Kapat

Hatasını anlaması pişman olması için ne yaptınız? Nasıl geri döndürdünüz?

Sevgilim benden 2 ay önce ayrılmıştı.Sürekli özür diledim hatalarım çok büyük değildi ve onunda hataları vardı ama hep ben peşinden koştum.Sonra 2 ay bazen konuştuk bazen konuşmadık.Dün kararını tekrar sordum.Bana cevap vermedi.Arkadaşıma hayır demiş.Ben de peki elveda yazdım.Sonra bana daha cevap vermemiştim ama sen anlayacağını anlamışsın neyse by yazdı.Ben de bir konusmasını buldum bunun birisi buna erkeklerden kimleri takip ediyorsun demiş benimki de söylemem demiş.Erkekleri söylemem demiş.Ben de bunu görünce yüzüne vurdum.Tamam bencede dediğin gibi önemi kalmadı gerek yok dedim.Elveda byé yazdım.

Mesaj attım daha okumadı.Pişman olmasını istiyorum.Ne yapmalıyım?Hatasnı anlaması için?

Geçmişte neler yaptınız?Ben ne yapmalıyım?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• arkadasım bana bunu 100 kisi söyledi ama ben hatayı kendim yapmadan anlamadım . ben sana söliyim umarım sen dinlersin sevdiğin insandan bir kere özür dile 2 kere özür dile 3.de dönmüyorsa eyvallah de çık bak nasıl geliyo pesinden

0|0
    0|0
    • Abi 1 milyar kere özür diledim yok sevdiğimi biliyor o da sözde seviyorum diyor ama son bu olay oldu işte takip ettiği erkekler varmış.Yukarda anlattığım gibi en son şunu attım :

Bencede gerek yok artık ne halin varsa gör...O yaşadığımız günlere yazıklar olsun...

Bundan sonra seni rahatsız etmem,sen de güzel güzel takip edersin erkekleri ok?Artık her şey bitti...

Bundan sonra ne yazarsa yazsın cevap vermicem olur mu doğru mu yapıyorum?_

• kardesim kız bb diyosa o mesaja zaten çıkmayın siz ya. eğer düzgün cevap yazdıysa biraz bekle yani hemen cevap verme ama abartmada baktın kız baska bisey yazmıyo sen mesaj atarsın yine düzgün bir sekilde

• hmm anladım.Düzgün bir şekilde açıklama yaparsa filan...Biraz beklerim sonra mesaj atarım ben de öyleyse...

Ama ters ters cevaplar verirse bir daha cevap atmam ona...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• bşy yapma zmna bırak

0|0
    0|0
  • link bu ne simdi

0|0
    0|0
  • üzerine gidersen daha kötü olur. senin burda yapman gereken sadece onu dinlemek eğer geri dönsün istiyosan alttan alıcaksınn

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki? senin gibi düşünseydi geri gelirdi zaten

0|0
    0|0
  • bıesey yapma kendılıgınden gelsın

0|0
    0|0
  • Susmaktır bence

0|0
    0|0
  • kendi anlasın gelsin ekstra birşey yapmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• üzerine gitme görmemezlikten gel üzerine gidersen falan pişman olmaz ztn hayatına bak bşkasını bul pişman olursa ancak o zmn pişman olur .

0|0
    0|0
    • Şimdi bu yaptığını gördüm erkekleri takip ediyormuş ya yüzüne vurdum elveda yazdım mesaj atarsa cevap vereyim mi?Ne yazarsa yazsın?

• kardeş oda konuşma anına bağlı ne mesajlar attıgına baglı o mesajı atmadan önce hangi mesajı atmalı işte onuda sen biliceksin güvenin geliyorsa söyledigi bir şeye fazla da uzatma kızlar çokta uraşmaz bizim gibi

• İşte sorun o kadrdeşim öyle derse ne yaparım bilmiyorum :P

Yükleniyor...