Sevgilimin pişman olmasını istiyorum. Doğru mu yaptım sizce?

Sevgilim benden 2 ay önce ayrılmıştı.Sonra 2 ay bazen konuştuk bazen konuşmadık.Dün kararını tekrar sordum.Bana cevap vermedi.Arkadaşıma hayır demiş.Ben de peki elveda yazdım.Sonra bana daha cevap vermemiştim ama sen anlayacağını anlamışsın neyse by yazdı.Ben de bir konusmasını buldum bunun birisi buna erkeklerden kimleri takip ediyorsun demiş benimki de söylemem demiş.Erkekleri söylemem demiş.Ben de bunu görünce yüzüne vurdum.Tamam bencede dediğin gibi önemi kalmadı gerek yok dedim.Elveda byé yazdım.

Mesaj attım daha okumadı. Pişman olmasını istiyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir sey yapmamalisin. Öyle yüzüne vurma gibi bir caba icerisindede olmamalisin. Kendi haline birak, pisman olacagi bir durum var ise zamani geldiginde pisman olacaktir. Elveda demissin, sözünün arkasinda dur ve tek kelime konusma artik.

0|0
    0|0
    • Öncelikle teşekkürler cevap attığınız için.Elimden geldiğince konusmamaya çalışcam da şimdi yine bu yüzüne vurduğum mesaja cevap atcak.Tutamayabilirim kendimi.Belki de bu yüzden hep peşinden koşuyorum.Belki de gerçekten hiç umursamamak lazım .

• Bitirdim zaten umrumda değil ona kalmadım ben sadece pişman olsun istiyorum o kadar.

• tamam o zaman. sonra pisman olur kendisi. senin bir sey yapmana gerek yok.

• link bu ne simdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...