Eski sevgilimi unutamıyorum

Sevgılım benden 1 ay önce ayrıldı.Sürekli peşinden koştum.Ayrılan o olmasına rağmen hep ben ilk mesajları attım.İşe yaramadı.Ara sıra çok güzel konusuyorduk.Sonra bir aralar arkadaşıma barişcam demişt.Önceden ama.Sonra ben de dün sordum barışacak mısın diye.Cevap vermedi arkadaşıma barışmicam demiş.Ben de hiç uzun yazı yazmadan ,önceden çok yazdım işime yaramadı çünkü,direk peki sen bilirsin byé yazdım.O da daha cevabımı vermemiştim ama sen anlayacağını anlamışsın grk yok bb yazdı.Ben de :

Sevsen Şu an gitmezdin.Kankama hayır diyorsun daha ne yapayım?Aldagın kararlara saygım sonsuz ne olursa olsun

Neyse elveda...

Bu saatten sonra ne yapmalıyım arkadşalar?Gece sahura kalkıyorum hep o var aklımda yeter ya :'(

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Geri çekilme zamanı bayım onun sana davrandığı gibi davran hadi şimdi kolları sıva

0|0
    0|0
    • Ya davranmıştım zaten 1 hafta hiç mesaj atmadım.Uzun uzun yazdım seni çok seviyordum sen beni sevmiyorsun o zaman elveda gibi şeyler yadzım.1 hafta ne o ne ben mesaj attık.İşte dün

En son bana daha sana cevap vermemiştim ama sen anlayacağını anlamışsın grk yok bb yazdı.Sinirlendim.Kankama hayır diyorsun ne yapayım dedim aldıgın kararlara saygım sonsuz ne olursa olsun dedim elveda by yazdım.

• Atma mıymıy kızları nerden buluyorsanız ha

• :D .

Peki.Tam umutlu değilim ama umarım işe yarar.Zaten içimde halan lanet bir ses geri dönecek diyor yoksa hiç uğraşmayacaktım.

Kızlar Ne Diyor 4

• Boşver unut ne o dalga geçer gibi kız egosunu tatmin etmeye çalışıyo daha cevabını vermemişmiş.

0|0
    0|0
    • Aynen ya kankama cevap veriyorsun ne cevap vermemesi be?

Töve töbe.İşte şu umut bir çıksa içimden.Doğum gününe 14 gün var o güne kadar beklesem ogüne kadar da gelmezse tekmeyi ben bassam diyorum.

• tekmeyi basacak kimse kalmamış ki boşver sen o kızı umursama zaten bişeyler hissediyorsa o döner sana.

• ne kadar beklemeliyim pekı 1 ay oldu donmedı.2 hafta daha bekleyım olmadı daha da umursamam.bekleme ısını de kafamı dagıtarak yapıcam.ne dersın baska bıse mı yapsam

• Tutarsızlık söz konusu. Garip aslında. Unutmaya çalış.

0|0
    0|0
  • bunlar daha ilk günlerin 8AY oldu ve o başkasıyla acım ise hep taze.

0|0
    0|0
  • senle aynı durumdayım benimde gundulzrı dışarıya çıkıyorum ama nasıl eve geliyorum içim dahada acıyor unutmam lazım başka care yok çünkü o gitti bahene ederek 10 gun oldu içimden birses dönecek diyor sanmam.

0|0
    0|0
    • Aynen ya unutmak zorundayız sanırım.Ama nasıl yapcaz.

• Kafamızı oyalamalıyız sanırım.Üf niye sevdik ki ya amannn..

Biz sabahın köründe burda dertleşiyoruz kesin onlar mışıl mışıl uykadıdırlar .Başlarım böyle işe ya.

• hayır işte o

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzucu Bir Cevap Ama Ayrılıkta Oyun Olmaz Giden Geri Gelmez ..

0|1
    0|0
    • Öncelikle mesaj attıgınız için teşekkür ederim.

Peki ne yapcam?Ya artık aklımda olsun istemiyorum beni bitirdiyse ben de bitireyim diyorum :P

• Anlayısınızada Ettim ..

• Eyvallah.

• giden geri gelmez..gitsede eskisi gibi olmaz.. sürekli seni gören biriyse hiç bişi yazma.. ilgilenme.. bırak o yanlız kaldığının farkına vardığında seni geri ister.. üstüne düşme fazla.. düştükçe karışır..

0|0
    0|0
    • Dostum farklı illerdeyiz görüşmüyoruz yüz yüze yani.

En son bana daha sana cevap vermemiştim ama sen anlayacağını anlamışsın grk yok bb yazdı.Sinirlendim.Kankama hayır diyorsun ne yapayım dedim aldıgın kararlara saygım sonsuz ne olursa olsun dedim elveda by yazdım.

• ben de ayrıldım 9 aylık ilişkim vardı. düşünmemek gerekiyor, ondan önce nasılsak öyle devam etmeliyiz, kötü huylarını düşün

0|0
    0|0
  • silmiş seni ya ne yapcaksın elinden bişey gelmez unutmaya bakacaksın işte

0|0
    0|0
    • Yapabilsem keşke...

• Vallaha akrdeşim güzel yaz tatilim heba oluyor ya.

Bana en çok koyan şey de şu:

İlerde başkasına aşkım canım diyecek,başkasının altında kalacak bu bana en çok koyuyor işte.

• unutamamanın en kötü yanıda o işte maalesef.başkasının onu koklayacağını saracağını düşünmek.en kısa zamanda unutabilmen dileğiyle

Yükleniyor...