Ölüm acısını nasıl anlatırsınız ?

Yakınınız tanıdığınız sevdiğiniz sevmediğiniz ölüm haberi nasıl duygular oluşturuyor sizde ?

• Ben çok üzülürüm
    0% (0)50% (1)11% (1)Oy Ver
  • Günlerce aklımdan çıkmaz
    86% (6)0% (0)67% (6)Oy Ver
  • Benim cevabım
    14% (1)50% (1)22% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|11

En İyi Erkek Görüşü

• Beraber çalıştığımız iş arkadaşımı kaybettiğimde çok kötü olmuştum. Kandisi bizer hiç söylememişri rahatsızlığının ne olduğunu. Meğer kolon CA yani bağırsak kanseriymiş.

Ameliyat olacağım dedi ve yattı başka hastaneye oldu ama 3. gün işim vardı gidemedim selam söyleyin sonra geleceğim dedim. Nerden bilebilirim ki bağırsak kanseri ameliyatı olduğunu. 2 gün sonra sabah iş yerine girdim ve kapıda arkadaş bana öldüğünü söylediğinde şaka yapıyor sandım. Sadece "ne" diyebildim ve öldü dedi tekrar. Ben işin ciddi olduğunu anladığımda dondum kaldım. Yerime gçtim oturdum ama şok haldeyim. Bulunduğum servistekiler halimi görüp sordular sadece bakıyorum şaşkınlığı atamadım üzerimden. 3. katta çalışan arkadaşım ölmüş diyebildim. İzin alarak gittik cenazeye fakat orada o kadar kötü olduk ki herkes arkadaşları olarak ağlıyorduk. Ben gitmedim görmedim diye kendimi çoık suçladım çünkü arkadaşlarım gittiğinde beni sormuş nerde gelmedi mi diye. arkadaşlarımda işi vardı selam söyledi gelecek sonra demişler. Bu nedenle kızdım kendime. Hala da kızıyorum. Onu birdaha görtemeyeceğini bilmek toprağa verilirken birde üzerine elimle o toprağı atmak resmen işkenceydi.Yok o bir daha. Görmeyeceksin. Toprağın altında. Yok olacak çürüyecek. 1 hafta evvel beraber sohbet ettiğim çalıştığımız yemek yediğimiz arkadaşım artık yok. offff neden sordun bu soruyu yaaaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şen şakrak oturuyorduk evimizde. Sonra evin önüne 4-5 araba geldi camdan baktığımızda ambulans, polis vs vardı. Zil çaldı komutanlar vardı. Gerisini hatırlamıyorum.

link

0|0
    0|0
  • hiçlik

0|0
    0|0
  • çok etkilemiyor doğrusu

0|0
    0|0
  • bazen acılar göz yaşlarının ulasamayacağı kadar derindedir.

0|0
    0|0
  • Tarifi zor. Dağılmıştım.

0|0
    0|0
  • Yakın bir arkadaşım ölmüştü yurkunurken düğümleniyordu ilk haberi aldığımda Günlerce aklımdan çıkmamıştı. Hatta aylarca

0|0
    0|0
  • tanısın veya tanımasın.birisi vefat ettiğinde üzülüyo insan.

0|0
    0|0
  • nedense o an bir soğuk kanlılık olıyor

0|0
    0|0
  • Hissizleşiyorum.

0|0
    0|0
  • Günlerce aklımdan çıkmaz ve üzerimde çok büyük bir etki yaratır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• boşluk. hem varmış hem de hiç olmamış gibi.

0|0
    0|0
  • Ölüm bu her türlüsü kasvetli..

Boğucu ve soğuk.

0|0
    0|0
  • Ölüm asude bir bahar ülkesine göç gibidir

toprağın altı üstünden aslında çok daha zengin..

Tabi hakedene 'benim inancımda'

umarım hakedenlerden oluruz.

0|0
    0|0
  • Benim icin ciddi anlamda bir önem ifade eden bir kimse icin günlerce aglarim ve aklimdan hic cikmaz.. Ama uzak oldugum insanlara üzülmem öyle, Fatiha Okur rahmet dilerim Allah'tan..

0|0
    0|0
  • Ölümün kendisi başlı başına bir son. Karanlık, boğucu ve trajik bir son. Geride kalanlar için de karanlık, boğucu ve trajik bir başlangıçtır onsuz yaşamaya alışmaya çalışmak. Hangi ölüm olursa olsun hissedebildiğim tek duygu, benim de sonumun trajik olacağıdır. Aradan yıllar geçse de kabullenmesi zor bir olgu benim için...

0|0
    0|0
  • Ona bir daha sarılamayacağını bilmek kötü,yıllar da geçse üstünden içinde biyer acır aklına geldikçe.

0|0
    0|0
  • Öldüğünde çok mutlu olacağım insanlar da var çok üzüleceğim insanlar da. Bazen güldürür bazen ağlatır.

0|0
    0|0
  • Benim için sadece zorundalık..

0|0
    0|0
  • Dünyanın başa yıkılması diyebilirim.

0|0
    0|0
  • tuhaf ama ölene dair olumsuz herşey kayboluyor..anılar da varsa fena..

0|0
    0|0
  • hiç yakınım ölmedi fakat yakın bir zamanda babamın babaannesi öldü kendisini 2 defa gördüm hayatımda etkilenmiştim mesela

0|0
    0|0
  • sevdiğim biri öldüğünde yıkılırım sevmediğim biri ölürsede üzülürüm sonuçta insan yani

0|0
    0|0
  • Günlerce aklımdan çıkmaz

0|0
    0|0
  • Yaşamam gerek

0|0
    0|0
  • Günlerce haftalarca etkisinde kalırım

0|0
    0|0
  • dedemin ölüm haberini aldığım an geldi aklıma..:( anlatılır türden bir acı değil..

0|0
    0|0
  • amcam kanserden ölmüştü gözlerimizin önünde senelerce çekti ve elimizden hiç bişey gelmedi böyleside daha kötü , ve o haberi aldığın an hiç bişey düşünemiyorsun bunları yazarken bile o kadar değişik duygular hissettimki çok değişik bişey ölüm üzülmekle falan tabir edilecek bişey değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...