Şu Zamana Kadar Hiç Antidepresan Kullandınız Mı ?

Merhaba arkadaşlar

"Şu Zamana Kadar Hiç Antidepresan Kullandınız Mı ?"

Eğer çok özel değilse ne sebeple hangi ilacı kullandığınızı yazar mısınız.

Saygılarımla.

0|0
31|6

En İyi Kız Görüşü

• ağır depresyon , kullandım bir dönem. 20 kilo almıştım mk. psikolog oldum kimseye ilaç önermicem :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Sınav stresim sebebiyle kullandım, şuan bırakma aşamasındayız, dozunu yarıya indirdik. 2 hafta sonra da tamemen kurtulucam inşallah..

0|1
    0|0
  • hayır :)) anti depresan benim zaten :P

1|1
    0|0
  • bir ara kenimi mutsuz hissediyordum doktor efexor verdi ortada bir sebep yokken gerksiz bir mutluluk verdi sebepsiz mutluluk veriyor diye ilacı bıraktım

0|2
    0|0
    • yaa o ilç ne arkadşım sırf şimdi telden giriyordum bunu gördüm pc yi açtım nasıl bir ilaç bu?

• ilacı içince içinde mutluluk hissi oluyor

• Ailemin hayatımı tabiri caizse mahvetmelerinden dolayı kullanıyordum. Ani bir kararla bıraktım. Kimse beni ilaçlara bağlı yapamaz. Yeterince hastalığım var , onunla da uğraşamayacağım.

0|1
    0|0
  • Basi agrisi hapindan baska hap kullanmadim :)

0|1
    0|0
  • Kullanmadım hiç..Geçen ay yüzümde uyuşma şikayetiyle gittiğim doktor stres kaynaklı olabilir antidepresan yazmamı ister misin dedi bende istemedim.

0|1
    0|0
  • Kullanmadım ama kullanan arkadaşım oldu yaklaşık 4 sene kullandı çok zor zamanlar geçirdi,belirli bir süre sonra beyinin dengelerini bozuyor sağlıklı düşünemiyo insan. Kullanmak için soruyosan kesinlikle kullanma

0|1
    0|0
  • eger durumun cıddı boyutta degılse kullanma asla

0|1
    1|0
  • Evet, bir dönem ihtiyacım vardı.

0|1
    0|0
  • Kullanmadım.Ağır bir depresyon geçirmediğim takdirde kullanmayı da tercih etmem.Onun yerine kendi çabalarımla,etraftan aldığım destekle,ortam değişikliği ile tedavi olmayı tercih ederim.Tabi intihar derecesine gelenler için antidepresan kullanmak şart.

0|1
    1|0
  • Depresyon. Kafamı ne zaman eğsem sanki biri bıçak saplıyor gibiydi, bir saniyeligine her yer kararıyordu. Fulsac kullandım, doktorun bırak demesini beklemeden kendim bıraktım bir süre sonra. Şimdi iyiyim. Umrumda değil iyi ki bitti. apjmdmem.

1|1
    0|0
  • Lustral :)

1|1
    0|0
  • Hic kullanmadim Sem abi.

0|1
    0|0
  • hiç kullanmadım. dertlere şifa olduğunu söylüyorlar:)

0|1
    0|0
  • Kullanmadım eksikliğini yaşıyorum herkesde var bizde niye yoh :(

0|1
    0|0
  • Cipralex kullandim bir donem

0|1
    0|0
  • kullandım. cipralex, pasiflora... sebep veremem böyle ortalık yerde :p

0|1
    0|0
  • hayır ama çok düşünüyorum kullanmayı

0|1
    0|0
  • hayır kullanmadım çok şükür

0|1
    0|0
  • evet .

0|1
    0|0
  • Evet kullandım. Ama iyiyim şuan ilaç kullanmıyorum :)

0|1
    0|0
  • İnsomin kullandım bir dönem sıkıntıdan.

0|1
    0|0
  • penguan amca.

nayir kullanmadim

0|1
    0|0
  • Kullandim.

0|1
    0|0
  • Yok kullanmadim..

0|1
    0|0
  • hayır. kullansamda fayda etmezdi zaten

0|1
    0|0
  • kullandım ama hafif bir depresandı

0|0
    0|0
  • 2 senedir devam eden baş ağrılarım için gittiğim doktor depresyondasın diyerek zedprex vermişti, bir süre kullandım gerçektende geçiriyordu ama sanırım psikolojikti daha sonra etki etmemeye başladı başka bir doktora gittim meğersem migrenim varmış :) boşuna kullandım yani :)

0|1
    0|0
  • Hayır, hiç kullanmadım.

0|1
    0|0
  • kardeş seni niye habire bu siteden atıyorlar :(

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kullanmadım ama doktora gitsem kesin yazar en ağırından :(

0|2
    0|0
  • Kullandım. Bir çıkmaza girmiştim ve doktora gittim bana bir ilaç yazdı. Sadece 6 gün kullandım. Ruh gibiydim. Tepki yok hiçbir şey yok yani bildiğin mala çevirdi ve günde en az 12 saat uyuyordum biraz ağırdı sanırım ilaç. Sonra ilacı bıraktım kendi isteğimle çünkü ben biliyordum o bir işe yaramayacak ki yaramadı da. Sorunu gene kendim çözdüm ve düzeldim.

0|1
    1|0
  • anksiyete hastalığım vardı doktorum atarax yazmıştı çok ağir bir anti depresan ilacidir bana tablet olarak yazmıştı 4-5 ay içinde atlattım hikayesi hastalığın adında gizli :)

0|1
    0|0
  • evet dedim

0|1
    0|0
  • Kullanmadım ama ihtiyacım var doktora derdimi anlatana kadar off of :(

0|1
    0|0
  • hayır ama doktor uyku ilacı yazdı bes gun önce o sayılırmı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...