Roaccutane hapını biliyor musunuzz?

roaccutane hapını kullananlarınız var mı ya da yakınlarınızdan kullanan? ya sivilcelerim var bir sürü krem felan kullandım işe yaramadı bünyem çok hassas hani rüzgar esse nem kaparım o derece bu ilacında çok yan etkisi varmış korkuyorum açıkcası. çevrenizde kullananlar varsa ne gibi yan etkileri oldu söyler misiniz lütfeeen :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla yan etkisi var ama hepsi sende görülecek diye bir şey yok. Hatta hiçbiri bile görünmeyebilir. En çok görülen yan etkisi kuruluk. Ama ilacın etkisini engellememesi için, sivilceli kısımda nemlendirici kullanman tavsiye edilmiyor. Doktorlar özellikle yazın başlatmıyorlar, çok zor bir dönem olur diye. Onun dışında, kan yağlarını yükseltebildiği için aylık kan tahlili yaptırman gerekiyor. Bu değerlerde bir anormallik görülürse tedaviye ara veriliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• var. kullanan. gördüm. cildi epeyce güzellşmiş ama ilacı kullanırken epeyce acı cekmiş. yaralar ve periyodik karaciğer testi vs surec zor.

0|0
    0|0
  • akadşım doktora gitt onun tedavisiyle herşeyi uygula

0|0
    0|0
  • birebir sulandırılmış elma sirkesini hergün sivilcelerine pamukla sür düzenli yap mis gibi olcaksın:)

0|0
    0|0
    • denemedim :/

• ama cildimde kalıcı iz kalmasındanda korkuyorum

• bende kalmadı

• Yan etki olarak intihar edenler olmuş nasıl bir ilaç o

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya :( ama kesin çözüm diyorlar

• midem çok hassas bir kaç hap kullandım devamlı kustuğum için bırakmak zorunda kaldım. zaten ev krem dolu doktorun verdiğii

• Bu bahsettiğim hap biraz ağır bir haptı belki mideni rahatsız edebilir. Aslında en güzeli peeling mi diyorsunuz artık bu içinde küçük küçük taş gibi taneler oluyor onlar çok güzel temizler devamlı kullanımda gözenekleri açtığından temizler fakat tabi bazı tenler çok yağlı olduğundan pek yardımı dokunmayadabiliyor

• ne hapı o ne işe yarıyor..;)))))

0|0
    0|0
    • sivilce hapı ama çok yan etkisi var. her ay gidip kan veriyorsun ciğerlerine çok etkisi varmıs

• kandaki yağ oranından olabilri..ama dr öğren spor yapmanın sivilcelerine etkisini öğren burayada yazarsın bende net öğrenmiş olurum..

Kızlar Ne Diyor 2

• evet kullandım ne merak ediyorsan sorabilirsin

0|0
    0|0
    • en büyük sıkıntın neydi kalıcı bir şey kaldı mı vücdunda sağlık sorunu gibi?

• tatile gideceğim. tatilden dönünce başlayacağım zaten kışa denk geitrcem yani doktorumda öyle dedi zateen

• daha ii olr evet bende öyle baslamıştım

• ben kullandım çok iyi geldi ufak bir iz bile yok yüzümde, yalnız bir sürü yan etkiyi miras olarak bıraktı bana...

0|0
    0|0
    • ne gibi yan etkiler?

• nemlendirici olarak ne önerebilirsin bir arkadasım bepanten kullanıyordu

• güneş koruyucu kullanıyodumdaha çok hamilton 50 faktör, evin içinde de bepanten plus kullandım daha kuvvetlisi

Yükleniyor...