Body ile uğraşanların gücünü neden çekemezler ?

Body yapanı illa bir kötülüyorlar , bir yere gittiklerinde 1 metre önde göbeği girenler buralarda body bir işe yaramaz balon gibi şişersin , ben çok bodyci gördüm normal adamalr dövdü , hantal oluyor vs diye bilip bilmeden atıp tutuyor. Bu çekememezlik neden

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• steroid kullananlar icin haklilar. hemen kas yapayim derken birden sisiyorlar. yetmiyor bir de kullandiklari steroidden dolayi kadinlik hormonlari alip basini gidiyor. kadin memesi gibi memeleri oluyor. steroidi kestikleri an fosss balon gibi iniyorlar.

dogal yollardan kas yapanlarda oyle sorunlar yok tabi. nisanlim da senelerdir agirlik calisiyor. kafam kadar kolu var. bir defa gel bir popona vurayim dedi vurmaz olaydi. gucunuze dikkat edin la. kontrollu uygulayin.

1|4
    0|0
    • Bak en güzel cevap seçtim bilinçli konuşmuşsun vesselam :) Steroid şu bu derken içorgan bile kalmaz . Doğal yolalrdan yapmak lazım . Nişanlının elinde kalcakmıştın dikkat :D Tamam kontrollü kullanırız :)))

• yaaa aç bakkk ronnie coleman ın antremanlarına sadece o değil diğer vücutçularda aynııı

• ilk yorum yanlis yere gitti sljffkd.

Kızlar Ne Diyor 6

• belkide kendileri yapmadıkları içindir,belki de vücut yapmayı o kadar önemli bulmadıkları için.iş güç,okul vs.fazla zamanı olmayan insanlardır belki bu kişiler.

0|0
    0|0
  • bende farkındayım o tür insanların bu spor hakkında hiç bir şey bilmiyorlar ve konuşuyorlar bence bu tür şeyleri söyleyen insanlar dikkate bile alınmicak tiplerdir

0|1
    0|0
    • Hantal tembel hırs ve azmi olmayan bunları başaramayacağını bilen kişiler bunun farkındayım ama komiğime gidiyor işte genelde de böyle mesajlarda ortaya çıkıyorlar :) tv de dövüş filmleri izlerken vucüt yapanlara hayranlıkla bakıp burda yeriyorlar :) Ya da dövüşcüler ağırlık çalışmıyo sanıyorlar :D

• kızlar beğenmiyoruz diyor ama karın kası görünce ağızları sulanıyor . İnsanlar gerçekten sahip olamadığı şeye mındar diyor yani

• kızlar neden beğenmesin ki yani :) tam anlamıyla saçmalık bence bu tarz düşünceler

• Kendileri yapamayacak ya ondan:)

0|1
    0|0
    • Kesinlikle hiç bir şeyi onaylamasam hırs ve azimi tebrik ederim eğer kıskançlık yoksa

• Bazıları vardır body yapar ama güçlenir görüntüde o kadar fark olmaz. Bazıları vardır sadece görünüş için yapar sanırım geneli bunu bilmediği için böyle düşünülüyor. Çok kas olunca çok güçlü olmuyorsun ki

0|1
    0|0
    • Kas güç kazanamdan nasıl oluyor peki ?

• oceaanss şunu bil ki o kas güç olmadan şişmez gerisi hikaye

• bende de kas var sevgilimi havaya kaldırım yeter

• bazıları estetik için body yapıyor

0|0
    0|0
  • Dövüş sporu ayrıdır vücut geliştirmek ayrıdır. Bi' kavgada dövüşmesini bilen adam kazanır kas yapan degil.

0|1
    0|1
    • Bir dövüşcüden iyi dövüşürler onları da döverler diyen yok ortada ki :D Güçten bahsediliyor sadece şiş bunlar deniyor görüntüyü sevmyiyor. Ama dövüşcülerinde ağırlık çalıştıgının kimse farkında değil onların vucutları da dövüş tekniği öğrenmekle gelişmiyo düzenli ağırlık antremanları var. Bilinçsiz bilinçsiz yapılan yorumlara kızıyorum . Ki sokak dövüşünce bodyciyi yerden yere çalan sıradan bir adamdan bahsedenler var imkanı yok :)

• ben sormuşum mankara sen demişsin ... :D

• eminmisin bodyci arkadaşım türkiye 3.sü bokscu arkadaşımla kavga ettiler devirdi adamı ?

Erkekler Ne Diyor 17

• Bodycileri normal adamlar dövdü diyen birinden ne beklenir ki zaten. Resmen kıskançlık, başka birşey değil.

0|2
    0|0
  • Uzulme Üzgün kasli adam =(

En yakin arkim beden egitimi öğretmeni

Ister istemez makara yapiyoruz =)

0|1
    0|0
  • O durumu bende anlamadım snrada kanka nasıl yaptın bu vûcudu diye söylenir dururlar.

0|1
    0|0
    • Çekememezlik böyle bir şey. Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş

• Hocam kastan çalmadıkça sıkıntı yok. Yağ oranım %13 % 10lara inmeye çalışıyorum .

