Mutluluqu Nerde Aramalıyz

Arkadaslar Sorum Su Mutluluqu Huzuru Nerde Aramalıyız Kimi İnsanlar Müzkte Kimileri Kitapta Arıyor Sizce Gerçek Mutluluk Nerede Ve Nasıl

erkese +1 Benden ediye :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ben mutluluğu,huzuru annemde arıyorum :D inan bana hiçbir zamanda onun kalbinden elim boş çıkmadım :)) bana benim bile taşımakta zorlandığım büyük sevgiler yüklüyor

0|1
    0|0
  • Dua ederek arayabilirsin mutluluğu huzuru. Ve namaz kılarak. kitapmış müzikmiş onlar hikaye :) Gerçek mutluluk elinin altında

0|1
    0|0
  • mutluluk sadece filmlerde :)

0|1
    0|0
  • Huzur namazda DİNDE

1|1
    0|0
  • ailemin yanında sanıodum ama onlar beni sewdiğimden ayırdıgı için sadece rüyaalrda buluyorum artık

0|1
    0|0
  • Ailemin yanında buluyorum ben.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Mutluluk kısa süren bir şey.. para kazandın, araba aldın, yeni birisiyle tanıştın sevdin, isteklerini edindin ve b. Bunlar seni mutlu eder ve sonra bh haline de alışlrsın..

0|1
    0|0
  • Mutluluk her ne olursa olsun bardagın dolu tarafını görebilmekte icini bozmamakta bana kalırsa insan ilk önce ruhunu dinlendirmeli bu hayatta kendine nefes alabilecegi alanlar yaratmalı yarına kalma ihtimalini arttırmalı duygularıyla mantıgı arasında uyum kurmalı bunu basarabilen insanın ekstradan biseylere ihtiyacı oldugunu sanmıyorum acıkcası he olsa fenamı olur olmaz tabi

0|0
    0|0
  • Huzur islamda.Allah sevgisinde.

0|1
    0|0
Yükleniyor...