Hiç evlenmemiş bir erkek olsanız dul ve çocuğu olan bir kadın hakkında ne düşünürdünüz?

arkadaşlar 27 yaşındayım 3 yıl önce eşimi trafik kazasında kaybettim.ilk aşkımdı çok acı çektim ağır tedaviler gördüm.kızım çok küçüktü babasını kaybettiğinde şimdi 4 yaşında tek başıma büyüttüm.ünv.mezunuyum devlette iyi bir mevkide çalışıyrm.evim,arabam var ve göreceliyse güzel olduğumu söylerler.yazın bir anda biri karşıma çıktı tüm acılarımı bir çırpıda hafifletti.artık hergün ağlamıyorum mesela.uzaktayız aramızda tam 1700 km var doğu görevinde.ama hani hakkaten iyi bir insan,beni üzmüyor hiç dikkat ediyor.2 yıl sonra doğu dönüşü evlenmek istiyor..diyceksinizki e daha ne ama kafamı karıştıran bişey var.uzaktayken soğuk gibi yanımdayken başka bir adam,sonra telefonla konuşmayı sevmediğini söylüyor gıcık oluyorum,ben onu ilgiye boğmuş durumdayım benden o kadar eminki..bu iyi bişey mi bilmiyorum..korkuyorum çünkü sap gibi ortada kalırsam kaldıramam,korkuyorum ya evlenip yeniden kaybedersem...sorum şu ben bu adama aşığım durumum bu ne yaparsam boğmam,sıkmam..gitsin istemiyorum:(((.

Güncellemeler:
acaba beni kullanıyo olabılır mı?gercı kullancak olsa uzaktan nasıl yapcak bu işi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• sadece insan.. yargılayanı ve küçümseyenlerden nefret ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• özür dilerim alakasız olacak belki ama çocuk için olabilecekleri de dikkate al.benim ailem ayrı ve annemin 2.eşi ile hiç anlaşamadık.sürekli bir çatışma oluyordu ablam zaten cayradı gitti ayrı şehirde yaşadı.yani sıkıntı hep.taki bizler hayatımızı yoluna sokana kadar annem sürekli arada kaldı.işin finalinde ayrıldılar.olmaz yani ama sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • dedımya korkuyorum herseyden :((((tesekkurler

• rica ederim...umarım ufak bir katkım olmuştur.tekrardan hakkınızda hayırlısını diliyorum.başka bir başlıkta görüşmek üzere hoşçakalın...

• Daha önce hiç buluştunuz mu ? Cevabımı buna göre vereceğim.

0|0
    0|0
    • evet yazın 3 ay bırlıkteydık yanı aynı sehırdeydık,simdi uzagız

• Rica ederim. Ancak bugüne kadar tespitlerimde hiçbir yanılgıya düşmedim inş. bu sefer yanılgıya düşerimde sen haklı çıkarsın... ;) Kesinlikle taviz verme yoksa gerçek duygularını anlayamazsın.. Mutlu olman dileğiyle bana buradan ulaşabilirsin her şekilde yardımcı olmaya çalışırım..Saygılar sevgiler..

• tesekkur ederım tekrar tesekkurler...

• Dost acı söyler o zaten uzaktayken seninle değil başkası olma ihtimali çok yüksek. Dikkat etmeni tavsiye ederim. Telde konuşmayı sevmeyen kimse olmaz hele aşıksa hasret gidermmek için telde çok kounuşması gerk bu hareketler aldatan erkeklerde görülen hareketler. Üzgünüm dikkat et.

0|0
    0|0
    • benım de soru ısaretım bu,umarım bu kadar acımasız degıldır

• İnşallah hayırlısı olsun

• yaaa mesela ben de tel ile konusmayı sevmemmm.. bırakın öyle istediği gibi davransınn.. kendi istediklerinizi yaptırmak yerine adam istediklerini yapsın.. ben cok bunalıyordum..ikide bir ara deyip duruyordu.. sevmiyorum diyorum.. sevsen konusursun diyordu... böle yapa yapa hiç bi sevgi kalmamıstıııııı.. dikkat derim

0|0
    0|0
    • hiç aramıyımmı yanı o ıstedıgınde mı arasın

• ya tesekkur ederım cok kıbarsın ama malesef tek basına yasayan bır kadın olarak,erkeklerle muhabbet etmemem gerektıgını coktan ogrendım,burdan yazabılırsın.tesekkurler..

• :) peki abla ne diyeyimm.. Allah sabır versnnnnnn..

• Aşırı ilginin neticesinde bıtkınlık gelir...her şey dozunda olmalı...ve çok iyi tanıman lazım...uzak mesafeler genelde ciddi sorunlar yaratabiliyor...

0|0
    0|0
  • ince eleyıp sık dokuman lazım hem kendın için hemde ortada bır çocuk war birde telfonda seven bir kişi ne pahasına olursa olsun konusur ortada hasretlık war hadı dıyelımkı sevmıyor konusmayı gelınce işin ciddiyedtini ne yap ne et konusaman gerekır

0|0
    0|0
  • erkekler aşırı ilgiden çok çabuk sıkılırlar...mutlakada kaçarlar...

bence biraz işi oluruna bırakın.o istesin herşeyi...

şunuda unutmayın; gözden uzak olan gönüldende uzaktır..herşeye hazırlıklı olun...

0|0
    0|0
  • arama...

0|0
    0|0
  • tabi evli bir bayanı tercih edecek bekar erkekler çıkabilir ama binde bir

0|0
    0|0
  • yargılamayı sevmem

0|0
    0|0
    • kımı yargılıyosun kı

• genel olarak yagılamayı sevmem dedım bırını kast etmedım. sorunun baslığna cevaptı sadce zira uzun okyamadım.

• ok anladım

• istihareye yatın hocam:)

0|0
    0|0
    • dalga gececeksenız rıca ederım yazmayın

• dalga değildiiiii... cok ciddiydimmmm... en güzelii şu an sizin yapabileceğiniz istihareye yatmak... Allah bu kadar sıkıntınıza derdinize derman olur inşallah

Kızlar Ne Diyor 3

• kullandığını düsünmüyorum.kızına ve allah uzun ömürler versin,esin icin basın sağolsun..

kendini cok kaptırmamaya calıs derim benm kendi fiklrimce akısına bırak olayları panikte yada endise sonuca fazla bir getiride bulunmıyor cnkü..

0|0
    0|0
  • İnsan 1 kere aşık olur bu birincisi,kızına iyi bir baba olacak mı buda iki.

0|0
    0|0
    • kızımın babası her ne kadar yasamasada onun babası 1 tane hep tek kalacak...

• insan bi kere aşık olur kısmına katılmıyorum.. büyük konusma istersen:D sonra hırsız demişti dersin:D

• İnsan 1 kere aşık olur,gel gelelim aşkada inanmıyorum zaten ama bir kere olduğu kesin.Herkese aşık olsaydık anlamı kalmazdı zaten.1 kişi hep farklı olur herkesten.

• aşık değilsin bence ama ona çok ihtiyacın olduğu için böyle yapıyosun. uzaktayken çok üstüne düşme bekle yanına geldiğinde herşey yoluna girer. burdaki insanların dul ve çocuklu biri hakkında düşüncelerini boşver. onun ne düşündüğü önemli. ayrıca şu dul lafını hiç sevmiyorum. neyse hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • aslında hıc kullanmam ama burda ızah etmek zor olacak dıye,kullanmak zorunda kaldım..evet gercekten yasayan bılır sadece tesekkurler..

Yükleniyor...