Ağda Acısını Azaltmanın Garanti Yolu Var mı?

Merhaba kızlar sırt bölgesinde çıkan kalın köklü iğrenç kıllarımdan kurtulmak istiyorum. Siz bu konuda çok uzmansınız. Bir krem vardı onu denedim. Yarım şişe viski içtim ama bir moka yaramadı.

Yok mudur bunun bir yolu.

Yani ağda ve bioder serum ile ciddi bir azalma oldu. Ama başarılı bir sonuç için ağda şart.

Ben hayatımda bu kadar acı veren başka bişey görmedim. Bir kıl bu kadar mı acıtır.

Güncellemeler:
21. yüzyıl, uzay çağı, uçan araba üretildi, bilgisayarlar, nano teknoloji, yüz değiştirme amaliyatı, canlı kopyalama...

Ama iki kılı çekecek teknoloji üretilemedi.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• ufak ufak alıştırarak ilerle uyuşmasına biraz yardımcı olur.

0|1
    0|0
    • Bir süre sonra bir kılı bile çekmek işkenceye dönüşüyor

• Ben de eşimi öldürüyordum. En son bir arkadaşımı çağırdık o da tutmaya çalışsa da beni başarılı olamadı. Bu arada

4 tüp emla

Yarım şişe viski

telef oldu :)

• of of of lazerli epilasyona gidiceksinz valla sizle uğraşamayız bize de yazık :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Sırt bölgende çok mu tüy var ki ağda yapıyorsun yanlış anlama ben erkeklerin ağda yapmasına biraz karşıyım da ondan soruyorum :/

Şey dene soğutucu sprey etkili oluyor diyorlar deneyenler varmış ben denemedim ama.

0|1
    0|0
    • Neden karşısın?

Soğutucu spreyi hiç duymadım. Bir araştırayım.

• Kadınsal bir hareket olduğunu düşünüyorum ağdanın yakıştıramıyorum mu diyim artık ne diyeyim..

Bende eczaneden duymuştum ama denemedim belki işe yarar :)

• Ağdayı boşver krem kullan ya da parana kıy lazere git o zaman temelli kurtulursun

0|1
    0|0
    • Krem kullanacağıma jilet kullanırım. Krem iğrenç bir kimyasal.

Lazerede pek güvenmiyorum. Kesin çözüm değil. Ancak bioder çok başarılı

• Malesef,ama alıştıkça acısı azalıyor merak etme:)

0|1
    0|0
  • malesef bir yolu yok

0|1
    0|0
  • serum tarzı uyuşturma etkisi yapan şeyler duymuştum ama. eczaneye danış

0|1
    0|0
    • Onu ben de duydum ama tüm eczaneler emlayı önerdi.

• Bioder kokutuyor terleyince çok fena :( Yani eskiden kullanmıştım değiştirmişlerse bilemem. Ama karınca yağı kullanansa hayvanlara eziyetle yapılıyor o ben karşıyım ona kullanma bence ben sana daha işe yarar bir şey söyliyim. Lazer epilasyon var. İnan ağdanın yarısından daha az çile çekiyorsun ve kesin çözüm. Bioder anca azaltıyor yine çekiyorsun o acıyı bitmiyor. Lazer için güvendiğin bir yere gitmeni tavsiye ederim :) Tabi ilerde aldırdığıma pişman olurum demiyorsan.

0|1
    0|0
    • Bioder genelde akşam duş sonrası kullandım. Koku sorunu olmadı. Karınca yağı denemedim ama duydum. Lazerin ülkemizde bilinçli yapıldığını düşünmüyorum. Bilinçli yapanlarda çok pahalıya yapıyor. Neden pişman olayım. Büyük bir dert yani.

• Neden bilincli yapilmadigini dusunuyorsun bunu yapan kaliteli ve profesyonel yerler var. Pahali biraz evet ama paran oldukca gidip kalan gunlerde de agdayla devam etme sansin var. Bir senede 4 kere gitsen belkide kalmicak.

• anlayın halimizi işte :(

0|1
    0|0
    • Bayanlarda çıkan üç beş ince kılla erkekte çıkan milyonlarca kalın köklü kıl bir değil: Acı da milyon katı

• bende denedim ama nerdeyse 3 saat bekledim hiç etki etmedi,yine aynıydı ama pek çok kişide çok etkiliymiş. O yüzden denemediysen belki faydalı olur demiştim,olmadı,sağlık olsun :)

• Teşekkür ederim...

Erkekler için herlalde çok etkili bir işkence yöntemi olur.

• acıtır ne yazık ki çok acıtıyor.lazer epilasyona gitsene kesin çözüm

0|1
    0|0
    • İki rivayetten ötürü gitmiyorum

- Kanser yapıyor diyorlar,

- Tekrar çıkıyor verdiğin paraya yazık diyorlar

• koyu kıllarda kesin çözüm demişlerdi bana,ben beyaz tenliyim pek bir faydası olmadı açıkçası bende o nedenle yarıda bıraktım ama sarışınlığa yormuştum bunu

Erkekler Ne Diyor 3

• Lazer Epilasyona git en kısa yol bu.

0|1
    0|0
  • ağdanın kokusu beni bitiriyo ne demişler ağda dök yala : )

0|1
    0|0
  • ağda görsem bal sanıp ekmeğe sürer yerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...