Cenk Akyol´un Milli takıma alınmaması Tekniksel bir konumu yoksa Emir Büyük Yerdenmi?

Bu sene gösterdiği iyi performansla Galatasaray Basketbol takımının şampiyonluğunda büyük rol oynayan Cenk Akyol´un Milli takıma alınmaması Tekniksel bir konumu yoksa emir büyük yerdenmi?Daha net söyleyeyim Gezi Parkı direnişine destek verdiği ve Ntvye tepki gösterdiği içinmi?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• adamın el atmadığı yer kalmadı

padişah bozuntusu resmen

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• cenk en fazla alınmayı hak eden bir basketçi sanırım pimi çekilmiş tepe yönetimin işi (organize işler)

0|1
    0|1
  • bunun etkisinin olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • Evet emir buyuk yerden durumu.

0|0
    0|2
  • Gezi Parkı direnişine destek verdiği ve Ntvye tepki gösterdiği için

0|0
    0|0
  • Emir büyük yerdenmiş...

NTV'ye tepki vermesi bence etkilemez çok saçma..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sponsoru doğuş grubu olan milli takıma alınmaması, doğuş grubunun 1. numaralı yalaka televizyonu ntv'nin mikrofonunu yere atması dolayısıyladır.

0|1
    0|1
  • Ntv mikrofonunu yere atıncaya kadar sürekli Milli takımda oynayan adam bu olaydan sonra çağrılmıyor sizcede manidar değil mi ? Bugün açıklama yapıyor garanti yok işte biz her zaman desteğimizxi verdik amacımız Milli takımın gelişimişimine katkıda bulunmak böyle bir olay kesinlikle olmaz. Geçin kardeşim bu işleri çocuk değiliz. CENK AKYOL`un YANINDAYIZ GURURUMUZSUN !

0|0
    0|0
  • tanjevic açıklama yapmış güya neden almadığını ama bana pek inandırıcı gelmedi yani emir büyük yerden gelmiş.

0|0
    0|0
  • Milli Takımda koç ile ilgili sorunları var diye biliyorum

0|0
    0|0
  • ntv tepkisi olaiblir

0|0
    0|0
  • büyük yerden kastını anlamadım

0|0
    0|0
  • Futbolu yönetmek kolay değildir ama basketbol için birşey söyliyemem.

0|0
    0|0
  • ntv için evet

0|0
    0|0
  • bence bir sporcu o tarz şeyleri yansıtmamalıydı benim görüşüm ntv için

0|0
    0|0
  • başbakanım saolsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...