Yolda 3 puşt bir adam dövüyor ve sen dönüp arkanı gidiyorsan o 3 puşttan bir farkın yoktur

bu söze bakılırsa herkesin içinde bir yiğitlik bir malkoçoğluluk bir tatar ramazan olmalı...ama hepimiz öyle değiliz eminim hatta yüzdeye vursak yüzde 90larda bir rakam çıkar.peki kaçımız yolda babasından ya da anasından dayak yiyen bir çocuk görse korumaya çalışır ya da kaçımız bir kocanın karısını dövdüğünü gördüğünde o kadına siper olmaya hatta kocayı dövmeye kalkar...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Oglunu doven bir kadina yumruk atmistim kadinin burnu kirilmisti dava acti ama benim lehime oldu hakszliga asla gelmem bir ibsan cocugu olumune dovemez nun oglu olmasi unrumda dgl ayni sey bir kadinin basina gelseydi onuda korurdum kocadna karsi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde haksızlığa asla tahammülüm yok. Kim olursa olsun o kişi tekse ona teke tek çıkmıyosa bende o tek kalan kişiden olurum ister itici olduğumu düşünün ister çekici ben buyum.

0|0
    0|0
    • burda seni tartışmıyoruz hatta seni tanımıyoruz bile ben buyum demene gerek yok :D biraz garip oldu cümlen ama yinede teşekkürler :D

• Farkındayım beni konuşmadığınızı kör değilim, burda öyle bir insanlar var ki haklıyken bile kavga edenlere itici diyebiliyolar benide itici bulanlar olucaktır buda beni ilgilendirmiyo, önemli değil.

Erkekler Ne Diyor 1

• savunmasız birisine karşı şiddet uygulanıyorsa savunmasızın yanında olurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...