Sevgiliniz artık başkasının sevgilisi nasıl atlatırsınız yardım

aldatıldınız cok sevdıgınz onsan ona gıttışu anonla cok mutlu hayallerınızı onla yasıyor sızı cok sevdıgını dusundugunuz kısı aslında sızı hıc sevmemıs gecırdıgınız o kadar aylar öylesıne oldugnu ogrenıyorsunuz bu surecı nasıl atlatırsınız benım 4 ay oldu atlatamıyorum dahala onu takip ediyorum kızın fotolarına bakıyorum gozu su renklmıs agzı buyukmus yorumlarında bulunuyorum ben nasıl atlatabılırım cok ıstıyorum başkasıyla olmayı da denedım olmadı sankii hiç geçmicek ben yıllar sonrada onların fotograflarına bkaıcam gıbı bu sefer cocuklarınıda gorurum falan ıyorum :)

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılmış sak, zaten görmem, duymam, bilmem, bilemem.

0|0
    0|0
    • bız sevgıloyken ona gıttı

Erkekler Ne Diyor 11

• kendine güvenen insanın asla üzülmemesi gereken olay."demekki benimle olma şerefini istemiyor" diye düşünmeli.yani biraz o kaybeder vari yaklaşım oluyo.ama bunu kendini kandırma amaçlı değil,inanarak söylüyorsa güzel olur.yani bu lafı edip akşam bir büyük rakıyla eve dönmek değil olay.temelin birinin de dediği gibi: "sen beni tanimiyusan ben seni hiç tanımayrum"

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok ki Kabullenip umursamamak lazım. İlgilenmemelisin.

0|0
    0|0
  • Boyle yaparsan unutamazsin tabu kendine ayni seyu hergun yasatarak nasil unutacaksin zannediyorsun

0|0
    0|0
  • Olmadı bir bazuka atar mutluluklar dileriz. Neyse ya umrumda olmazdı gittiği an öldü o benim için.

0|0
    0|0
  • Ey Gönül! Bir sürü dostlarının yanında, elbet ki düşmanların da olacak; Ama imtihan ya bu, onca düşmanın var iken seni dostun vuracak.

0|0
    0|0
  • öldür ona olan hislerini biraz taş kalpli ol duygularının esiri olma beynini kullan kalbine hükmet

0|0
    0|0
  • zamanla unutulur desem de kendim bile inanmıyorum :///

0|0
    0|0
  • Acını yaşa. İyice yaşa ama. Sonra bir bakmışsın yaşayacak acı kalmamış.

0|0
    0|0
  • gidip bizahmet dadılıkta yap.

0|0
    0|0
  • Yapacak bişi yok çekirdek çıtlatmaya devam :)

0|0
    0|0
  • Bende baska bırını bulurdum belkı acımasızca bırını unutmak ıcın bırıyle olmak ama yapıcak bırsey yok hayat devam edıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• onla irtibatı kes,rastlaşma unutursun.

0|0
    0|0
  • onları takip etmekten ve kızı kendinle karşılaştırmaktan vazgec hemen unutmalıyım yoksa unutamıcammı diye paniğe kapılma unutucaksın ama zamana bırak biraz yeni insanlarla tanış hayatında bir seyleri degistir zamanla her sey yoluna giricek görüceksin

0|0
    0|0
    • hemen unutmak ısteıyorum belkıde ondan ama

• Onu bende kabul edemiyorum ya.. Hazmetmesi zor bir durum. Her ne kadar affedilmeyecek şeyler yapmış olsa da bir zamanlar uğruna ölebileceğin insanı başkasıyla görmek.. Dayanılmaz.

0|0
    0|0
    • onu cok severken bıde senın hayal ettıgın yuzuklerı daha ılk aydan o kızın parmagına takmıssa senın bayramda zıyarete gıdıcem dıye gun saydıgın aıleyle hemen tanısmıssa

• Allah bol sabırlar versin :(

• yeni insanlar tanı yenı bırıyle cık eglen gez toz arkdslarnla takıl yalnız kalma daha cok dusunnursun ne guzel ıste karaktersızden kurtulmusun dua etmelısın

0|0
    0|0
  • Takip etmemekle başlayabilirsin işe..

0|0
    0|0
    • enegllıyorum herseyden sonra bır merakla tekrardan bakıyorum

• ınsallah ınsallah gececek

• Geçecek hiç merak etme.

• kötü özelliklerini düşün ve soğu ondan soğut kendini. yapabilirsin o sana layık değil

0|0
    0|0
  • atlatmam bunu hep söylüyorum haksızlığa gelemem ben bu kul hakkı yemektir giderim gerekirse hepsini tek tek ... anladın sen

0|0
    0|0
    • atlatamıyorum ıcımde soyleyeceklerımm ama olmuyr

Yükleniyor...