• ztn oruçta tutuyorsan istemesen bile zayıflıyorsun yeterli beslenemiyorsun

• Hepsi çekememezlik kardeşim.Kendileri 2 mekik çekse kıçlarından ter akar yapamıyor hiçbiri yemiyor.Anca bok atıyorlar yapana da.Benim adım okulda ''fitnessçı''ya çıktı.Herkes yok ilaç yok steroid atıp tutuyor bizim millet böyle malesef

0|2
    0|0
  • sorun kıskançlık

0|1
    0|0
  • kızlar bile kaslı erkek istemiyo artık ne bicim is lan bu :D aynen ben doğal yollardan gömçürüyorum kardeşim kimseyide takmıyorum yapmaya devam

0|1
    0|0
    • yaa bıraksınlar spordan önce tatile gittiğimi hatırlıyorum spora başladıktan 1 yıl sonra hatırlıyorum kızlar vucut kesiyor :) İlal ki begeniyorlar yanlarındaki erkekde olamzsa sevmiyoruz oluyor .

• var var beğenen var yapmaya devam kardeşim aynen dedigin gibi sporsuz hayat dusunemıyorum

• Eğer kavga eden iki kişi de herhangi bir dövüş sporunda teknik öğrenmemişse, güçlü olan kazanır, açık ve net.

0|1
    0|0
    • Kavgadan ziyade hep bir kötüleme çabası , insanımız neden bu kadar çekemez oldu hayret ediyorum. Belli ki fitness vucut geliştirme gerçekten insana güç katan sırf o vucudu görünce kavgadan vazgeçiren bir durum

• abi buda bodyci ben spor yapmayıp bodycilere balon diyenlere diyorum :D

• Anladım anladım şaka yapıyorum :D

• onlarin kaslari olamadigindan oyle soyluyorlar

0|2
    0|0
  • Şahsen bende sevmiyorum body yapıp çok kaslı olanları. Şahsen göze hitap etmiyor bir kere. Çekemediğimden değil gerçekten bana itici geliyor. Tabi dediğim gibi abartanlar. Protein vs. kullananlar.

0|0
    0|0
    • link

Öncelikle vucut geliştirme tercih işidir . Ancak vucut geliştirrenlere balon bunalr kavgada sunu yapamaz bunu yapamaz demek , acizlerin başvurduğu yoldur. Çünkü vucut geliştiren bir insanı 2 kişi zor yıkar yere . Alır atan yemin ediyorum :) Yoksa kas konusu elbette göreceli bir konu

• Aynen öyle. Fit görünmek çok çok iyi bir şey yani sadece görüntü değil dediğin gibi her türlü artısı oluyor.

• Ben her zaman vucut yapanlara helal olsun ya adam uğraşmış emek vermiş herkesin harcı değil diye bakardım. Çünkü o irade o disiplin çok çok zor bir iş

• Herkese saygı duyulmalı..
    Bodycileri çekemiyorla haklısın

0|0
    0|0
  • onu diyenler evinde yata yata toto büyüten tipler. vücut geliştirme (body) sporu herkezin yapabileceği bir spor degildir. disiplin, azim, irade, birazda maddiyat ister. bunlar bir insanda olmayınca kıskanıyorlar tabi

0|0
    0|0
  • body yapmak işsizlik gibi geliyor. göbekli falan da değilim :/

1|1
    0|1
    • haftada 3 gün 1 saatini bodye vermek mi işsizlik oturup tv izlemek mi işsizlik ?

• orası öyle tabi ama benim için boş bir uğraş

• o ilgi alanı ile ilgili bir konu. Kimine göre tv izlemek boştur kimi ne göre kitap okumak . Kimine göre bu ona herkesin saygı duyması gerekir zaten

• Kardeş benim boy 1.73 kilo 63 yaş 26.Gayet fit bir vücudum var bana göre.Şimdiye kadar böyle bir şey düşünmedim.Body yapmak kadar mantıksız bir iş göremiyorum.Amaç ne acaba body yaparken? Spor yapmaya lafım yok ama kas yapmaya çalışmak nedir acaba?

0|0
    0|0
    • Vucut yapmak spordur zaten. Yarışmaya katılma derecesi kadar abartıp iğne olmadıktan sonra , vucudunun yağ yerine gelişmiş olmasını ve güçlü olmayı sevmektir . Görüntüsünü sevmektir bu akdar basit. O zaman bende sana soruyorum . Fit görünmek kadar mantıksız bir iş göremiyorum fit görünmesen ne olacak amaç ne acaba fit görünmekte .

• fit dediğim sağlıklı yani.sağlıklı vucüdum var.yani bodyi sağlıklı bir vucüt için yapıyorsan eyvALLAH.ama 3 5 tane kıza hava atayım kaslarımı sergileyeyim diyorsan orda mantık hatası vardır.

• Kız tavlamak için bu kadar zahmete girmenin bir alemi yok zaten. Hem kel hem fodul bir dünya insanın kız arkadaşı var. Sağlık fit görünmek ve sağlıklı beslenmek dinç kuvvetli olmak için yapılır body

• bodyci değilim benle de dalga geçiyorlar :(

1|0
    0|0
    • Bodycilerle dalga geçmekten ziyade o vucuda ve güce kavuşamayanlar balon diyerek kendisini tatmin etmeye çalışıyor

• fazla da abartmamak lazım yani.bi arkadaşım var kolu azcık yumuşasa tribe girer daha çok büyütür kolunu.böyle ilginç bir psikolojiye sokuyor body insanları.

• Valla hocam balon gibi olan adamın ilk hali bana göre body çalışmış hali değil :) Abartmamak lazım illa ki her şeyin abartısı sıkıntı zaten

• değil mi benimde anlamadığım nokta orası

0|2
    0|0
  • bence çok haklısın

0|2
    0|0
  • kıskançlık

0|1
    0|0
Yükleniyor...