Yardım edın ne yapmalyım

arkadaslar suana kadar hıc bir kızla cıkmaydım 2-3 ay once birinden cok hoslandım salaklık edip dırek telefon numarasını ıstedım oda avcunu yalarsın dedı :) o gunden sonra onun gozlerı gene bende ıcımden dıorumkı bosver o sana bakmaz saten basta hata eddım dierek bakmıorm sizce ne yapmalyım ? not nıe hemen tel no sunu ıstedgın dıe yazılar yazmayın ılk kez boyle bısey olmustu ne yaptgımı bılemedım

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• bu kızdan vazgeç. Ne bicim bir cevap. Su anda seni fazla tanımadığım için numaramı veremem diyebilirdi ama avucunu yalarsın ne demek. Bu kızdan vazgec başka kızlarla konuş cekıngenligini yen önce arkadaş ol onlarla zamanla sana göre birini bulucaksın. İyi sanslar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Istıceksın tabı nıyetını bellı etmıssın fenamı sıkıntı yapma konusmaya calıs bunu yaparken rahat haraketler takın kendını kastınmı eee ledın mı bıttın :)) kendınden emın bır sekılde bırseyler ıcelım mı de hayır derse ısrarcı ol bıktıgı ıcın bıle evet dıyebılır :)

0|0
    0|0
  • ozur dilemeyi denedin mi

0|0
    0|0
  • aslnda kotu de bişy yapmamışsın :)

0|0
    0|0
  • seni anlarsa sorun yok zaten ama güzel bir şekilde açıklaman lazım :)

0|0
    0|0
  • Bence gidip konuşmalısın affeder elbette.

0|0
    0|0
  • salak birine denk gelmissin :D bidaha ustune git kizin bakalim :) naz yapiyor :)

0|0
    0|0
  • Kocaman Bi salaklık etmişsin ama konuşursan tabi konuşmasını bilirsen affeder bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...