Kankamın sevgilisi benim arkadaşım ve intihar ederek öldü

benim kankam dediğim insan gerçi ben onu seviyorum o bunu bilmiyo ama neyse . kanka dediğim imsan benden habersiz yakın bir arkadşımla çıkmaya başladı ve aradan 7 ay geçtikten sonra kız ailevi meseleler yüzünden hap içerek 3 gün öncee öldü. şimdi bu çocuğu ben seviyorm ama acısı taze ona nasıl yaklaşacağımı bilmiyorum hep yanında olamk istiyorum ama konuşurken sıkarmıyım bilmiyorum. bu süreçten geçtikten sonra acaba benimle olamyı düsünür mü ?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bu çocuğu durup dururken mi sen sevmeye başladın ? Duygularının acıma ve ölen kıza empati olmadığından nasıl bu kadar emin olabilirsin ? Şu an bile hadi açtın konuyu ne konuşacağın konusunda tıkanıyorsan , gerçekten bunu yaparsan olmadık tepkilerde napıcanı da şaşırırsın , yaptığına pişman da olabilirsin.

Başta sen kendi duygularının etkilenimlerinden emin ol ve çoook eminsen zaten birkaç ay sonra da aynı olacağından , bırak kafayı toplasın insan .

Bu şekilde ölenin yerine geçme olur... İzin verirse de zaten sen asla onun gözünde kendin olmazsın , ölen kız olarak devam edersin zombi gibi ...Bunun ruhsal baskısını anlamalısın

1|0
    0|0
    • anlıyorum zaten... ama çok kötü oldu ya ağlıyo hep

• peki tamam teşekkür ederim düşüncelerini paylaştığın içinn

• sabır , ayrıca eic için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 12

• biraz zaman geçsin ya 7 aydır çıktığı sevdiği kız hap içerek ölmüş . onun durumu senın durumdan daha önemli bekle biraz

1|1
    0|0
    • nasıl yardım edebilirim ona

• sıkarsan o söyler sana zaten çekinmez o durumda

• umarımmm

• nasıl canisin sen ya :( o erkeye sakın yaklaşma

1|0
    0|0
    • kuzucumm ikidir karşıma çıkıyosun sinir ediyosun beni yapmaaaaaaa

• eleştiriye açık olmak için kendimi göstermem gerektiğimi bilmiyodumm. istemedğin ot misalisinn

• kapa çeni otur o zaman anlaması öğrende gel be hadi vaktimi alma ergen kız

• Merhaba sülün kardeş;

Sülün gibi o göbelin etrafında dolanıp dikkatini çekmeye çalışma

O seni seviyor, senden hoşlanıyorsa zaten belli eder bunu

Kanka munka ayağına işi götürmeye çalışmayın.

Senin yapman gereken kendini ağırdan alman.

Öyle cıvık kızlar gibi adama bir baha ile sırnaşma.

Sen hanımefendi bir kız olmalısın. Öyle koca koca diye çırpınan dul tavuklar gibi dolaşmamalısın

Sen akıllı bir kızsın

Haydi bakıyım

0|0
    0|0
  • Bırak yasını yaşasın çocuk. Ona yapabileceğin en büyük yardım bu. Koyun can derdinde sen neyin peşindesin abe yavrum

1|0
    0|0
  • İşte bir aşk mağduru daha yakın arkadaşı vefat etmiş bizim kız oğlanın derdinde. Hayat devam ediyor gerçi. Sen yanında ol fazlada üstüne varma çocuğun ne gibi bir tepki vericeği belli değil. Sevgilisini yeni kaybetti.

0|0
    0|0
    • yanında nasıl olabilirim

• Mesaj atıcaksın halini hatrını sorucaksın ilgileniceksin. Çok fazla da değil ama dediğim gibi napıcağı belli olmaz

• haklısın

• Bi sözüm vardır kanka kardeş ayağı g*t ayağı...

0|0
    0|0
    • biyerden sonra önüne geçemiyosun ne kadar kanka desende

• hayır. ben onu seviyorum ama o şuan bu durumdayken ben ona bir sey demem. acısına ortak olamaya çalışırımmm

• Anladım bir süre yanında olda durulunca ortalık zaten belli olur...

• lan hem kanka diyormuşsun hemde daha 40 ı cıkmadan iş çeviriosun arkasından utanmıyormusun lan adi kız o kız ölürken hiç mi için sızlamadı bu işlerin peşindesin

0|0
    0|0
  • Düşünebilir ama acısına ortak olmayı sen düşünüyor musun?

0|0
    0|0
    • ben zaten acısına ortak nasıl olabilirim diye düşünüyorum

• oha ya aşk denilen sey bu kadar ayaklar altına mı alındı

0|0
    0|0
    • aşkkk ı ayayklar altına aldığım yok benim

• kanka ayagı cidden kötü

0|0
    0|0
  • Avina sinsice yaklasan bi' sirtlan gibi...

1|0
    0|0
  • Destek olarak bunu gösterebilirsin.

0|0
    1|0
    • nasıl destek olucam işteee

• üzülme nasıl diyim ya üzülmeyecek bir durum değil ki

• Teselli verilmeyecek gibi bir durum mu ?

Kızlar Ne Diyor 9

• ulan akbaba gibi olmuş bu olay .ş

1|0
    0|0
    • uzatmaaa

• hhadi ordan böyle kanka olmaz olsun :D

• bi gin kankan çıkarda karşına sana aşığım derse sakın yazma buraya fena laf yaparım

• senin yakın arkadaşın ölüyor ona üzülmek yerine gelmişsin bu siteye ben bu çocuğu nasıl ayartırım diyorsun, DEME

1|0
    0|0
  • koyun can derdinde kasap et derdinde .

1|1
    0|0
  • Koyun can derdinde, kasap et derdinde.. Cocuk kizi gercekten sevdiyse unutup yeni bir iliskiye baslamasi cok zor olur.. Simdi sen aklindan gecmiyorsundur ama zamanin ne gösterecegi belli olmaz..

0|0
    0|0
    • benim derdim o değil yanında olmak istiyorum biraz mutlu olsun istiyorum yıkıldı çocuk ya

• Yakın arkadaşın ölüyor ve sen s.k peşine düşüyorsun... Vay be.

Küfretmicem.

2|0
    0|0
  • Kanim dondu sanki o.O

1|0
    0|0
  • vicdan koşarak uzaklastı

1|0
    0|0
  • hiç bişey demek istemiyorum.

1|0
    0|0