Sevgilim acemiliğini bitirdi, kura çekti ve nereye gittiğini söylemedi, ayrılmak mı istiyor?

sevgilim askerde, acemiliği bitti ve kura çekti ama bana neresi çıktığını söylemedi! öğrendim ki en yakın arkadaşının haberi varmış! ben de ona mail attım, iki yüzlüsün, bir daha beni arama sorma, yüzünü görmek istemiyorum dedim. Karşılığında bana, bunları bana söylüyorsun vicdanın rahat mı dedi! Pardon da yani, beni iplemedin kardeşim! Alttan alıp özür dilemeli miyim yoksa ne hali varsa görsün mü demeliyim? ayrılmak için bahane arıyomuş, ben de eline koz vermiş oldum gibi geldi bana. Siz ne düşünüyorsunuz?:(

Güncellemeler:
kaç gün geçmiş aradan, ne sürprizi?:( Erzincan çıkmış. rahat bi yer dediler bana, söylemeyeyim de dertlenmesin gibi bi yer değil ki :( hem bana söylemezse ben nasıl onun yanında olabilirim? ben ona destek olmak istiyorum, bunu ona söylemiştim. ben başkasından öğrenmesem -ki kankasıyla da muhabbetim yoktur pek, hayatta mı değil mi öğrenemicektim bile! ikiyüzlü olması da binbir güzel laf edip sonra beni cevapsız sorularla burada bırakması. kendi askere gidince beni de resmen hapse tıkmış oldu :(
Herkese cevapları için çok teşekkür ederim! kendimi açıklamanın şu anda en uygun davranış olduğunu düşünerek, onunla konuşmaya çalışacağım. İlerleyen haftalarda, gelişmeleri buraya yazarım:) Herkese +1 ve güzel bir yıl:)

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Askerlik dağıtımı doğu anadolu ya da güney doğu anadoluya çıkmış olabilir. Bu durumda sizin üzülmenizi istemediğinden bu konuyu sizinle paylaşmıyor olabilir. Siz de konuyla ilgili böyle bir tepki verince doğal olarak sizin vicdanınızı sorgulamış. Size yalan söylemek yerine sessiz kalmayı tercih etmiş olması, size değer verdiğini gösterir. Acele karar vermeyin, kendisiyle görüşün. mutlaka size neler olduğunu söyleyecektir...

1|0
    0|0
    • biraz daha yumuşak başlı davranayım o zaman... neden öyle tepki verdiğimi açıklarsam belki de çok daha iyi olur ama affeder mi ki?:( yapıcı tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim...

• İkinizin de psikolojisi farklı yönlerde düşünmenize müsait. Siz, sizi terkedeceği endişesi taşırken, partneriniz de sizi üzmemeye çalışmanın ve zor koşullarda askerlik yapmanın sıkıntısını çekiyor olabilir. Erzincan askerlik olarak hem iyi, hem de zorlu koşulları bir arada barındıran bir bölge. çok rahat da olabilir, çok zorlayıcı da olabilir. Bulunduğu mevkiye bağlı. Eğer siz neden bu şekilde tepki verdiğinizi açıkça söylerseniz, sizi affedecek ve size daha dürüst olacaktır...

• inanın içime su serptiniz. çok yaşayın! ben güzelce açıklayayım kendimi o zaman:))

Erkekler Ne Diyor 10

• Tutumunuzu değiştirmeyin , ilk söylemesi gereken kişi ailesidir sonrada siz .

Sizi es geçip başkalarına söylüyor ise iyi niyet aramak saflıktan başka birşey değildir .

1|0
    0|0
  • kızlar asker psikolojisinden anlamaz adam dağıtımı çıkmıştır belki askerliği çabuk bitsin diye hemen usta birliğine geçmiş olabilir de ya da acemi birliğnde gördüğü sanki esir kampındasın onun psikolojisi üstündedir üstüne gitmeyin gidin askeirlik yapın da bakalım çoğunuz intihar ediyor mu etmiyor mu kesin %90 direk intihar eder kızların Allah şahit olsun bu btüyük bir yemindir

0|0
    0|0
  • nasıl bir tepki verme anlayışıdır o yahu. belki de sürpriz yapacaktır. neden bu kadar ağır çıkıştınız ki? tabi canım, çocuk askerdeyken beklemek daha zordur. bence bu yazdıklarınızda tek suçlu sizsiniz. bana bu tavırla gelmiş olsaydınız, size çoktan kapının ne tarafta olduğunu gösterir ve nasıl çıkıp, kapıyı ne şekilde çekmeniz gerektiğini öğretirdim.

