Aslında en büyük kızgınlığım kendime :( Kendimden cok başkalarına değer veriyorum her defasında

ve hiç akıllanamadım. Sevgilimin derdini.ailesini.borcunu.harcını.arkadaslarıyla olan sorunlarını.iş hayatındakı problemlerini.parasının yokluğunu.heeerr şeyını düşünen bir insandım. ve butun bunlara rağmen ne değerım varmıs ne kıymetım . bıde bana demesın mı anlayıssın bıktım artık senın çenenden . benın yaptığım fedakarlğın hıc bırını o bana yapmadı ve duyduklarıma gordıuklarım cabası..bide telefonu yuzume kapatıyo. Bana yardım edin arkadaslar akıl verın nolurr

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seninle aynı derdi yaşıyorum ben de. Çok kafaya takan birisiyim. Çok öenm veriyorum. Şimdi sana ne desem boş. Çünkü ben kendim bile uygulayamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eee 3 kurusluk adama 5 kurusluk deger verırsen boyle olur,kımseye gerektıgınden fazla deger vermıcen ,ederı neyse dıyeceksın..

0|0
    0|0
  • çok fazla dır dır iyi değil bırak adamı kendi haline

yaşasın sıkıntıyı sen sonra müdahale et

sıkıntıya girmeden müdahil olma

anlıyroum sen iyi niyetlisin ama insan oğlu böyle

0|0
    0|0
    • en buyuk hatam o farketmeden onun hatalarını ona göstermem . en buyuk üzüntümde bunu dırdır olarak görmesi ...

• ben bıraz kendı lımanımda dınleneyım

• insanın kendini bilmesi kadar güzel bir şey yok şu dünyada

çok güzel cevaptı teşekkürler :) iyi dinlenmeler

• kendi pencerenden haklısın ama eleman öyl görmüyor demekki ya eleman nankör ya da sen olayları yanlış değerlendiriyorsun

0|0
    0|0
    • keşke ben yanlış değerlendırıyo olsaydım nankör olan ben olsaydım , beynim ağrıyo artık 1 senede çökertti beni :(

• :)) geçmiş olsun

• sağol :)

• başkalırının akıl vermesi boşuna en iyisini sen bulup uygulayacaksın belki içindeki o iyiniyetli duygularını kaybedeceksin ama yapacak bişey olmayacak...

0|0
    0|0
  • Öyle insan çok arama o arasın seni olmuyorsa yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • bak simdi aklima geldi bende kizdim kendime bende senin gibiyim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende aynisini yaptim. Simdi benim aldigim ayakkabiyla kosa koşa bir kizin yanina gidiyor. Yaklasik 1 bucuk aydir. Amaonu adam yyerine koymadigim sevmedigim zamanlari hatirliyorm etegimin dibinden ayrilmazdi. Biz aski annemiz gibi saniyoruz ya o büyük bir yalan. Ask dogru stratejiyi uygulamakmis. Sevsek de belli etmemeliydik. Hata ettik. Benimki döndü geri ama vicdan azabi cekiyorum diyerek. Simdi hattimi degistirdim ve ölüyorum beni affet diyerek donmesini bekliyorum. Sanada bunu tavsiye ediyorum. Sessiz kalmazsan onun icin sadece onu cok seven bir aciz olacaksin.

0|0
    0|0
    • aynen böyle . dönse ne fayda kaç kere denedik hep aynı olaylar hep aynı sonuç:(

• umarım hersey gonlune göre olur ve senın kıymetını bilir ama ben dönemem artık yeterınce gurursuz arsız yuzsuz oldum ..

• Sessiz gecen 1 ayin ardindan. Lutfen bir cevap ver vicdan azabi cekiyorum mesajlariyla baslayan mesajlar almaya baslayacaksin. Ve daha sonra sen sevgisine kiymet verilmedigi icin azap cekilen anne tanrica olacaksin onun gozunde

• insanlar iyi niyetten anlamıyor en iyisi umursamamak bir süre sonra değerini anlar belki

1|0
    0|0
  • sen iyi niyet sanmışsındır belkide

0|0
    0|0
Yükleniyor...