Çok beğendiğiniz ama fazla ünlü olmayan sanatçıları kendinize saklı kalsın diye düşünür müsünüz?

Popüler kültürün bir parçası olmayan ama süper sanatçılar vardır ya tanınan ama ünlü olmayan.. Müziğini günün getirdiğine değil kendi sanat temelleri üzerine inşaa eden..

Sosyal ağ sitelerinde veya çevrenizde böyle sanatçıların şarkılarını paylaşıp tanınmasını sağlar mısınız?

Yoksa

Zaten bir sürü şarkıcı var bunu kimse tanımasın bana özel kalsın, kendi dünyamı onun üzerine kurayım ve geceleri onu dinleyerek kendi dünyamı yaşayayım, mı dersiniz?

Ankete katılın lütfen.

• Evet tanınması için uğraşırım, çabalarım... Ne özeli böyle şarkıcılar tanınsın abi boş ver benim dünyamı..
    42% (8)17% (1)36% (9)Oy Ver
  • Hayır ben kendime saklarım. Kendi melankolik dünyamın bir parçası olarak düşünürüm onu..
    58% (11)83% (5)64% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ama mesela çok paylaşınca da o popüler kültürün bir parçası olmuyor mu? Yani bizden kopuyor sanki?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• paylaşırım. çünkü sanatı var eden insanlardır bunlar. ün peşinde koşanlarn anasını sataym. bok gibi şarkıları her radyo kanallarında duymaktan bıktık.

0|1
    0|0
    • Çok cesur bir yanıt olmuş ama haklısında

• bu günün şarkıcılarına saygım da sevgim de sonsuz. ama şarkıcı sıfatı ile dolaşan ÜNlü yaratıklar da beni sinir ediyor. bari şarkıcıyız demesinler. ne ses var ne şarkı yapabiliyorlar.. yapılan şarkılar da bok gibi.

• haklısın. ben sanatçılara saygı duyuyorum yani müthiş sesler, yetenekler, hocalar var ama dediğin gibi şarkıcıları sevmiyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• feridun düzağaç dinlerken keşke birtek ben dinlesem diyorum.kendimi buluyorum onda.

heryerde görmek istemediğim beğendiğim gruplar var.bana kalsın .ünlü olmak isteseler ona göre işler yaparlardı.kaldı ki kalite er geç takdir görür

0|1
    0|0
  • B. Kıskanıyor gibi değişik bir duyguya kapılıyorm. Jensen Ackles mesela.

0|1
    0|0
  • paylaşmam

0|2
    0|0
  • Hayır ben kendime saklarım bencil olurum :P

0|1
    0|0
  • Kıskanırım,hayallere kapılırım.. Boş hayallere

0|1
    0|0
  • A

tanınmalı şarkıcı müsveddelerinin gözleri önüne serilmeliler ..

görsünler asıl şarkıcıları.

0|1
    0|0
  • Asla söylemem kimseye. Sır gibi saklarım, becilliğin gözü kör olsun...

0|1
    0|0
  • Hayır ben kendime saklarım. Kendi melankolik dünyamın bir parçası olarak düşünürüm onu..

0|0
    0|0
  • kimseye vermem

0|0
    0|0
  • Tanınsın yea.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• bkz link nesrin cavadzade

0|1
    0|0
  • Buralarda pek bilinmiyor ama, severek dinlerim. Hatun Fransa'nın Madonnası adeta. Fransa'da gay - lezbiyen ikonu, fakat benim gibi heteroseksüeller de severek dinliyor. Ne de olsa, müzik evrenseldir.

Hareketli: link (Klibin başlığındaki Svastika için bkz. link

Slow: link

Not: Sığ bir biçimde yorum yapacak olan arkadaşlar varsa, malum yerde ''kıl'' olarak kalabilirler. Hiç kendilerini yormasınlar. Engeli, şikayeti basıyorum, bu tip arkadaşlara...

0|0
    0|0
  • Kendime saklarım. O güzelim şarkıları hit yapmayan insanlar bunları dinlemeyi hak etmiyor.

1|1
    0|0
  • A dedim

0|1
    0|0
  • Evet tanınması için uğraşırım, çabalarım... Ne özeli böyle şarkıcılar tanınsın abi boş ver benim dünyamı..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle B , hatta meşhur olmaya başladıklarında üzülürüm

0|0
    0|0
  • Evet.Hironobu Kageyama mesela.Kimse bilmesede olur.Dragon Ball açılış kapanış müzikleri gayet hoş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...