Büyü, Sihir, Nazar hakında yardımcı olun Lütfen

Benim anne tarafım bir zamanlar cok zengin ve insanda olması gereken bütün iyi özelliklere sahipti.Dayılarım çok yakışıklı tezelerimde çok guzeldi 8 kardeştiler hepsi üniversite mezunu ve çoğu insanın bu hoşuna gitmiyordu 1 teyzemi üniversiteden bile atırdılar birilerin universiteye gidip teyzeme karşı iftralar atıp onu atırdılar ve ondan sonra bütün üğursuzluklar başladı dedem tedavi için yurt dışına gitti hastaneye giderken araba çarptı vefat etti anneannem bakalla gitti merdvenlerden düştü ayaklarını ve bel bölümünü kırdı 8 sene yataktaydı ve geçen sene yatakta vefat etti.4 tane dayım var hiç biri evlenemedi 40-57 yaşlardalar teyzelerim hiç biri evlenmedi evden bile çıkmıyolar insanlarla pek görüşmüyolar bütün hayatları değişti aniden :( Bir gün anneanneme hastanede bakarken bir kadın teyzemlere anneanneme bakıp dediki size çok kötü büyü yapıldı gözlerinizden belli ve bu büyü yıllar önce yapıldı dedi tabi teyzemlerim bunu takmadı inanmadı sonra kendileri camiye gitti hocalar herkez büyü var diyor ama nasıl kurtulucaklar ondan kimse bilmiyor biri gelin ben yapıcam diyor tezemlerim hep karşı çıkıyor.Dayıma bir büyü bozan bir kadın var dediler adres verdiler yurt dışından bir kadın dayım tam ulaştı kadın o ğün öldü.Ben her sene anne tarafına gidince onları görüp içim parçalanıyor hiç biri evlenemedi hiç birinin ne çocugu var ne bişeyi ben onların evine gidince ne namaz kılabiliyorum ne bişey teyzemlerim dayıların hepsi kavgalı konuşmuyolar aynı evde yaşıyolar hep bir aksilik oluyor bunları hepsi çok tuaf LÜTFEN EGER BÜYÜ NASIL BOZULUR DİYE BİR BİLGİNİZ VARSA BANA YARDINCI OLUN!

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım okudum o ne olmuş öyle yaaa admlar erimişi resmen onlara kim büyü yaptırmış olabilir acabaaa çekemeyen kim varkiii veya huzursuzluk halleri varmıydı evlerinde kavga dövüş hır gür gibi ?

medyum hocalar bu işin erbabı her yerde var iyi birilerini bulun derim bir baktırın yaniii Allahtan ümit kesilmez hiç bir zaman.. medyum hocaların görmesi lazım

1|0
    0|0
    • 2ay

Bu konuda soru paylaştım. Ben de biriyle tanıştım. O tanıştığım kişiyi anlattım soruda. incelerseniz belki yardımcı olur.

• 2ay

ya bir dur. zaten o kadınla tanıştığımdan beri çok korkuyorum. sitede ne kadar büyüyle ilgili konu varsa yorum yazdım ki korkumu geçirecek birşeyler söylerler belki diye. sen de dalga geçme. halden anla biraz

• 2ay

@olmadım_ben Çok çok faydasını gördüğüm, piyasa da şarlatan dolandırıcı yalancı çok iken umutsuz bir anımda yıne bu siteden bir arkadaşın yazısı ile tanıştığım bir hoca var. Bunu gerçekten işinin ehli olarak yapan biri, ben gerçekten içinden çıkılmaz çok zor bir durumdaydım, Allah kendisinden miluon kere razı olsun Allah ın izni ile kurtardı beni. Biliyorum ki çok zorda olan insanlar vardır amacım bunu yaşayan biri olarak yol gösterebilmek. Numara paylaşamıycam ama mail adresini yazıcam mutlaka yönlendirirler ordan. Allah herkesin yardımcısı olsun.
      kilinchatice52@gmail. com adres bu

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|1
    0|0
  • Dedem Mandrake

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı evde mi yaşıyor Neden kendilerine farklı hayatlar kurmuyorlar İşsizler mi. Üniversite mezunu diyorsun . Dayınlar teyzenler nerede yaşıyorlar .Birde en küçükleri kaç yaşında .Üzüldüm valla Birde çok merak ettim. İmrenilen bir hayattan böyle bir hayat

Bence böyle olmalarında olmanızda farklı nedenler vardır.

0|0
    0|0
  • Kategori sağlık diye geldim töbe töbe ya ne çıktı ..

Müftülüğe git . Allah a dua et ...

0|0
    0|0
  • inanca Gore Etkiler Adamı ..

0|0
    0|0
  • Ailecek komple lanetlenmişsiniz valla Allah yardım etsin :D

0|0
    0|0
  • Bununla ilgili bir çok dua var. Senin için araştırıp bulucam. Yarın bul beni.

0|0
    0|0
  • Sakın ha türkiyen gomunist devletin olur büyük kavos olur büyük kavos olur ortada link

0|0
    1|1
  • musallat filmini filan izliyorum sandım birden. 190'ı ara alo Fetva hattı ordan yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • Gülmekten öldüm :D:D:D:

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nas felak Ayet'el kürsi surelerini ihmal etmeyin.

0|0
    0|0
  • canımm büyü haktır yapmak haram ama bozulması helaldir gerçekten bilmiyorum millete haber sal büyü bozan samimi gerçek ilim adamları var yani başka bende bilmyrm bişey

0|0
    0|0
    • Buyu haktir yapmak haram! Nasil oluyormus bu?

• baya oluyor bana hesap soracağına bir tane güvenlr br yayınevnden ktp al aklıma fazilet yaynlrı geldi.yani ben söyleynce inanmazsn belki haklı olrk ama dindenki gerçekleri öğrenmeni isterm arkdşm

• Bildiğin üstün aileymişiniz, yav yazık olmuş :/

0|0
    0|0
  • Yalan bunlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...