Bu Kızlar Niye Böyle Haksızmıyım ?

bu kızların nasıl bir düşünce yapısı varya evleneceğim erkeğin, evi, arabası, yazlığı kışlığı ve çok parası olmalı diyen kızlar, kafanızı önünüze eğin ve bakın bakalım ; sizinki altın kaplamamı ?haksızmıyım amk

Güncellemeler:
parayı bulan napolyonu ta amk

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• haklısın. hiç bir zaman o su şusu olsun demedim. birlikte kazanıp alırız diyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Öyle düşünen kızları ailesi etkiliyo bir kere, sen baba olsan kızını zengin bir adamla evlendirmek istemez miydin?

1|0
    0|0
    • ben evlendirmezdin zengin kocayla herşey para değil adam gibi kıymet bilsin kzımı üzmesin yeter derdim parayı bulan napolyonun amk ben

• açıklayım canım sağlık çalışanıyım insan pskoljoisi hasta psikolojisi üzerine serfitikasyon eğitimine katıldım pisikiyatristlik danışmanlık serftikası aldım ve ek iş olarak değerlendiriyorum

• cevap alamadım muhtemel bozuldun nese olur böle şeyler sana ders olsun tanımadan etmeden yorum yapma yaz bir kenara

• Sen de haklısın

1|0
    0|0
    • haklıyım tabi var mıdüzgün bir zihniyet aşk para aşk ara bu ne amk ya

• sakın ol yaf :D kımdene istemışızx :D yazlıgı olmasına gerek yok :D ewi de olmasına gerek yok :D benım koşullarımda olsun yeter:DF sakın sakin :D

0|0
    0|0
    • daraldım irite oldum sıkıldm yha

• ya yok emın ol cogu kızların düşüncesi bu olsa da :D yakışşıklı bir erkek görünce yumuşarız :D

• ha sı*tım ha yüreğim yandı takılın kafanıza göre amk :)

• Genelleme yapmamalısın.Ama her insan başını sokabileceği bir evi olsun ister.Araba flan sonradan olursa olur olmazsa sıkıntı değil.Bu devirde ev olmadan kira ödeyerek geçinmek çok zor..En öenmlisi bir erkeğin çalışmayı sevmesi başka birşeye gerek yok.

1|0
    0|0
    • genellemeden ziyade %80 böyle düşünenlerden ibaret

• genelleme yaptığın için haksızsın.

1|0
    0|0
    • genelleme yapmıyorum ama şu kesin %80 kızlarda anlayış bu

• kızlara mı sordunuz o soruyu sadece. evet ben de öyle sorulara para diye yanıt verdim hep. ama gerçek haytdakı secimlerimi kesinlikle yansıtmaz..

• hayal dünyasında yaşıoz sanki amk

• eğdim-baktım-güldüm. haksız mısın bilemem de, kendi tecrübelerinle genelini hedef gösterme.

1|0
    0|0
  • Haklısın ne diyelim

0|0
    0|0
  • hayırdır ne oldu? Kim ne yaptı sana? :))

0|0
    0|0
    • bu tür anlayışı olan kızlardan irite oldum daraldım

• hımm ne yacaksın zaman böyle..Ama herkes öyle değil emin ol.

• ben böle sevmenin aşkın ızdırabın amk hayatın da amk daraldım gına geldi

• Bakim aa altın kaplamaymış amk.

0|0
    0|0
    • bozdur bozdur harca ozaman amk

• yoo insan pskolojisi benim alanım pisikiyatrisimbu arada gelen hastala genli böle bilmem anlatabildimmi amk

• Paşa tası ile beş has tas kayısı hoşafı amk.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...