Boğa erkeği ile veya boğa kadını ile çıkanlar hadi onlardan konuşalım

boğa burcu erkeği ile sevgili olan ya da boğa kadını ile sevgili olanlar hadi toplanalım onlardan konuşalım bakalım belki ortak buldugumuz onları düzeltecek onlarla iyi gecinebilecek çözümler üretiriz ve herkes yasadıklarını yazsın genel olarak ne cekiyorsanız onlardan yazın

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatımın aşkıydı ve boğa kadınıydı. Gerçekten geçinilmesi zor ama müthiş derecede sadık ve bağlıydı. Ben hiç bu kadar sadık bir kızla tanışmadım. Ayrıca çokta hamarattı ve bir şeyi ağzımdan çıkmadan şıp diye anlardı. Her şeyden önemlisi sanki kendimin kız versiyonu gibiydi. Aynı benim gibiydi ve beni gerçekten anlardı. Çok yırtıcıydı, çok delikanlıydı ve gözü çok doymuştu yani para değildi derdi. Çok beğenirdim bu yönden. Çok kıskançtı ama rahatsız olmazdım biliyor musun. Aksine çok hoşuma giderdi. Hele hiç unutmam mağazada kızın birini neredeyse dövecekti. Erkeklerde sahiplenilmek ister. O bunu gerçekten başarırdı. Bir şey canımı sıksın tek bir belirtmemle yanımda biterdi ve daha anlatamadığım bir çok şey. Bir erkeğin bir kızda aradığı her şey fazlasıyla mevcuttu kendinde..

Ama geldi geçti işte :) daha anlatırım da sabahlar yetmez dostum...

0|0
    0|0
    • haklısın cok inatcı kıskançlar ama bir okadarda aşık oluyorsun keske bitmeseymiş sizin

• İnan böylesi daha iyi ikimiz içinde

• Bizi düzeltemezsiniz. Biz değişimi sevmeyiz kimse için değişmeyiz. Viva La Taurus!

0|0
    0|0
    • :) değişceksiniz :P biliyorum değişmezsiniz sadece herkes kendine göre gecinme yöntemi buldu ise onu konuşuruz diye yazdm

• :D merak ediyorum aslında neler söylenceğini ama pek yorum yapan yok :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...