Galatasarayın bu Cemal Nalga olayı ne oldu?

Bu şike olayının detaylarını bilen var mı? bu şike olayından sonra galatasaraya herhangi bir yaptırım uygulandı mı bilgisi olan varmı? link

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• doğan görünümlü şahini bilirdik ama tufan görünümlü cemalı ilk kez görmüştük

link hafızalara kazınan o meşhur karikatür

1|2
    2|4

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• tertemiz geçmişimiz derken sanırım basketbol spor klübüne dahil olmuyor:))

1|4
    5|1
  • Gs'nın o donemde once 24 puanı sılındı daha sonra ıtıraz edıldı ve 12puanı sılındı sadece,o donemde Gs son maclarının hepsını kazandı da lıgde kaldı FB ulker o yıl gs'nın dusme potasındakı butun rakıplerıne maglup oldu :) o donemde gs tek mac kaybetse lıgden dusecektı .

0|0
    0|0
  • 2009 haberi..bu sezon bjkde oynadı bilirsiniz onun dışında bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Benim bildigim şike cezası alan klüpler arasında Galatasaray ın adı gecmiyordu yenimi oldu link açamadım

0|0
    0|0
    • onun adı başrolde yazılı:)

• neyi aldı fb bjk

• Cezayı:)))

• galatasarayda doping skandalından başka bir skandal olmamıştır

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• 2+1 sene euroleague cezası yedik

bizim yerimize Banviti gönderdiler

Elimizdeki yabancılar göçtü

Başkanımızı da içeri aldılar

3|2
    1|4
  • Galatasaray o sezon cezasını çekti puan silme cezası verildi kümede kalmayı son maçta garantilemiştik burada esas sorgulanması gereken Şike yaptığı hem Türkiye mahkemeleri hemde UEFA tarafından tescillendiği halde Türkiyede hala hiçbir ceza almayan taraftarın bu soruları nasıl sorduğudur

1|0
    1|1
    • ne cezası alacakmışım ben:)

• şike yaptığı mı ? şike var ise enden ceza alan sadece fenerbahçeli yetkililer bunlar paf takıma karşı mı şike yaptı ? karşıdan kim alındı içeri veyahut uefa kimi çağırdı ?

• Aziz Yıldırım 6 yıl hapis cezası aldı daha ne istiyorsun?

• üstünü kapattırdık ;;;)))

1|3
    2|4
  • fb liler çukura düşünce Galatasaray`a nasıl çamur atarız düşüncesi ile bilica edasında eşelemeye ammada bayılıyor. Basketbolda Galatasaray ceza aldı rahat ol sen 1 maç kaybetsek küme düşüyorduk ;)

0|0
    0|0
  • ta ne zamanki haber yaptırım uygulandığını hatırlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...