Barda tanıstıgınız kıza nasıl yaklasırsınız ?

barda ya da herhangı bı yerde nıyet bellıdır baslarsın devamı gelır

sızı nasıl baslarsınız :)

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• geniş kapsamlı tutucam öncesin de filmlerde gördüklerini unut...3 temel esas vardır

Para,tatlı dil,rahatlık :kişinin seni süzdüğünü hissedersen rahat bir şekilde yanına git ve kendini tanıt eğer ki olumsuz yaklaşırsa terbiyesizlik etmeden güzel bir latifeyle yanından ayrıl yok ki kendini tanıtırsa önce kişiyi tanımaya çalış eğer espiri yeteneğine güveniyorsan kızın ruhunu okşayacak sözler sarf et yok beceriksizim diyorsan o konuda... nizami devam et .masada eksik birşey olmamasına dikkat et ki bu da malidir ...gerisi senin genel becerin ve kızın yapısına kalmış gece istediğin gibi sonlanmassa teşşekkür et ve ayrıl tel almayı unutma...Unutma Hayatının Kadını da olabilir O kişi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yorumlarını beğeniyorum falan ashwagw

0|0
    0|1
  • bayan burnunuz düşmüş

1|0
    0|0
  • gözlerini n icine bak yeter. ben yan masadan cakmak ıstemistim hatırlıyorum :D sonra lvobaya gderken oda oesımden geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• işte arkadaşlar bu yüzden barlar ın çoğuna damsız girilmez deniyor niyet bellidir derken nedemek yani bara giden bir hatun potansiyel o.. mudur yani canı çekti bara mı gitti yapmayın arkadaşlar bu sapkın ergen geyiklerinden sıyrılın oraya sadece müzik dinlemeye eğlenmeye gelen çok hatun var sorunu şöyle cevaplamaya çalışayım bir defa bardan hatun kaldırdım olayı aslında koca bir yalandır bunu hatun ister bir bakış bir kaçamak gülümseme sana hadi adım at mesaj ı verir elbette dikkat çekebilir ve bardan kolunda bir hatunla çıkabilirsin ama bu her hatun a zaplamak la olmaz sen rahat ol kendin ol buraya manitacılığa değil ortama eğlenmeye geldim havası ver biraz da şansla olabilir :)

0|0
    0|0
  • amaç belli değil mi paşam..:)

yanlışlıkla bir omuz atıver..

sıkıntı olmaz..

:)

0|1
    0|0
  • Yürüyerek.

0|0
    0|1
  • Üzgünüm

Bar hayatim.yok ama ersenden alicagim parayla reinaya gidecegim =)

0|0
    0|0
  • hey barmen bana bir bira yanımdaki fıstıga bir tekila derim, öyle başlarsa benimdir kız, başlamazsa hiç benim olmayacaktır :)

1|0
    0|0
  • niyet ne ki:D

0|0
    0|0
  • Bardaki kızla napıcaksın acaba kardeşim

1|0
    0|0
  • bira şişesi ile yaklaşırım

0|1
    0|0
  • seni takmıyosa boş ver takıyosa numarasını al

0|0
    0|0
  • Direk masalarına otururum :)

0|0
    0|0
  • Iyice tanidiktan sonra duurma göre hareket

0|0
    0|0
  • biraz tip varsa ve birazda girişkenlik kalk biraz dans et falan dikkat çektin mi yanına dans etmeye geliyorlar zaten

1|0
    0|0
  • kokteyli yap, yanına hafiften yaklaş, kulağına "içermiydiniz" de, içecektir, içerken sende gözlerinle onu iç, sonra uzaklaş

1|0
    0|0
  • pek tecrübeli değilim :((

1|0
    0|0
Yükleniyor...