Sevgilinizle tartışırken telefonun yüzünüze kapatılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

her iki taraf için de yorumlarınız,Sevgilinizle tartışırken telefonun yüzünüze kapatılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
28|10

En İyi Kız Görüşü

• Terbiyesine veririmm karakterine veririm yaptıgını birsey demem o kadar insan ediyorsa eğer değiştiricek halim yok :) güler geçer birdaha aradıgında açmam olur biter.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• o suçluysa çok kızarım ve onu aramam ararsa da açmam , ama eğer o haklıysa siniri geçsin diye bekler sonra kendimi affettiririm.

0|0
    0|0
  • Cook yaptıgıım seydii bazen bazı konusmalarda yüzüne kapadıgıma pisman oluyorum bazende bazılarnda iyiki kapamısım diyorum..Arabadaa konusurkeen indim,telefonu yüzüne kapadım,günlerce konusmadım, vss,gittigimiz mekanda oturdugumuz yerde sinirlennce onu bırakıp gitttim falann bazn üzücü ama hic pisman degllmm :)

0|0
    0|0
  • terbiyesizlik.. ama o bana yaptıgı icin anlasn diye ben de ona yaparım.

0|1
    0|0
  • kapatamaz, kapatırsa kapanır

0|0
    0|0
  • kötü bi şey biliyorum ama yaparım.çok sinirlenince.karşı taraf 10 kere anlatmama rağmen laftan anlamıyosa telefonu yüzüne kapatmakta çare bulurum

0|0
    0|0
  • bilerek kapatmışsa acısı çıkar...

2-3 gün görüşmediğim gibi telefonlarına cevap vermem...kudursun.

0|0
    0|0
  • çok sinirlenirdim ve tepkim sert olurdu

0|0
    0|0
  • hiç de sinirlenmem. eğlenirim bile.. hatta tekrar ararım konuşacakmış gibi yaparım ve hemen ben de onun suratına kapatırım.

0|0
    0|0
  • Çıldırırım. Kafamı duvara vurup, kendimi dışarıya atarım. Önüme ilk gelen ilk erkeğin kasık altına sağlam bir tekme atıp topuklarım. Sonra arkadaşımı ararım naber kahveci derim, sağol Harun abi sen der, gülerim.

0|0
    0|0
  • büük bi terbiyesizlik olark görürüm.. kendime yapılmasını istemem bende krşmdakine yapmam:) en bşndan da sölerm kawga edersek sakın teli kapama die:):)

0|0
    0|0
  • çok sinirlendiğin zaman ''ben kapatıyorum sonra konusalım hadi görüşürüz'' demeli.saygı çerçevesi içinde olmalı bazı şeyler.yapılmaması gereken hareket...

0|0
    0|0
  • Küfür etse daha iyimis

0|0
    0|0
  • o yaparsa olay çıkar.

ben yaparsam tekrar arasın.

0|0
    0|0
  • küfretse daha iyi

0|0
    0|0
  • tribal enfeksiyona bağlarım

0|0
    0|0
  • en cok yaptığım şey

0|0
    0|0
  • Kapatamaz.kapatrsa sevgilim olamaz zaten.

0|0
    0|0
  • O benim ters tarafimi daha görmemis galiba

0|0
    0|0
  • saygısız dıye dusunurum

0|0
    0|0
  • haketmismdir

0|0
    0|0
  • Sinirlendiğimde ağzımdan çıkanı kulağım duymaz. O yüzden kapatabiliirim. Böylesi daha iyi.

0|0
    0|0
  • bem çok kapatırım uğraşama çünkü:D snrada rahatlarım..karsıdaki sinirden ölür:D:

0|0
    0|0
  • Yapmadığım bir şey değil

Çok sinirlenince kötü konuşmamak adına kapatirim

0|0
    0|0
  • eglenceli oluyor.

0|0
    0|0
  • telefonda tartışılır mı yaa,hiçbir sonuca varmaz ki,sevmem zaten tartışmaları

0|0
    0|0
  • en sinir oldugum seylerden birisi.

0|0
    0|0
    • bunda niye gizlisin gayet normal edepli bi soru yahu : ))

• alışmış kudurmuştan beterdir derler : ))senn kide o hesap,el alışkanlığı napalım falan : ))

• :D aynen aliskanlik .. napalim ..

• çok sinirlenirim. karşımda olsa kafa göz dalarım o derece.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok severim, bir daha aramak zahmetine girmiyorum :D:D:D yaşasın özgürlük

1|0
    0|0
  • O kapatırsa ... der aman pırt yaparım ağzımla çayıma sigarama devam.o konuşmanın ardındaki ilk konuşmada bende onun yüzüne kaparım adalet sağlanmış olur

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim davranış biçimi .

0|0
    0|0
  • Çok kırdırmışsam üzmüşsem gönlünü alırım, yok egosunu tatmin için yaptıysa bir daha ne ararım nede aramasına izin veririm

0|0
    0|0
  • Surata telefon kapatma saygının bitişidir..Saygı biterse herşey biter..Yok saygısız takılmayı yeğliyorsa çiftler ossuruk tadında bir ilişki yaşarlar..

0|0
    0|0
  • kapatiyorum ya da iyi gunler/geceler/by dememisse bir daha asla geri aranmaz kendisi.

1|0
    0|0
  • Çok sinirliyse olabilir.

1|0
    0|0
  • Kan beynime sıçrar.

0|0
    0|0
  • saygısızlık diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • bende kapatırım telefon arayıp beni bulamasın diye