Nasıl tavlandınız ? Nasıl tavlarsınız ?

Bugün şef eşini nasıl tavladığını anlattı. Sıra bizim birisini kendimize çekme yöntemimize geldi. Ortaya aynen şöyle atladım; '' aslında şefim tavlama işlemi kademelerden oluşur, örneğin cam malzeme nasıl önce iç gerilme giderilmesi için belirli bir kritik sıcaklığın üzerindeki sıcaklığa çıkartılır ve orada bir süre bekletilirse, daha sonra cam malzememizi yavaş bir hızla oda sıcaklığına kadar soğutursak cam malzememiz tavlanır - insanlarda böyle tavlanmaz mı -? önemli olan tavlama kanal sıcalıklarını iyi ayarlayabilmek. '' dedim.

Gülümsediler gözlerini kocaman açtılar.

Ortamda bir kaç PMI bir kaç hardness bir kaç metalografik cihaz. Ne, nasıl bir cevap bekliyorlar da ki :)

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• göz göze gelmeden olmaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• tavlamak istiyorsam tavlamak için pek bir uğraşmam.sonuçta ezik gözükmemek gerek.ama belli de ederim.onayı da alırsam tamamdır o iş :)

0|1
    0|0
  • Yani demişsinki hatun milleti full taktik taktiklerle yaklaşılmazsa kızı tavlayamazsınız.

0|0
    0|0
  • Saçlarımla yapardim artik ugrasmiyorum

0|0
    0|0
  • Soguk okumayla önce avını okursun ansıl bir erkek istedigini algılamaya çalışırısn güçlü bir idealistmi yoksa hayata küsmüş bir çıkış arıyan karanlık bir prensmi ona göre hareket etmelisin öncelikle.. Birde her zaman güzel gülen sarışına göre somurtan esmer daha kolay avlanır.. Tavlanmam en fazla azdırılırım :D :D

0|0
    0|0
  • iç gerilimi, güzelmiş

0|1
    0|0
  • yaş haddini aşmıyormu

0|1
    0|0
  • Cam fabrikasında mı çalışıyorsun?

0|1
    0|0
  • Panpa bişi dicem senin profildeki kızlar ne yapıyor la öyle? yalarımm hesabı?

link

0|0
    0|0
  • çok acemisiniz gençler :)

0|1
    0|0
  • örnek çok hoşuma gitti. söyleyebileceğim tek şey bu.

0|1
    0|0
  • Şişecam dan mısın, gebzemi kulemi :)

0|1
    0|0
  • evli değilim

0|1
    0|0
  • :D sen süpersin helal :D ne diyeyim çok tatlııı :D

bence de sen bu kadar odunken :D

0|0
    0|0
  • ben yavaş yavaş hazırlıyorum ortamı :D

0|0
    0|0
  • Daha beni kimse tavlamadı nan :D

0|0
    0|0
  • Böyle böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• mekaniksel bir cevap vermişsin...

0|1
    0|0
  • Kendime bakar bir de doğal olursam herşey kendiliğinden gelişiyor.Ama yapmacıklık olmayacak.Kendine güvendiğini hissettireceksin

0|0
    0|0
  • En son 5 yaşında çocukluk aşkım tarafından tavlandım. Gece saklambaç oynuyorduk parkta.Aynı ağacın altına saklanmıştık.Herkes ortaya çıktı.Ben de tam gidiyordum,durdurdu,seni seviyorum dedi. O günden beri ne tavlıyorum,ne de tavlanmaya izin veriyorum.

0|0
    0|0
  • arkadaşça yaklaşıp sinsice kalbine sızdım :P

1|0
    0|0
  • ilk önce romantik sözler peşinden koşmalar falan öyle tavlandım işte :D

0|1
    0|0
  • Hic boule girisken cabalarim yok..olmayacak da

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum sarhoştum :p

0|0
    0|0
  • tavladımla tavlandım arası :))

1|0
    0|0
  • Kimseyi 'tavlamak' gibi bir derdim olmadı..

1|0
    0|1
  • Hiç tavlamadım bacım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...