Bayılıyorum şu erkeklere yav! Sizin de böyle anılarınız var mı?

dün gece burda ramazan kutlamaları vardı annemlerle oturduk orda saat 1 falan annemler sen otur dondurma alalım gelcez dedi tm dedm yanıma bir cocuk geldi 10-11 yaşlarında falan bunu sana şudaki abi yolladı dedi bnde kağıdı actım bir baktım tel no.cocukda gülümsüyo bnde kağıdı yırttım cocuğa verdim o abine söle gereksiz kişilerin numarasını almam ben dedimi söle dedm tm dedi gitti cocuk söledi cocuk kalktı gitti :D

çok hoşdu ya :DD: sizinde böle anılarınız varmı?

Güncellemeler:
tm cocuk cok tatlıydı harbi baldı ama öyle ucuz numaralara papuç kaptırsaydım ben ben olamazdım :D

0|0
828

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• ağır kezbanmışsın :(((

3|8
    2|1
  • madem bayılıyon alaydın numarayı:))

1|3
    0|0
  • Neden yaptınki böyle bişiyi? İnsan insanla tanışmak isteyemezmi?

Tipik Türk Kızısınız İşte.. Hiç işim olmaz.

2|2
    0|0
  • akşamın bir vakti balona bağladığım gülü 4. kattaki sevgilimin penceresine kadar uçurdum ve bu kızdan ayrıldıktan sonra hiç bir kıza bir daha böyle ORJİNAL şeyler yapmamaya karar verdim.

0|0
    0|0
    • way bee buna sevgi aşk deniliyo dimi?

• evet, aşk olmasa ayrılalı 4 yıl olmasına karşın resmini gördüğümde bile heyecanlanmazdım. Hayat bazen yaptıklarını hakedecek birisini karşına çıkarmıyor.

• ah be bizimkilerle bizi üzsn dursun,nerde snen gibi seven cocuğa mesajı or attırıyoz hediyemi hazırlıcak onumu ddüşücek..

• çok hoşsa niye sallamadın bu neyin kafası ?

Beğenilme duygusu ego hep seninkisi ..

2|0
    0|0
  • eeeee profilinde ilişki içinde yazıyor ilişkin varsa tel nosunu kabul etmemen çok doğal bir şey ne varki bunda doğru olanı yapmıssın okadar

0|0
    0|0
  • niye rusya da, ukrayna da, türkiye dışındaki herhangi bir ülkede yaşamıyoruz be niye, niye, niye! lanet olsun.

0|3
    0|0
  • ben geçen bir kızın peşine takıldım. şöyle filmlerdeki gibi. neyse işte. bakıştığım bir kızdı, en sonunda gittim konuştum. kız "istemiyorum sağol" dedi. mal gibi kaldım.. hazır yeri gelmişken, böyle pat diye karşınıza çıkan erkekler itici mi geliyor bayanlar? ya da yaptığımız yanlış mı? önce biraz konuşmaya mı çalışmalı. mesela atıyorum, kız bir yerde çalışır, yalandan gider alışveriş yaparsın, iki konuşursun falan. o tarz mı olmalı. serseri, it kopuk falan mı sanıyorlar anlamıyorum ki

0|0
    0|0
    • aynen muabbeti kurman lazım bu normalde böle ama benm için ben olsam kabul ederdim direkt gelene :D

• ama var ya, gerçekten kötü biri olsam bu yolla kız ayarlardım. dünya kötülere hizmet ediyor zaten. bizim de ağzımıza ediyor :)

• Bakıyorum egomuz yükseklerde. Yok öyle anılarım. :)

2|1
    0|0
  • Adamlar asmıs.

0|0
    0|0
  • Yok gelmedi.Direk gider söylerim kabul etse de olur etmsede.

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • afferin kız sana. her kuşun eti yenmeyeceğini anlamıştır hergele.

0|0
    1|0
  • yok ben macera sevmiyom

0|0
    0|0
  • Sadist:D

0|1
    0|0
  • bozmuşsun ama oğlanı :)

0|0
    0|0
  • ee sonuç? yani hoşsa o zaman ne böyle davranıyon yok abi anlayamıcaz biz bu kızları hemi ''çocuk çok ayy uyy'' derler sonra da bir havalar falan

1|0
    0|0
  • Ne yapsın ki çocuk şimdi direk bir tektaş alıp evlen mi desin benim le :D

0|0
    0|0
  • Geçenlerde motor sürerden bir kıza pandik atıp kaçmıştım :D

0|0
    0|0
  • ben gidip konuşuyorum benim uşaklığımı yapacak küçük çocuk yok buralarda

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 8

• egonu tatmin edince hoşuna gitti heralde hep sizin bir taraflarınızı kaldırıyolar sonra kendinizi bişey sanıyorsunuz.

3|9
    1|0
  • zor kadını oynuyorum mu diyorsun yani

0|1
    1|0
    • zor kadını oynamak değil o kdr tatlı ve asaletli biri bu ucuz numaraları yapmasaydı iyiydi diyorum..

• daha iyi bişey yapsaydı ya o zamn ne olacaktı ?

• Cocugun biri numarasini vermek istemisti güya caktirmadan. Kuzenim görüp pesinden kosmustu. Babam falan hep ögrendiler, rezillikti.

0|0
    0|0
  • Ben kaldırımda yavaş yavaş yürürken bir araba yanımda durmuştu.İçindeki çocuk "çok tatlısın,tanışabilir miyiz?" demişti.Ben de hiç aldırmadan yoluma devam etmiştim.Bu ve bunun gibi çok var öyle hikayem ama kötü kötü laf atan pislikler de oluyor asıl onlara sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Bir kere başıma geldi de o zamanlar hayatımda biri vardı kabul etmedim zaten adamın da yaşı büyüktü eccik.

Her neyse madem hoşuna gitti neden reddettin ki bu ne tezatlık.

0|0
    0|0
  • : / İlginç bir hatunsun sen ..

0|1
    0|0
  • Keşke başıma hep gelse bunlar :(

0|1
    0|0
  • izmirdeki odamın penceresini açıyorum karşı apartman duvarında seni seviyorum xxxx yazıyor :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...