Galatasaray tolga zengin için devrede olduğu iddialarına nasıl bakıyorsunuz renktaşlar ?

sizce haberler yalan mı ya da eğer yalansa gerçek olmasını ister miydiniz?

0|0
7|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• haber asılsız olmalı

eğer değilse gs sırf Bize çelme takma için bu adamı gündeme alıyor

Muslera varken Tolga yedek olur,bugüne kadar hep onu diyen adamlar bugün niye tolga der?

0|0
    0|0
  • Onur olsa daha iyi bence.Muslera giderse iyi bir kaleci lazım her zaman tabiki.

0|0
    0|0
  • tolga olmaz yaslı, alırsalar 3 fazla olsun onuru alsınlar yoksa aykut yeter,muslerayı satmak soz konusu galıbada ondan kalecı arıyo fatıh hoca

0|0
    0|0
  • Onur gelse daha iyi olurdu Onur´un Tolga´ya göre Refleksleri daha iyi ama Tolga´yada hayır demeyiz tabi

0|0
    0|0
  • Gelirse iyi olur bizim için ama onun için iyi olmaz.Yazık olur bizi seçerdi kariyeri biter.Türkiyede kaleci zaten ender yetişiyor.Bizim muslera var o yeter bize :D

0|0
    0|0
  • Yakışır Galatasaraya !

1|0
    0|0
  • ağzınızı burnunuzu kırarız dememızı beklıyorsunuz dımı, istemezik sizin olsun

0|0
    0|0
  • muslera iyi paraya satılcaksa onur veya tolga alınabilir. ama sanmam avrupa daki kluplerde para yok artık, çılgın zenginlerin başında oldukları klupler belki alır ama öyle birşey olsa çoktan haberimiz olurdu. muslera satılmadan ne tolga gelir ne de biz onu alırız boşa masraf.

0|0
    0|0
  • yalan haber klasik türk medyası

0|0
    0|0
  • iyi bakıyoz

0|0
    0|0
  • Bize yar etmediler.. Ama gs ilgileniyorsa tsdan rahatlıkla topçu alır. Nede olsa ts, gs arka bahçesi gibi bişey ;)

0|0
    0|0
  • ne isimler yazıldı ne isimler çizildi ama neticede gelen 2 isim var chedjou ve erman. yani imza atılmadıktan sonra hiçbirini umursamıyorum artık sende öyle yap bence

0|0
    0|0
  • Tolga G.Saray'a gitmek istemez.Şu an Beşiktaş'a gitmek için can attığına eminim..

G.Sarayda muhtemelen yedek kalır.Beşiktaş'ta şuan kaleci boşluğu var.

0|0
    0|0
  • Tolga galatasaraya gitmez

0|0
    0|0
  • muslera varken ne tolgası asparagas...

0|0
    0|0
  • belcikali baskaniniz simdi de onu mu bedava alacak acaba rusya sonra turkiye mi

0|0
    0|0
  • onu bırakte bu fotograftakı sen ısen dıyecek bırseym yok benim :) +10

0|0
    0|0
    • bu kız ünlü ben resmimi koydum erkekler taciz etti yemin ettim koymamaya bir daha

• sağol <3

• rıca ederım :) sana guzellıgınle mutluluklar dılıyorm :)

• Transfer sezonu bitmeden manşetler görür gibiyim "Ts bır mıktar para + tolgayı Gsye ver"

0|0
    0|0
  • yaşasın beşiktaş diyorum :p

0|0
    0|0
  • Bence Beşiktaş a gitmeliydi cuk otururdu.Galatasaray'da Muslera satılmadan dahada kaleyci alınmaz...

0|0
    0|0
  • genclerbirliginden bir kaleci glmedi mi bize?

0|0
    0|0
  • bu haber yalan. zaten bir tane kaleci alındı. ramazan diye. şuan 5 kaleci var 6. yı napcaz :)

0|0
    0|0
  • Tolgayi ne yapcaaklar bilmiyomki

0|0
    0|0
  • Tolga gelmesin Muslera var ;)

0|0
    0|0
  • Olmasada olur

0|0
    0|0
  • her sene tolga galatasaraya gelir zaten

0|0
    0|0
  • alabiliriz galatasaray

0|0
    0|0
  • adilik... bjk işe anlaşcaktı ön protokol yapıldı, gs devreye neden girer. i*neliğin ne manası var

. ünal aysal tam bir g.tveren

1|4
    1|3
    • bu işler böyle bak alper potuk örneği

• Ne bilip bilmeden konuşan adamlar var Trabzonspor resmi sitesinden Beşiktaş kulübü ile anlaşamadığını duyurdu bundan sonra Galatasaray devreye girebilir Stoch transferinide biliriz biz

• sakin ol şampiyon asılsız haber biz fener değiliz öyle kansızlık yapalım

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...