Kapat

1 günde yüzmeyi öğrenebilir miyim?

10 gündür yüzme kursuna gidiyorum. Yüzmeyi öğrenemedim bir türlü.

Acaba denize sabahtan gitsem bilen biriyle öğrenebilir miyim?

Güncellemeler:
10 gündür yüzme kursuna gidiyorum ama. Az çok bir şeyler kapmışımdır.

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• 10 günde öğrenemedim ama 1 günde öğrenirmiyim diyorsun

imkansız olduğunu biliyorsun dimi

1|0
    0|0
    • sorun havuza kendimi bırakamam ama çok derin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 19

• bak sana bişey söyliyim ben yüzmeyi bırak suya ayağımı sokmadan korkuyorumdum 17 yaşımda babam zorla götürdü kuzenim vardı bir tane kendini beğenmiş bişey o bana salak aptal dedi yapmazsın dedi 2 metre denize atladım biraz su yuttum sonra ellerimi çırpdım suyun üstünde durdum sonra sanki 10 15 yıldır yüzme bilir gibi yüzmeye başladım

0|0
    0|0
  • Derdini anlatacak kadar öğrenebilirsin.

Yüzme 1 günde öğrenilecek şey değil.

0|0
    1|0
  • bilen biriyle yüzmen daha mantıklı denizde degilde havuzda denizde korkabilirsin denizde yüzmeyi ğreniceksen 2 kişiyle girmeni öneririm ben profesyönel yüzüyorum sana taviseym denizde öğrenmen kaldırma kuvvetti daha fazla olduğu için havuzdan daha rahat öğrenirsin batma olayı yok çünkü

0|0
    0|0
  • Yüzme nin temel prensibi vücudunu serbest bırakacaksın, kendini nekadar kasarsan okadar suya batarsın ..

0|0
    0|0
  • öğrenirsin elbet ya takılma bu kadar.sen devam et yeter ki.

0|0
    0|0
  • Bence öğrenirsin mesela neden öğrenemiyorsun tahmin et bence heyecan al su gözlügünü at kendini suya ozaman öğrenirsin su gözlügü oldugu için önünü görürsün ve bu sana güven kazandırır :)

0|0
    0|0
  • eğitmene ve sana bağlı

0|0
    0|0
  • Gel ben sana 2-3 saatte öğretirim.

0|0
    0|0
  • Youtube'den yüzme tekniklerine bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • hangi yüzme stilini öğrenmek istiyorsun ben burdan tarif edeyim sana

0|0
    0|0
  • Yalnız girme yanında bilen biri olsun önce kollukla felan dene öğrenirsin

0|0
    0|0
  • İstekli ve cesur olursan öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • sabırlı olmalısın

0|0
    0|0
  • 5 yaşındayken kolluksuz açılabiliyordum.Neden sen de yapamayasın ki? :)

0|0
    0|0
  • sana bişe söyleyim 7 yaşımdan beri yılda 2 kez tatile giderdik o zamanlar hep bir korku olurdu içimde ama 12 yaşıma geldim içimdeki korkuyu attım kendimi şöyle bir suya bıraktım yüzücem ben dedim ve yüzdüm içinde korku varsa at derim denizde kendini bıraktın mı zaten havaya kalkıyorsun korkarsan dibe batıyorsun sonra eller ayaklar falan çalışır ..

0|0
    0|0
  • dene bakalım öğrenebilirmisin

0|0
    0|0
  • çalışırsan neden olmasın

0|0
    0|0
  • hangi sehirde yasıyorsun ? sana 3 saatte ogretebilirim...yuzme egitmenligi yaptım uzun sure..

0|0
    0|0
  • daha çabuk öğrenirsin

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• Yüzme, özel ilgi, cesaret ve özgüven ister. Bir kere bu üçü mutlaka olmalıdır. İkincisi sudan korkmamalı ve derinlik fobin olmamalıdır. Kendini suyun üstünde tutma ve iç-dış basınç engesini kurmak en önemlidir. Onu başardın mı bu iş tamamdır. Ama her şeyden ònce cesaretini toplayıp sana iyi yüzmeyi öğretebilecek ve seninle beraber suya girerek tüm detaylı hareketleri gösterebilecek bir hocaya ihtiyacın var. İlk önce atlamayı sonra ayak tahtasıyla yüzmeyi öğreniyorsun ve ardından su yüzeyinde durmayı kavrıyorsun. Bir günde hayatta öğrenilmez. Dediğim gibi cesaret ve özgüven lazım. :)

0|0
    1|0
  • öğrenirsin

.

0|0
    0|0
  • cesaret et sadece at kendini ve çırpın :) yeterli olucak

0|0
    0|0
  • 1 günde imkansız :(

0|1
    1|0
  • sudan korkmaman ve kendini suya bırakman yeterli,bunu başardığında yüzeceksin.

0|0
    0|0
  • 3 ayda anca:)

0|0
    1|0
    • abartma kurslar bile 1 aylık :D

• Bence havuz daha iyi gibi geldi burda dalgaydı tuzdu pislikti güneş sıcak kum aaa :) ama 1 gün cok kısa bir süre

0|0
    0|0
  • öğrenirsin ama kendini kasma

0|0
    0|0
  • sana 1 günde öğretirdim ama ...

0|0
    0|0
  • bi defa suyun üstünde kalman yeterli kimi 1 dakikada kimi 10 yılda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...