Konuşma tarzı ve tonu nasıl değişir .

Sesim çok ince ve kelimeleri biraz uzatarak konusuyorum ama ağzımdan bir anda çıkıyor bazı kişiler dalga geçiyor herkes dış görünüşün mükemmel ama o ses tonu ve o konuşma tarzın seni bitiriyor diyor depresyona girdim konuşmak istemiyorum insanlar sen sus konuşma konuşunca bütün büyün bozuluyor diyorlar ne yapıyım ben ses ameliyatı mı oliyim yani kendi sesimden rahatsız olmuyorum ama insanlar çok ince diyor birde kelimeleri çok uzatıyorsun diyorlar çok akıcı konuşuyorum üstelik ayyy süpeeeerr tatliimm buu lutfaaaan banada veeer bunun böyle konuşuyormuşum güyya:(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• diksiyon dersleri alarak konuşmandaki yanlışları düzeltebilirsin seninde dediğin o uzatmaları işte..

0|0
    0|0
    • İstanbul türçesi konuşuyorum hiç şive kullanmam ama düzeltemiyorum diksiyon kursu işe yararmıki

• Çok teşekkürler en kısa zamanda gidicem inşallah

Erkekler Ne Diyor 5

• bırak oda senin farkın olsun ya :)

0|0
    0|0
  • düzeltebilrsin küçükken doktorlar aynanın karsısına gec konus derlerı belkı cozum olabılır ya da şartlandır uzatmadan konus cevrendekı ınsanlar nasıl konusuyosa oyle zamanla oturur bence

0|0
    0|0
  • Yabancı filmlerde Avrupalıların konuşma tarzlarına dikkat edersen inanılmaz biçimce ilerleme kaydedebilirsin.

0|0
    0|0
  • Gırtlagını serbest bırakırsan ince naif bir ses çıkar marilyn monroe böyle konuşmuştu başkanla. Karizmatik bir ses içinde bugazını hafif kasarak fısıltılı ses çıkarırsın.. Konuşma adamıda egitimle degişir..

0|0
    0|0
  • :) allah allah nasıl bir ses bu ya :D bence abartıyolar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yımırta iç :D

0|0
    0|0
    • Sesim çok ince zaten tatlım ya off iyice incelirse:(

Yükleniyor...