1|0
    0|0
  • Askerliğinin zor olduğu bir yere çıkmış olabilir ve söylediğinde senin ondan ayrılacağını düşünüyordur.Olur mu öyle şey deme çok oluyor.Askerliği doğuya çıktı diye sevgilisinden ayrılan kızlar var.

1|0
    0|0
  • Askerliği zorlu bir bölgeye çıktıysa üzülmeni vs istememiş olabilir. Yoksa ayrılmak isteyip istememesiyle bir bağ kuramıyorum.

1|0
    0|0
  • Daha önüne birçok sevgili adayı ve eş aday adayı çıkacağı için küçük ayrıntılara takılma derim.. Hem bir konu daha var erkek ne kadar bir kızdan vazgeçmek isterse istesin askerde yapmak bu aktiviteyi başka bir konu vardır suçlama çocugu nedenmi hangi erkek askerde yalnız kalmak isterki ?

1|0
    0|0
  • Vijdanın Rahatmı sen hele onu bi söyleyi ver..?,

Bu kadar dar bakış açılı olmamalısın...söylememesinin bin türlü nedeni olabilir...Ben hiç bir arkadaş veya dostuma söylememiştim üzülmesinler diye...

1|0
    0|0
    • söylemediğiniz zaman daha da üzülüyoruz ama... siz bizim nerede olduğumuzu biliyorsunuz, biz ise süt dökmüş kediye dönüyoruz. insan en sevdiklerinin yanında olmalarını istemez mi, böyle bi dönemde hele?

• Sadece sizde değil çoğu buradaki bayanda farkettiğim bişi bu..." Geri adım atmak, Tükürdüğünü yalamak..vs..vs.." yahu sevdiğiniz değil mi..? ne diye olayı gururla bağdaştırıp da Aşağılık bir hissiyata çeviriyorsunuz ki bu durumu..Hatalı yada yanılgılı bir davranışın ardından , o hatayı tamir etme gayretinde olmak gurur verici bir olaydır...

• ben onu demek istemedim. yararlı olur mu diye sormam şundan: yani yaptıktan sonra af dilesen ne olur, der mi bana diye :( bence özür dilemek ne büyüklük, ne de küçüklük, kendi içinde büyük değer taşıyan bi davranış, affedilmeyi hak ederim umarım.

• üzülmeni istememiştir..

1|0
    0|0
  • böyle soru soran kız ardksım olsaydı ben ayrılırdım.

1|0
    1|0
    • daha neler, onu önemsediğim ama beni önemsenmediğimi gördğüm için öyle tepki vermişim, belli yani bu.

• yüreğinin götürdüğü yere git. euahrae

• bu tehlikeli işte, çünkü yürek bu, ota da konabilir, gerisini bilmem!

• ayrılmak için bahane arıyor. Sende artık sevmiyorsan ayrıl. Ama seviyorsan bile kendini karşısında küçültme derim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sana kurada nereye çıktığını söylemedi diye bunun neresinden ikiyizlü olduğunu anladın. askerdekilerin psikolojisi bozulur ama o askerdeyken senin psikolojin bozulmuş

1|0
    0|0
  • belki tehlike bir bölge cikti ve merak etmemen icin söylememistir.. bahane bulmak istemis olsaydi son mesajina cevap vermezdi bence.. sorsana sana neden söylemedigini?

1|0
    0|0
  • Geri adım atma sanada söylemesi gerekirdi

1|0
    0|0
  • biri şu askerlere akıl versin artık nolur !

1|0
    0|0
    • evet ya! kılavuz kitap lazım her iki tarafa! :(

• düşünmesinler bizi mümkünse. biz kendimizi düşünür çaremize bakarız. hayır biz beklemeyi göze alıyoruz da onlara ne batıyor ben onu anlamış değilim. inanmıyorum ben artık üzülmesin diye yaptıklarına. bencillik bu başka bir şey değil. bu şekilde daha çok üzüyorlar farkında değiller mi?

• Şimdiden psikolojisi bozulmuş.

0|0
    0|0
  • ben başka bişeye takıldım, neden iki yüzlü dedin?

1|0
    0|0
Yükleniyor...