Üniversite tavsıyelerı verır mısınız?

Arkadaslar Eylül'd gıdıcem . Ne tavsıye edersiniz nasıl oluyor ilk gun ? Bn cekınırım ya hıc tanımadığım ve ya dışlanırsam korkuyorum Guzel bır 4 senem gecmesı ıcın tabaıyelerınıze ıhtıyacım var

Güncellemeler:
*Tavsıylerınıze

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım kendin ol yeter. emin ol kendin gibi davrandığım sürece değil 4 yıl 84 yıl bile güzel geçer...ilk tanıştığımızdaki arkadaşlarımı şimdi görüp gülüyorum bu hallerine . bütün arkadaşlıkların bu çerçeve içinde oluşması önmelidir.sana diğer tavsiyem belli bir düşünce etrafında şekillenen arkadaşlıklardan (sağ sol kürt türk kapalı açık v.s )uzak dur...belli bir zaman sonra kabak tadı veriyo gerçekten

1|0
    0|0
    • Evet cok haklısın teşekkür ederım uzak durucagım

• okulun ilk ayları çok sevdiğin insanların sonradan ne canavar olduklarını ve ençok eleştirdiğin insanların ne kadar karekterl olduklarını görürsün zamanla. ben gider gitmez bir kızla öyle bir kaç gün çıkmıştım şuan evlilik aşamasına geldiğim nişanlımla hala o yüzden sorunlar yaşıyoruz .onun için ilk gün sana yakınşan erkekleri elinin tersi ile it :) zamana bırak arkadaşım

• Evet evet tanımadığım bır sehırde hemen erkek ark yok ıstemıyorum ama buyuk konusmakta ıstemıyorum yanı en ıdealı 3.sınuf bence. Çünkü bana unv kurulan ılıskıler evlılık gıbı ılerısı. Ama yınede kısmet

Erkekler Ne Diyor 12

• ne olursa olsun ilk defa gurbete gidiyorsan ilk dönem kendini yalnız hissedersin aileni çok özlersin ama 2. sene daha güzel olur gurbette iken çünkü kaldığın yeri tanımış olursun arkadaşlarını seçmiş olursun.

1|0
    0|0
  • çekingenliğinden kurtul... silik başlarsan silik gider...

muhabbet et. adın ne? nereden geldin? nerede kalıyorsun gibi sorularla muhabbet açmaya bak.

sonrası gelir zaten

1|0
    0|0
  • Herkes aynı durumda senle, hem çoğu okul bir uyum programı yapar. Farkına varmadan alışırsın olaylara. Eğer hazırlık okuyorsan kaynaşman daha da rahat. Daha sonraları ortak derslerde herkes kendi derdinin peşinden sürükleniyor zaten :) Yoğunluklu olarak alan derslerini almaya başladığında, ikinin sonu ve üçüncü sınıf, takıldığın kişilerle her şeyi yapacaksın. Sabahlayacaksın, yeri gelince eğlence yeri gelince çalışmak için...

1|0
    0|0
  • Ben de senin gibi hissediyorum. Ama herkes yeni sonuçta bir şekilde kaynaşma olur. Sen yinede çok kasma

1|0
    0|0
  • Böyle çaylak olduğumu anlamasınlar diye havalı yürümeler gibi hareketlere kapılma hemen anlıyorlar :) Doğal ol.

1|0
    0|0
  • ilk gün ben gözüme birini kestirip gidip selam vermiştim. soğuk durma sakın güler yüzlü ol.

1|0
    0|0
  • Biz ağustosun ortasında gidecez ortamı kuracaz seni dışlıycaz nihahahaha..

Herkes senin gibi olcak gizli ufaktan ufaktan kaynışırsınız kasma .

0|0
    0|0
  • korkucak bişey yok tabi şehir ve ortamıda önemli ama alırşırsınız, herkes senini gibi olucak snra hiç unutmadıgın dostların ve anıların olmaya başlıcak :)

1|0
    0|0
  • korkma be bende gidicem ama hiç korkmuyorum dışlamam seni korkma

0|0
    1|0
  • doğal davran ve de içine kapanık olma tamamdır

1|0
    0|0
  • üniversitede şehirin etkisi kesinlikle çok önemli şehri iyi seç

1|0
    0|0
  • herkes senin gibi olacak :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Korkmana gerek yok öyle ya da böyle kafadar birisini bulursun. Kendin olman yeterli olacaktır :) Zamanla zaten oturur her şey yerine. İlk hafta biraz sıkıntılı geçecektir ama sonradan alışırız elbet.. Bakalım ne yapacağız:)

1|0
    0|0
    • Sende mı gıdıyosun?:)

• 8-9 gıbıymıs

• o zaman fazla sıkıntı olmaz

• üniversiteye gider gitmez kimseyle cıkma en az 7 ay bekle bu sdenı kalıcı yapan en önemli etken .. cıkacagın kişi, de agzı sıkı senı rezil etmeyecek biri olmalı ..

1|0
    0|0
    • Evet haklısın ama bennbuyuk konusmayım. Ne zamn konuşsam buyuk basıma gelıyor

• kocaaa sınıflar, amfiler.. bazen aylar yıllar sonra aa bu da mı bizim sınıfta-bölümde diyorsun

takma fazla

1|0
    0|0
  • Tabaiye?..?

0|0
    0|0
  • Hiç çekinme qenqs herkes senin gibi olacak o gün düşünce konusunda çekincekler felan o yüzden dert etme 3-4 güne alışırsın yavaştan

0|0
    0|0
Yükleniyor...