22 yaşında olup sevgilisi olmamak?

sevgilim yok, gercekten mutsuzum. bu saatten sonra evlilikle sonuclanacak ilişki istedgimden seciciym yani begenen elbette var fakat kriterlerime uygn biri yok ozellikle de yaz tatılı kendmi boslukta hssediorum, bu yaşta evde kaldın diyen var ya :(( sakın geç olsun güç olmasın tarzı yazmayın arkdaslar ben erken ve hayrlı istiyorum, benim dururmmda olanlar varsa da yazsın akıl verin nasıl bulabilrm?

0|0
422

En İyi Erkek Görüşü

• değişik bir seraching durumu :))

Ararsan bulamazsın bırak kasma o gelecektır sana.. cunku sen nekadar hayırlıda istesen insan oğlu çiğdir.. Ben senin yaslarında bir kız arkadas buldum.. dedim budur.. 1 ayda yuzuk taktım aılesıne cıddi oldugumu anlasın dıye.. ailemle tanıstırdım onun anesı ıle tanıstım 3 ay surdu hatunun soyledıgı hersey yalan cıktı bıde bana hıcbırsey demeden sacma sapan bahanelerle ayrılıp 5 gun sonra baska bırı ıle cıkınca kı sonradan ogrendım benımle ıle bırlıkte ıken bıle gorusuyorlarmıs :D

Dusun artık sen nekadar krıter ararsan ara Eğer o şemsiye açılacaksa baska sansın yok ;)

Yani Demem o ki ... Hıcte boslukta hıssetme kendını bırıne sarılmak yanıdna hıssetmek deıl mutlu olmak.. Bır bayan oldugunu unutma göz kırpsan aadmlar yer arıyo konusmaya :D

Takıl tatılın tadını cıakr gez toz senı gezdırsınler vs.. takıl kafana gore kasma kendını ;)

Bi bakmıssın aslında dunya tatlısı bır arkadasın olmus bellımı olur ;)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• erkegide kızıda arayis icinde bu kadar varken nasıl bulamıyor sitede herkez sikayetci yalnızlıktan =)

0|1
    0|0
  • benimde yok ama bir kız olsun diyorum bazen yanımda gezip tozmak eğlenmek gülmek sinemaya gitmek vs sevgili olmak benim için evlenecek kişidir zaten seviyorsan herşeyine katlanırsın laylaylom sevmiyorum ciddi bir insanım zaten zorlanıyorum bu yüzden sevgili bulmakta

0|1
    0|0
  • evde kalırsın cok gordum senın gıbılerını. onun sacını bunun burnunu onun boyunu falan begenmeyıpde yas 28 e gelınce çanların sesını duyan kadınları :)) sonra kım gelırse dıyıp evde bekleyenler falan.. kımse kusursuz degıl sen de dahılsın bence abartma bırıne sans ver

0|1
    0|0
  • Hımm 30 a kadar yolu var galiba :)

0|1
    0|0
  • dertsiz başına dert istiyorsun yani:))

0|2
    0|0
  • Aynen bende senedenm yaş 23 hala yalnızım

0|0
    0|0
  • S*ktir et.. Su akar yolunu bulur.

0|2
    0|0
  • bukadar dert edilecek bişe değil benimde hiç olmadı ne var bunda yaşamanın temel amaçlarından biri değilki bu :) daha önemli şeyler var:) bende isterim olsun ama dünyanın sonu değila

0|1
    0|0
  • hehe aynı ben. sen yine kızsın gelip konuşurlar belki beğendiğin çıkar. ben umutsuz olduğum için gidip konuşmuyorum da artık hoşlantı da olmuyor yoruldum çünkü.

0|1
    0|0
  • Kismet ya herşey Benimde yoktu lise bitti bir kiz gordum aşik oldum anlik gelişti hersey 4 yildir çikiyoruz Askere gidicem seneye sonrada evlenicez yani hersey anlik gelişir

0|1
    0|0
  • ben de 22 yaşındayım benim de sevgilim yok yani seninle aynı derdi paylaşıyorum

senin gene kriterlerine uygun biri çıkmıyor benim tanıdığım muhabbet ettiğim kız sayısı bir elin parmaklarını geçmez napacaz ben de bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Bizim korsan taksici ekrem abi var 30 yaşında tek tabanca yaşar gider :D Hayırlı bir kısmet bekler :D Adam gibi adam racon sahibidir bıyıklıdır lakin yakışıklıdır karizmatiktir ne dersin aranızı yapayım mı?

0|1
    0|0
  • bu bızım mılletımızın su ask ıslerıne yordugu evlılık ıslerıne yordugu kafayı bıraz olsa bilime ilime yorsalar simdiye uzayda yaşıyorduk be kardesım takma böle sıkıntılar nasip denilen birşey var nasibin gelince evlenirsin zaten evlendikten sonra askı unutuyor ınsan sorumluluk eş coluk cocuk onun ıcın bilme ve ilme bakman en iyisi :)

0|0
    0|2
  • valla ben de senin gibiyim mutsuzum selam :))

0|2
    0|0
    • şaka şaka tabi

ama şunu dikkate alabilirsin

Kendini çok zorlama, en güzel şeyler; onları en az beklediğinde olur.

-Fight Club

• 33 yaşında olup sevgilisi olmamak?

0|1
    0|1
  • ben de aynı durumdayım 22 yaşındayım sevgilim yok :( konuşabiliriz

0|1
    0|0
  • biz nasıl bulucaz?bak yaz tatiline gidecek kimse yok,evdemi kaldın diyorlar komik :)

0|1
    0|0
  • çirkinsindir o yuzden sevgilin yoktur :)

0|1
    0|1
  • ne bu acele

0|0
    0|2
  • senin kriterlerini öğrenebilirmiyim

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• benim bir kuzenim var 28 yaşında ve hiç sevgilisi olmadı bir kaç yıla doktora yapacak geçen seneler dünya turuna bile çıktı yani kız hayatını yaşıyor ve kimsede ona evde kaldın demiyor yani evlenip napıcanki oturup kocanın derdinimi çekceğine bırak dünya senin derdini çeksin :)

0|0
    0|0
  • Uu o yaslar sıkıntılı. .atlattin atlattin.yoksa otuzunda zirlatirsin.

0|0
    0|0
  • Ben de 22 yaşımdayım ve hiç sevgilim olmadı. Nasıl bulabileceğin konusunda hiç bir fikrim yok, birinin de bana akıl vermesi gerekiyor :/

0|0
    0|0
  • secıcı olma fazla inankı bn secıcı olduguma pısmanım keske arkadaslık kursaydım yenı ınsanlar tanımak gzl hem tecrubede oluor bellı bı yaştan sonra olunca sn çok utangac oluorsun karsı taraf bunu cok asüp buluor obukadar rahatken sn karsısında yemek bıle yıyemıorsun falan be yaptım sn yapma :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...