Onu geri kazanmaya çalışmalı mıyım?

Arkadaşlar merhaba, bir çocuk vardı tanısmak istedi facebooktan konusmaya basladık, işte hergün yazıyordu, ama ben daha önce yazmadım hiç, bir gün sitem etti yine yazmadım o günden sonra bir daha yazmadı hiç ve sonra aniden sildi. Kendimi çok kötü hissettim. ve daha önce bir ilişkim olmadıgı için de ne yapmam gerektigini bilmiyorm. Sürekli bişeyler yasamak isteyenler oluyor ama içime sinmiyordu, bu sefer daha sinmiş gibiydi tabi tip konusunda şüphelerim vardı neyse ve ben silince dayanamadım 5 gün sonra neden sildigini soran mesaj attım, bana karsı cok öfkeliydi onu hiç umursamadıgımı söyledi, oysaki ilk yazmak haricinde umursadıgımı belli ettigimi düşünüyordum, gayet sıcak uzun uzun konusuyorduk neyse gün boyunca sitem etti ben de dayanamadım ben de bagırdım sonra ben ters tepki verince kaybetme korkusuyla geri adım attı neyse uyuduk sonra ve bu sabah günaydın yazdım yine buz gibi konusuyor, ve ben artık kendimi gurursuz gibi hissediyorum, sizce ne yapmalıyım geri kazanmaya çalışmalı mıyım , yoksa o beni bitirmiş mi beyninde ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Siz kuzlarin en buyuk sorunu bu zaten naz yapmanin bir olcusu vardir ama hep dozu kaciriyorsunuz, erkekte bundan bunaliyor ve vazgeciyor bende olsam ayni tepkiyi verirdim ve senin gibi kendi ayaklariyla gelincede burnu surtunceye kadar ugrastirirdim ki ne hissetigimi anlasin diye simdi oda bunu yapiyor bir empati kur bakalim haklimi haksizmi...!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tekrar deneme yanı calısmaya kazanma bı ınsanın hatta erkegın ıcıne sınmısse o kız veya gercekten hoslanıyorum dıyosa oyle hemen soguk atmaz bu tur tartsmada hemen sılmıs senı kafadan fazla deger vermceksın hıcbırzaman sevıyenı koru elbet baska bırı cıkar ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen hiç olmamışsın ki onun beyninde . olmayan bir şey bitmez zaten. seni gerçekten sevseydi vazgeçmezdi ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...