Evliliği düşünüyor musunuz?

İlerde kesin evlenirim mi diyorsunuz yoksa belki evlenirim mi diyorsunuz yoksa hiç evlenmeyi düşünmüyor musunuz. İnsanın fikri zamanla değişebilir ama şu an ne düşünüyorsunuz? Yaşınızıda yazın.

0|0
22|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• evlenmek istiyorum.

0|1
    0|2
  • Düşünmüyorum.

0|3
    0|0
  • hayır

.

0|0
    0|0
  • yaşım 29. şu an düşünmüyorum ama 2-3 yıla kadar evlenirim sanırım. 35imde çocuk yapmayı planlıyorum. anca olur

0|0
    0|0
  • Araya ramazan ayı girmeseydi pazar günü düğünüm vardı . Bir kaç ay içinde düğünü yapacağız nikahı yaptırdık ama .

0|0
    0|1
  • Evlılığe ınanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Kesin evlenirim diyemem ama evlenmeyi cok isterim.

0|0
    0|0
  • Yaşım 19 henüz. Ama şu an için düşünmek bile istemiyorum. Hoş, belki yarın öbür gün değişebilir, bilemem.

0|0
    0|0
  • Zamanı gelince düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • dusunuyorum ama 4 yilik universite den sonra

0|0
    0|0
  • Kesin evlenip,yalnızca tek bir insanla tüm hayatımı tamamlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Düşünüp dusunmemek arasi bir yerdeyim.

0|0
    0|0
  • Bilemem kader kismet.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi şuan istemiyorum ama kesin evlenirim :(((

0|0
    0|0
  • Tamamen FLU

0|0
    0|0
  • İstiyorum ama kismet bu isler..

0|0
    0|0
  • Özgürlük kanımda var. Hayır.

0|0
    0|0
  • Kesin evlenirim.. Aile kurmanın verdiği, vereceği huzur bambaşka olur

0|0
    1|0
  • yas 33 evlenmek istemiyorum zaten istesem de evlenemem ki diyorum :)) yok saka evlenirim yasım göstermiyor bulurum istesem de benden kücük olur maalesef..ya da yası gecmiş amca :)

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 30lara doğru ya evlenirim ya hiç evlenmem diyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Elbette neslimi devam ettirmek isteyeceğim, elbet o vakit geldiğinde neslimi devam ettirebileceğim bir kadın bulacağım.Ama şu an evlilik gibi bir gayem,çabam yok.

0|0
    0|0
  • yaş 26

kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. evli insanların dışardaki insanların karşısındaki hal ve hareketlerine şahit oldukça daha çok soğuyorum.

0|0
    0|0
  • Evlenecem tabi, düşünüyorum. SAp sap dolaşıyım mi ortalıkta. Hem bunca günah bunca rezillik dışarda kol gezerken...

0|0
    0|0
  • yaş 23 ama kalp yaşı 50 falan sevmek konusuna gelince sevmek güzeldir ama sana gerçekten değer verip sevmesini bilirse o zaman evlenirim yoksa evlenmem niye kendime kötülük yapayım

0|0
    0|0
  • Yaş 25-29 grubuna geçince bir istek gelmeye başlamadı değil.

0|0
    0|0
  • #Yaşım97

#BendenGeçtiArtık

#TümÜmidimGençliktedir

#KSye hashtag şart

0|0
    0|0
  • Valla evlenmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • daha çok varrrrr

0|0
    0|0
  • Sana kimliğimi vereyim kızı bul nikahıda kıy bir zahmet :))

0|0
    0|0
    • Öyle bir özelliğim olsa ilk kendime bulurum ((: Ben bakir ölürüm bu gidişle :O

• Kız arkadaşların yok mu hiç ya da çalıştığın ortamda girdiğin ortamlarda kız yok mu eninde sonunda çıkabilir karşına birşeyler :)

• :)) şuan ıssız bir yerdeyim. Görünüşe göre de epeyce buradayım. Ve üç kişiyiz burada. Fabrikadayız 7/24. Yapacak birşey yok :)

• şartlar oluşursa belli olmaz.

0|0
    0|0
  • ALLAH C.C. EMRİ

EVLENİCEM İNŞALLAH

0|0
    0|0
  • sadece düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...