Değer verdiğiniz sanatçının albümünü alır mısınız ?

Soru basit. Değer verdiğiniz,her an kulağınızda olan ve bazen sizi hiç bir zaman hissemediğiniz şeyleri hissettiren insanların albümlerini para verip alıyor musunuz ? Yoksa siz de internetten faydalanan beleşçilerden misiniz ?

İnşallah tüm sanatçıların elleri öbür tarafta Orijinal albüm almayanların yakalarında olurlar.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Alırım ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beleşçiyim. Amaan ne yakamda olacak. İnternet olmasaydı onlar da bu kadar sevilmezdi. Hayırdır çok önemi bir konu mu da insanlara böyle kolayca beddua ediyorsun?

0|0
    0|1
    • Ekmek parası olayı bir hayli ciddi bir olan bence.

• onlar bir tek albümle kazanmıyor ki, öyle olsaydı VEVO hesaplarında şarkıları olmazdı, dava açarlardı. Demek ki onların da bunu düşündüğü var. İnsanlara bu kadar kolay beddua etme bence.

• Nereden kazandığı beni ilgilendirmez. İsterse 2 albüm satar,sermaye yapar. Başka bir işyeri kurar vb. Ama benim için değerliyse benim içime sinmez hakkını vermemek. Kul hakkı denen bir şey var. Ya da sadece benim için öyle. Vebali büyük şeyler bunlar.

• her zaman alırım

0|0
    0|0
  • Evet albümünü aldığım sanatçılar var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır dwd cd gibi şeylerin hayatta orjinalini almam ama konserine giderim =)

1|0
    0|1
  • Alırım ve verdiğim o para sanatçıya katkı sağladığı için sevinirim.

0|1
    0|0
  • sagopa kajmerinkini alırım

1|0
    0|1
  • Hayatımda hiç orijinal CD almadım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...