Dışarıda külahta dondurma yiyen kız edepsiz midir ?

Dışarıda külahta dondurma yiyen kız edepsiz midir ? sadece sizin düşüncelerinizi merak ediyorum teşekkür ederim

0|0
2228

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• Simdi bir adabıyla yiyen kız var, bir de o külahı yalayarak tükürükleriyle cıvık cıvık edenler var.

Ben nedense dısarda dondurma yiyemem. Erkekligime yakıstıramam onu.

Köpek gibi bir külahı yaladıgımı düsünüyorum da.

Komik yani.

Kızlara da yakıstırmam nedense ama adabvyla yedigi sürece sorun olmaz benim icin.

Öyle dilini öküz gibi cıkarıp dondurmayı 360 derece döndürerek yiyenlere hos bakamam yani.

Anında atarım kafamdan o kızı.

1|0
    0|0
  • Edepsiz değildir ama, ülkemin mal erkekleri nedeniyle hoş karşılanmaz tahrik unsurudur onlara göre... Sen yinede yeme...

0|0
    0|0
  • nasıl yediğine ve yaladğına bağlı acaba bütün kızlar rahatsız oluyormu ?

aynı şekilde sakız içinde geçerli bu

0|0
    0|0
  • Nasıl yediğine bağlı.

0|0
    0|0
  • ben erkek olduğum halde kendime yakıstıramıyorum. arkadaslarla alınca onlar hızlıca yer bitirir ben yediğim kadarıyla atarım çöpe.

0|0
    0|0
  • yav siz biz erkekleri ruhu bozuk, sapıklar mı sanıyorsunuz anlamıyorum ki. tamam ruhu bozuk da çok ama o kadar de değiliz be. geçen de biri sekreterler hakkındaki düşüncelerimizi sormuştu.. niye edepsiz gelsinler ki.

0|0
    0|0
  • Baskalari kimse gormeden neler yiyor neler bence dondurma yiyen degil dondurma yiyene bakankisilerdeki dusunce edebli ve ya edebsizdir.

0|0
    0|0
  • Kız görünce uzunları yakan adamlar içip öyle olsa gerek.

0|0
    0|0
  • ramazan ayında yiyosa gizli bir yerde veya aldığı yerde yesin sokakta dolasarak yiyosa edepsizdir diger ınsanlara saygı gostermelı

0|0
    1|0
  • dondurmaya böyle bakmıyosa yiyebilir link

0|0
    0|0
  • Ne alakası var ya. O kadar da fesat olmasın şerefs*zler. Onların annesi yok mu kardeşi yok mu. Töbe töbe

0|0
    0|0
  • Normal şartlarda yiyebilir insan gibi yiyosa.. Ama bizim abaza halkımız mal gibi bakmasa kıçlarından laflar türetmeseler..!

0|0
    0|0
  • Hayır sadece ağzının tadını biliyordur ^^

0|0
    0|0
  • yeme şekline göre bağlı

0|0
    0|0
  • yemesine göre değişir.ama sakıncası yok neden edepsi olsun ki

1|0
    0|0
  • Yalama şeklin insanları tahrik edebilir.Veya başka yere çekebilirler.Dikkatli yersen önemli değil ne olacak sanki.

0|0
    0|0
  • yo değildir ama mekanına göre laf eden olur

0|0
    0|0
  • Hayır yürüyerek sigara içen kız fazlasyla iticidir ama

0|1
    0|0
  • Neden edepsiz olsun ki ?

0|0
    0|0
  • yemeden yemeye değişir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 21

• Valla hiç alakası yok. Bizim millet tutturmuş dışarda şöyle yapılmaz böyle yapılmaz. Ne alaka ya. İstediğimi yaparım. Dondurmayı evde yemek hiç güzel değil. Dondurma sokakta yenir. Ayrı bir tat verir. Vitrinlere baka baka elinde dondurman gezersin. Kimene bundan. Valla sinirlendim. Açık dondurma olacak karışık böylee ımm canım çekti iftardan sonra yiyim :D

3|0
    0|0
  • külah dondurma yiyor hem de dışarıda tabiki ahlaksızdır ve yosmanın önde gidenidir aynı zamanda sokakta mısır yiyenler de edepsizdir hele çikolata yiyenler.. onları direk allaha havale ediyorum zaten külah dondurmayı sadece imam nikahlı eşinin yanında yemek münasiptir bu kurallar hep kadınları korumak için vardır yoksa halkımız azıp kadınlara saldırabilir !1!11

0|1
    0|0
  • Düsüncesi piiiiiis olan edepsizdir! Eger amacin tek dondurma yemekse tabiki

1|0
    0|0
  • Edebiyle yedikten sonra neden edepsiz olsun ama ben dışarıda o tarz şeyleri yemeyi sevmiyorum ve yemiyorumda orası ayrı konu.

0|0
    0|0
  • ramazanda yiyosa edepsiz değil saygısız derim ben normal zaman içinde bu ülkede yaşadığı sürece kapalı bir yerde yerse daha hayırlı olur onun için

0|0
    1|1
  • yani kısmen de olsa evet...

0|0
    0|0
  • Saçmalık...

1|0
    0|0
  • dışarda yemeyi tercih etmem ama yiyen kız da yemesini biliyorsa dikkatimi çekmez

0|0
    0|0
  • çubuklu yiyende edepsizdir , en akıllıcası kaplı olanlar .

0|0
    0|0
  • yok canım edepsiz demeyelım de. ben şu ana dek yemedim. hoş durmuyor ya..

0|0
    0|0
  • Dondurma da mı yemiyelim kardeşim ne alaka yaa

1|0
    0|0
  • Değildir ama bazı gerizekalı erkekler tahrik olup pis pis bakabilirler ki ben bunu yaşadım.

1|1
    0|0
  • Milletin gözüne soka soka yalayarak yiyen insan edepsizdir ama ısırarak ya da daha göstermeden yalayarak yiyen insan edepsiz değildir.

0|0
    0|0
  • aslında yenmez de neyse. ben bile yiyemiyorum ya. ben bile diyorum çünkü, işte.

1|0
    0|0
  • Hoş değilde ısırarakta yenilebilir tabi

0|0
    0|0
  • Şu an ise saygısızdır.

1|0
    1|1
  • Edepsizce yiyorsa edepsizdir. İnsan gibi yediği sürece bence sorun yok.

0|0
    0|0
  • Hayret birşey saygı ile ne alaka ya .

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • Sigara icen kadar degildir. Mesala bir de hamile bir kadins sigara icen..

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...