Sır saklayabilir misiniz yoksa vırtgel ağızlı mısınız?

Bir laf vardı hani, bir şeyi bütün dünyanın bilmesini istiyorsanız bir kadına bunu sır olarak söyleyin. (öyle miydi o?) neyse, siz bu konuda nasıl görüyorsunuz kendinizi? ketum bir misiniz yoksa sır saklattıramadıklarımızdan mısınız?

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Dedikoduyu sevmiyorum.Yanıma gelip başkalarını kötüleyen insanları fazla dinlemiyorum.Kalkıyorum gidiyorum.Sır saklayanım.Bir kaç tane sır biliyorum konuşsam aileleri yıkılacak.O nedenle susuyorum.Susarım.Bana söylenen benimle onun arasında kalır.Sır vermem.Kızsam bile söylemem.Arkadaşlığımız bitse bile konuşmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sır verirlerse saklarım ama kimseye sırrımı vermem.zaten 2 kişinin bildiği sır sır değildir ;)

0|0
    0|0
  • Pek tutamam.

0|0
    0|0
  • 2 kişinin bildiği sır sır değildir der anam bana bu çok doğru ben sır saklarım bana söylenenini yutarım kimseye demem ama bunu herkes yapamıyor

0|0
    0|0
  • Ablalarım hep söyler, çok sır tutuyormuşum. Sırları söylemeyi sevmem, vicdanım acır,g*tkorkusu çekerim. Söylemem yani.

0|0
    0|0
  • somon balığı aazlıyım.

0|1
    0|0
    • somon balığı hafızalı olsan daha iyiydi be...

• Ben saklayamam arkadaşım falan sana sır vericem derse de ''bana güvenme'' derim.

0|0
    0|0
    • rekorun ne peki, en fazla ne kadar saklayabiliyorsun?

• Bilmemki birisini bulunca biraz düşünürüm sonra ise hemen ona söylerim. Fazla uzun saklayamam. 20-30 dk falan. :DDDDDDD :-) :-) :-) :-) :-) :-)

• eyvah eyvah :)

• bana güvenip vermişse bir sırrını saklarım tabiki

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar o kadar çok kişinin sırı var ki bende... İyi saklarım...

0|0
    0|0
  • mezara gider

0|0
    0|0
  • çok iyi sır tutarım ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bukalemun gibiyimdir sadece dil atarım ve etrafı keserim kesinlikle sır tutarım tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...