak daha kolay olurdu. İçinde senin de yaşadığın bir yeri bundan sonra kolay unutamam. Ne zaman İstanbul kelimesi duyarsam aklıma hemen sen geleceksin. O zaman seni özlediğim için İstanbulu da özleyeceğim. Bu şehirden kaçamayacağım. Tıpkı Konstantinos Kavafis gibi." 1960 lı yılları anlatıyormuş.. Muhakkak çok güzeldir.. Bu kitabı mutlaka alacağım..

• Muhteşemdir bitirdikten sonra 3 gün anlatmıştım arkadaşlarıma harika bir rum kızı ile bir türk erkeğinin aşkını ve 60ların Beyoğlu nasıldır orada öğreniyorsun

• Yeniden yükselirken, başım dönmeye başladı. Öksürdüm. Benim yaşımda her öksürük, cenaze arabasının kornasıdır.

Ruhi Mücerret. Murat Menteş :)

0|1
    0|0
  • "Ela gözlerindeki yeşil harelerine aşık olduğum güzel, alev rengi saçlarının ateşi sanki bugün daha fazla yüreğimi yakıyor"

İncir Kuşları-Sinan Akyüz

0|1
    1|0
  • telefonu eline aldı Myron, " sade bir kahve getirir misin ? Teşekkürler " ahizeyi yerine koyup Jessica'ya baktı. - HARLAN COBEN OYUNBOZAN :)

0|1
    1|0
  • bırak dağınık kalsın- rik kuiper- tonie mudde

sineğin tam önüne nişan alın. sinek avlamak sinir bozucu biriştir.

böcekler oladar hızlıdır ki denk getirmek neredeyse imkansızdır. bunu nasıl beceriyorlar?

0|1
    1|0
  • beraatimi istiyorum hakim bey

0|1
    1|0
  • Cümle:Sinan,yıllar öncesine,Funda'nın evinin önünde sırılsıklam olduğu ana takılmış kalmış,öfkeden kızarmış yanakları ve kesik hırıltılarla hıncını gaz pedalından çıkarıyordu.

Kitabın adı:Kuklacı

Yazar:Günay Gafur

0|1
    0|0
  • Bu eve ilk gelişim değil, daha önce de birkaç kez gelmiştim.

0|1
    0|0
  • " Ah... Bu da ne demek? Gay değildi. Ya da belki de öyleydi. " Grinin Elli Tonu-E L James

0|1
    1|0
  • "Shealy sırtında Tiarnan'ın sıcak ve sert göğsünü hissetti."

1|1
    1|0
  • of kalkamam yerimden.

1|1
    2|0
  • " Bayrağı göndere çekip birkaç kez İngiltere'nin Hayvanları şarkısını söylediler. " George Orwell, Hayvan Çiftliği.

0|0
    0|0
  • kitabında 60. sayfası boş bırakılmış :)

0|0
    0|0
    • tamam sana bir güzellik yapalım 62. sayfa ilk satır..:D

• 34. sayfa :D

• "salonu işgal ettiler. gireni dövdüler. gırtlak sıktılar. tekmelediler. gazetecileri dışarı atılar. oylama yaptılar. kaldırın elleri diye bağırdılar. eller yukarı yani. 27 dakika da 20 madde."

• Los Angeles başsavcısı gladys root a gittiler. Bayan Root sonradan...

Malcolm X

Alex haley

0|0
    0|0
    • Müslümanlara göre; fazla dünyeviyim;

Diğerlerine göre; Fazla dindarım.

Militanlara göre, fazla ılımlıyım;

Ilımlılara göre, fazla militanım.

• Ben bağırırken hocam epey eğleniyordu. jcddkj

0|0
    0|0
  • Her kalp kendi şarkısını söyler.

Çok güzel bir kitap ama şuan bende olmadığı için 60.sayfasına bakamayacağım.

En yakın kitaba gelince de kardeşimin 'Balonla 5 Hafta'sı var :D Sanırım okumuşsundur :D

0|1
    0|0
    • Jules verne değilmi onun yazarı :D

• Teşekkür ederim güzel sohbetti

• Bende teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Sansına Montaigne-Denemeler kalmıs masamın üstünde.

En yakını da oydu. Ama bu demek olmuyor ki su an onu okuyorum. :)

60. sayfa / Baslık; Basıbos Ruhlar

Bos bırakılmıs topraklar, gübreli ve bereketliyseler; yüz bin cesit otla dolar.

0|1
    0|0
    • bence çok güzel bir kitap kalmış.

• Evet, biliyorum. Bir de Özgürlügün Elli Tonu var. Ilk 2 sini okudum ben de. 3. yü almayı düsünmüyorum. :)

Sıktı sanki.. Kitap iyi güzel, hos ama ne bileyim. 3. yü bu kadar hevesle okuyamam. Bir zaman sonra bir tadı kalmıyor. Kadın uzattıkca uzatmıs. Sırf 3 kitabı da satabilmek icin ucuz yola basvurmus. Ilk kitap 2 haftayı anlatıyor sadece. Öyle diyeyim yani.. :))

• para kazanmak zor özellikle yazarsan

• Migros un kataloğu var lur mu? Kuzu gerdan 21, 99 tl asdfghj

0|1
    0|0
  • 4. Tel : RE

Var mı okumak isteyen :)

1|1
    0|0
  • ilk cümleyi yazayım ; Kabil olsun, Kromer olsun, düşünceleri okumak olsun, bu konularda daha çok şey duyup işitme arzumu nasıl dizginleyebilmiştim içimde ?

Demian - H.Hesse

1|0
    0|0
  • Bir de Doğu Afrika ve Avustralya'daki işlere... Restarick ailesinin en son fertleri Simon ve Andrew Restarick:Andrew'nun ağabeyi olan Simon bir yıl önce ölmüş

-Agatha Christie

1|0
    0|0
  • Bu,geceleyin bizimle arkadaşlık eden adamdır !

3 kez mesneviyi bitirdim,şimdi seçme hikayelerine başladım tekrardan.

0|1
    0|0
  • Çünkü o bir kiralık katildi lisa dur yapma dedi dante cevap verdi bu sadece bir iş kişisel değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...