Erkekler sarışın kızlara hastayken, kızlar neden sarışın erkek sevmez?

ya kardeşim sarışın da değiliz, kumralız, ama tutturmuşlar bir kara kaş, kara göz, nedir anlamadım, az bulunan her zaman değerli değil demek ki

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Esmer hoşuma gidiyor. Cevap basit.

0|2
    1|0
  • sarışın ve kumral iyidir ya hu

1|0
    0|0
  • Kim demiş onu. Sarışın erkek candır

1|0
    0|0
  • kızlar esmer erkeklere hastayken erkekler neden esmer kız sevmez ?

0|0
    1|0
    • ben esmer kız seviyorum demekki genelleme olmazmıs dimi

• soruya bu cevabı uygun gördüm

• yani öyle akıllı bir cevap verip köşeye sıkıştırdın ki karşı tez de üretilmesi zor, isveçteki kızlar herhalde sarışın erkeğe alışıktır, yadırgamazlar, son kez soruyorum, yoksa isveçe göç edeceğim, son kararın mı? :)

• Bende sarisin erkekleri begenirim hele birde mavi gözlüyse. Karşima kivanç gibi bir erkek çiksin diye dua ediyorum o derece. Ama her sarisini da begenicem anlamina gelmiyor bu. İnsandan insana fark var tipini begenmem sarisin olmasi da umrumda olmaz. Bazen de sarisinlardan daha cok hoslanmama ragmen çocuğun bir güzel tipi oluyor ki esmer olmasini umursamiyorsun :)

0|0
    0|0
    • kıvanç'ı herkes beğenir zaten onu geç, sarışının en iyi örneği adam, bir tek kıvanç'ı beğenmek sarışın beğenmek değildir, isteğin de pek gerçekçi değil zaten, kaç kıza kıvanç, kaç erkeğe azra nasip olur, daha az yakışıklı, orta boylu orta para düzeyinde sarışın erkek sever misin ondan haber ver, sarışınlara gerçek bakışını ordan anlayalım

• mesela

link

link

bunlara benzer bir tipi beğenirim. ama gelipte şöyle bir tipi beğenmem yani : link

• valla ben kaç senedir spor salonlarına gidiyorum senin linkte verdiğin gibi adamlar hiç görmedim. çünkü ırk olarak hem sarışın değiliz, hem uzun değiliz. spor salonunda boyuna değil, ancak enine uzayabiliriz. sana iyi şanslar dilerim. umarım ülkemizde çok az sayıda bulunan o adamlardan biri denk gelir. ama bunun için çok güzel olman gerektiğini düşünüyorum. çünkü açıkcası erkekler öyle mesleğe falan değil direk tipe bakıyor. hele link verdiğin türkiyede çok az olan o adamlar için direk angelina julie olman lazım..

• Siz öyle senin kim demiş ben ve bir çok kız sarışın erkek hastasıyızzzz:) hele kıvanç tatlıtuğ ve yeni çıkan bir erkek var 22 yasında best model sarışın cokkk yakışıklı

0|0
    0|0
    • kıvançı hariç tutalım lütfen, iyice ekstra adamları herhalde hepiniz seversiniz, biraz halkın içine inelim lütfen, şekil a daki gibi:)

• Yani beyaz tenli kahve saçlı senin sevdiğim tarz mi? :)

Erkekler Ne Diyor 2

• yahu hepsi harry harry justin diye cirit atıyorlar sarısın erkek arıyorlar.nasıl sevmıyormuş alla sen :):)

0|0
    0|0
    • iyi oldu hatırlattığın, bir dahaki kız da sorun çıkarırsa, harryye var da bize yok mu diyeceğim :)

• Valla ben sarışınım genelde öyle senin gördüğün muameleyi görmüyorum :D

0|0
    0|0
    • ya sorma arkadaş, bir tek bana mı bu muamele yani, bizim canımız can değil mi, nerede bu dünyanın adaleti :)

Yükleniyor...