Bunların normal olanı yok mu ya ??

ya bu erkekler neden böyle? Dün önce iyiydik sonra üniversite mevzusu yüzünden tartıştık. Ben ona seneye üni sınavıyla beraber kpss ye de girmeyi düşünüyorum dedim o da niye dedi üni sınav sonucum iyi gelmezse kpss den iyi puan alırsam masa başı çalışmayı düşünüyorm dedim. Sadece bir düşünce yanı. O da ne yapacaksın masa başı işi zırt pırt etmeye başladı sekreter olmama göz yumamazmis neymiş öyle bir şey olursa gittiğim şehre gelmezmis. Niye böyle bu erkekler?şu anaramız bozuk akşama doğru hiçbir şey yokmuş gibi devam edecek ama sadece yıprandığımız yanımıza kalıyor. 17 ay olmuş ilişkimizde hala tantana cıkıyor ya

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle 17 ay olmuş ilişkimizde hala tantana oluyor demişsin alakası olmadığını düşünüyorum değil 17 117 ay geçse ilişkilerde alakasız yere tartışmalar yaşanır...ama yıpratıcı olması konusunda ise sonuna kadar katılıyorum... soruna gelince erkek arkadaşın kendisini bir üniversite öğrencisi olarak hayal etmiş seni de çalışan bir bayan...zamanla ondan sıkılacağını çevrende sana göz koyacak erkekler olacağını senin de onlardan birini tercih edip kendisini bırakacağını falan düşünmüştür...bir nevi kıskançlık krizi sonrası yaşanılan klasik durumlar...sekreterlik işine de gelince bu kavganın tuzu biberi olmuş diyebilirim...sonuç olarak yıllardır Türk filmlerinde sekreter karakteri ve ona asılan patronlar gösterilmiş ve neslin beynine böyle işlemiştir ki erkek arkadaşının hayal dünyasında bu konuma seni getirmesi kıskançlık krizini inanılmaz etkilemiştir...bu tip durumlarda erkekler sakinleştirici bir kaç sözle yola gelirler...

0|0
    0|0
    • çok doğru söyledin ama ben onu bırakıp baska biriyle olmam yanı bunu o da biliyor ama böyle davranıyor. Ikimizde mesaj atmıyoruz zaten çok sınırlı adam akıllı konuşmaz kestirip atar yanı. Çalışıyım okusun yanı erkeklerler bunu kendine yediremiyor mu anlamadım ki ne var bunda. Napiyım ne diyım şimdi bilmiyorum

• şunları söyle dedim çeker gider dedin bu nasıl bağlılıkmış böyle anlamadım...

• çeker gider derken yanı kırılır öyle dediğim için onun sevgisine inanmadığımi düşünmesi onu çok üzer mesaj atmaz konuşmaz benimle yanı özür bekler. Ama asla ayrılmaz yanı bırakıp gitmez beni ne kadr tartışırsak tartışalım bırakmaz yanı

Erkekler Ne Diyor 4

• daha çok küçüksün..önünde kocaman bir hayat var. mesleğin, işin ,yani geleceğin konusunda şimdiden böyle ipotek koymaya kalkıyorsa bir an önce topukla.. hiç bir şey olamadan, kendini bulamadan geçen yıllar sonra büyük pişmanlık duyarsın.. hayatını sadece onun istediği şekilde yaşayıp, onun tarafından yönetilmesini istemiyorsan tabii ki..

0|0
    0|0
  • ilerideki işine felan takmıs durumda.

0|0
    0|0
  • ya o fazla hıkaye okumus senı co kıskanıyo sekretere falan asılırlar sanıyo bence sen haklısın sonucta gelcegın kpss guzel tercıh unıv olmasa bıle

0|0
    0|0
  • sekreterlik hakkında çok şey duymuş olmalı . ama kpss durumunda böyle bir şey söz konusu olacağını sanmıyorum ona bunu inandırmalısın .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne kadar çok ileriyi dşünmüş yarınımız garanti mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...