Vucut calısanlara bakabilirler mi ?

Arkadaslar 3 gün yüzme 3 gün body yapıyorum kilom 71 vucut yag oranım fazla cardiyo 30 dkk yapıyorum cardioyu 1 saate cıkarıyım mı ? evde dee ip atlıyorum 150 200 civara şınav cekiyorum kollarım kuvetlidir az Yaglarımı nasıl eritebilirim . fikirleriniz bnim için cok önemlid

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• yüzmeyi bırak diyenler spordan anlamıyordur diyenleri bırak kardeşim. asıl onlar sporun s sinden anlamıyolar. yüzme yağ falan yakmaz, ayrıca kaslarını da geliştirmez yani nefes açma haricinde hiçbir yararı yok. internetten Meter Mevsimler kardeşimi araştır , fitness konusunda neden ısrarlı olduğumu görürsün. adamın kilosu senden fazladır, boyu da seninle aynıdır ama aynı mı görünüyosunuz ? yüzmeyle o vücudu yapabilir misin ?

0|0
    0|0
    • bakdm kardeşim adam 3 saat idman yapıyomus yag için yag yakıcılar öneriyo

• Doğru yüzme vücut geliştirmez. Yüzme severek yapılan bir spordur. Kanka şunuda unutma yüzme çok iyi kanat ve omuz geliştirir 3 gen tabiri yüzücülerden çıkmıştır.

• ben küçük yaşımdan beri yüzerim, yüzmeyi de severim, ama fitnessla kıyasladığımda fitnessdan daha fazla verim aldığımı görüyorum. yüzme de dediğin gibi omuz ve kanat gelişir, biraz da göğüsü kesersin. ama kas büyümez sadece sıkılaşır. fitnessda hem kası büyütürsün hem de yağı parçalarsın, vücut çizgi çizgi çıkar ortaya. bunlar tecrübeyle sabittir. herkes istediği spor dalıyla da uğraşabilir kişinin kendi tercihi ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• body yapıyorsun zaten erimiyorlar mı?

0|0
    0|0
  • body yapmak çok emekli spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kas yapmanın temeli 3 yoldan geçer.

1)Spor

2)Beslenme

3)Dinlenme

arkadaşlar en önemlisi dinlenme senin için.. yediklerine de dikkat et ve protein tozu kullanma vücuduna yazık olur. 71 kilo olduğuna göre senin alman gereken günlük protein oranı 102.6 gram dır.

Yani günlük 100 gram protein alman gerek. Bunu da yediklerine dikkat ederek yapacaksın.. Örneğin en çok proteini olan yumurtayı ele alalım. 1 yumurta da tam 8 gram protein vardır. Tabi bu yumurtayı pişirme şekli de var işin içinde. Fazla yağ ve tuz kullanma. Hatta en iyisi haşlama ye. Beslenmene dikkat et birde kendini çok yorma. Kendini yormak sana hiç bir şey kazandırmaz. Yaptığın spordan sonra dinlenme dediğim kısım çok önemlidir.. Dinlenme ise günlük en az 8 saat uykudan geçer. Hadi hayırlı olsun şimdiden...

0|0
    0|0
  • oturduğun yerde bir crossfit solanu varsa çok iyi olur body brak.bende ip atlıyorum ve yuzuyorum ve crosfit salonu buldum inanılmaz bir şey amerikada çok pöpüler fitnessin elit hali çalışma süresi 20 dk ama o 20 dk sana cehennem gelir öyle bir şey çok hoşuna gider bayanlarada tavsiye ediyorum link

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi bırak diyenler Spor'dan anlamıyordur kardeşim bunu unutma yüzme hem Nefesini açar hemde Çalışmayan kaslarını çalıştırır.71 kilosun ve yag oranın fazla olduguna göre boyun kısa galiba cardiyo 1 saat'e çıkarıyımmı demişsin seni görmeden birşey diyemem kardeşim hızlı yürüme daha çok yağ yakar diyorum ben hem hızlı yürü hemde ip atla eminim amacına ulaşırsın. :)

0|0
    0|0
    • boyum 1.73 kanka

• Kilon biraz fazla 60 65 olsan iyi bir fizik olur kardeşim. :)

• sabahları yürücem 1 saat gelip adam akıllı bir kahvaltı sonra sporuma gidicem eve gelip şınav iyi olurum :) boy kısa diil hrhalde

• kardiyoyu artır çünkü ne kadar kas yaprsan yap yağ miktarını azaltmadığın sürece istediğin akdar belirgin olmaz.

0|0
    0|0
  • karbonhidratı azalt yemek cok yiosun sanırm yedıklerınde besın cok olsun yag az olsun haftada 30km den fazla koşma yani haftalık 3-4 saatten fazla cardıoya girme veya 2,5-3saat

0|0
    0|0
  • 150 200 ipmi şınavmı

0|0
    0|0
    • ip atlıyorum kanka ewvde yarım saat Sonra 200 şınavı gün içiene bölüyorum bölee çekiyorum

• sen daha ne yapacan haşat etmişin zaten bünyeyi aga

• daha ne lan 3 gün yüzme 3 gün body halsiz düsücen dinlenme zamanı nerde? arayla yapmalısın kasların gelişmez yağ vericem diye kendi vücudundan olucaksın böyle yağ verlmez yalnıs yoldasın

0|0
    0|0
    • 3 yüzüyorum . 1 gün body sonra dinlenme 2 gün üst üste body gine

• yapma öyle düzenli bir program hazırla profesyönel hocaların vardır

• 30dk kardio normal.bence yemegine dikkat et

0|0
    0|0
  • bak sen geçenki arkadaşmısın bilmiyorum 3 gün body yetmez yetemez

0|0
    0|0
    • ilk defa soruyorm ben . daha kaç gün olcak

• ben azar azar spor salonundan ewe gidene kadar içiyorum zararlı olurmu

• herşeyin fazlası zarar günde 1 litre çok

• sabah aç karna koşu ve bisiklet sürmek senin en büyük ilacın kardeşim kardiyoda

0|0
    0|0
  • 30 dk yı 1 saate çıkarmak önemli değil 3 gün değil her gün yapman lazım kas çalışma ister yağlar kasa dönüşür ama yetersizse kas geri yağa dönüşür .

0|0
    0|0
  • böyle eritebilirsin

0|0
    0|0
  • gayet iyi gidiyorsun bence

0|0
    0|0
  • yüzmeyi boşver, fitness a ağırlık ver, imkanın varsa salona yazıl, kardiyo ağırlıklı sıkı bir program yazdır. tabi bu arada kilonu söylemişsin ama boyun kaç ? gerçekten kilolu musun ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...