Unutamadıgınız cocukluk askınız

yıllardır sevdiğiniz insan sizi sevmiyor ve yıllar sonra siz baskasıyla o baskasıyla evleniyor..kız daha sonra bosanıyor ve siz o evliyken bile hala konusuyorsunuz ama arkadasca..sıradan konusmalarla..

kız size diyor keske seninle evlenseydim.senden baskası beni bu kadar sevemez ve beni koruyamazdı diyor..siz olsanız ne yapardınız..unutmayın sizde halen evlisiniz...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ben kendimi senin yerine koyuyorum.simdi ben birini seviyorum sma o bunu bile bile başkasıyla evleniyor.ben acilar cekiyorum.neler yaşıyorum icimde o evlendi diye. sonra ne yapalim kısmet değilmis diye hayatıma devam ediyorum evleniyoru. beni seven birinle. sonra o mutlu olamiyor bosaniyor hoop benim hayatima girmeye çalışıyor. Afedersin sma siktr git derdim. yok ole yağma baştan secicekti beni.beni sevene asla ihanet etmem hemde bole bir zavalli icin

0|0
    0|0
    • hayatin sillesini bir kere yemsye gorsun insan:)tesekkurler

• bi an intikam duygularim kabardi sayende:)

ama bende pek intikam alacak huy yok..insanlari sevdigimdenmidir nedir...

ne kadar kazik yesemde elbet dogruyu bigun gorecek diye beklerim hep:)affetme duygum cok buyuk ondan sanirim

• onla görüsursen yuvani yikarsan onun icin cok pişman olursun. ben seni anliyorum bende cok sevdim birini ama inan bana seni seveni sevmen daha güzel birsey. sonunda anladım bunu beni seveni seviyorum artik.o donse bile bitmistir.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• ben konuşmayı dahi keserdim. Biten bitmiş ayrıca kız boşanmış niyeti belli değil belki seni ayartmaya çalışıyo daha önce aklı nerdeydi. Hiç aileni riske atma konuşmayı bırak abi yakışmaz ;)

0|1
    0|1
  • eğer hala seviyorsan

2. eşin olarak evlenebilirsin

0|0
    0|0
  • Allah Sahibine Bağışlasın Der Gecerim Zor İle Sevgi Olmaz Bu Yüzden Cırmalasamda Unuturum ..

0|0
    0|0
    • haklisin ama keske kolay olabilseydi..yazarken basitte gercekte hicte oyle degil..

• Ben Çok Zorlanmıyorum Şahsen Tabi ..

Yükleniyor...