Komik ilginç anılarınızı anlatın bakalım

herkesin komik ilginç anıları vardır sizin ilginç ve komik anınız nedir ?

Güncellemeler:
2 gündür uykusuzum kızla buluşacam arkadaşıma dedim beni uyandır bir saat sonra kesin tamam kanka ayıpsın neyse kaldırdı beni elinde kahve kanka al iç ,eyw kanka ben bir üstümü değiştiriyim hazırlanayım hiç boşuna hazırlanma demez mi benim tepkim şu niye lan büyük ihtimalle kız senden ayrılmıştır neden dedim 3 saatir kızı bekletiyorsun soğukta demez mi yıkıldım.

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Üst katta oturan çok şişman küçük beş yaşlarında komşunun oğlu var.Apartmanın da lambası kendiliğinden yanar otomatik yani.Bunun su şişesi bizim balkona kaçmış.Çocuk istemeye gelmiş şişeyi.Kapıyı çaldı.Açtım ışık yanmıyo,boyu kısa ben de yukarı bakıyorum tam karşıya yani kapıyı çalan adam arıyorum.Çocuk nasıl bişeyse lamba bile görmemiş onu.Bu bir anda demesin mi bidonumu ver diye.Ödüm patladı,gülmekten öldüm.

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Çocukluğumda kalbime dokunmuşttm atıyor mu diye hissedemeyince kalbim atmıyor öleceğim diye ağlamıştm :D

4|2
    0|0
  • Bayramda mahalledeki bütün çocuklar toplanırdık ve evlerin ziline basar kaçardık.Bi keresinde kadının biri bizi görmüştü ve kovalamıştı :DfDSdS:d Eskiden biz hep birilerini arayıp telefon sapıklığı yapardık o günde bütün arkadaşlar bizdeyiz :D Aradık kadına Hayrettin-Annen evdemi yi dinlettik dalga falan geçtik işte neyse sonra kapadık :D bizim ev telefonundan aramıştık kadını sonra arkadaşlarım gitti akşam oldu yemek yiyoz :D kadın aradı ben yusuf yusuf oldum babam açtı telefonu babama diyo bugün benimle dalga geçtiler anneme laf söylediler falan :DDASd:Ds:D sonrası malum 1 hafta arkadaşlarımla görüşememiştim ve babam telefon faturasını benim harçlığımdan almıştı :D:DDFgs:dd

1|1
    1|0
    • bızde yapardık telde sapıklık kuzenımle . kuzenlere köye gıderdım butun köyu arardır koyun muhtarı dahıl :D çocukluk be

• arkadaslarla ( Ankara ) ulus meydanında su savası yaparken arkamdakı adamın sıgarasını sondurmusum haberım yokk umrumda olmadan yuruodum erkek arkadaslarda adamı sakınlesdırıomuss adam arkamdan bana laf soluoo bnde dondum ne dıon dayı sen laa dedıydım :D adam yol boyunca bnı kovaladıı sırf bı sgra ıcın bunu yapdıı :D

1|2
    0|0
  • LOkul bahçesinin bayırında yürürKen üstümden biri atlayıp SELAM GENÇ diye bağırdı ödüm bkuma karıştı

2|2
    0|0
  • işte ben geçen yine sevişiyorum.

0|0
    2|1
  • yolda yürürken bir kadın balkondan kafamdan aşağı su döktü görmemiş beni bide içinde çamaşır suyu yok bişey olmaz kıyafetine su temizdi balkonu yıkadım bunla diyor güler misin ağlar mısın

1|1
    0|0
  • 6-7yaşlarındayken ördeklerim vardı 4tane kutularından çıktıkları zaman beni kowalarlardı :D

1|1
    0|0
  • Kız arkadaşımla votka içip lunaparka gittik halay çektik falan gece 2 de :D

0|0
    0|0
  • terminal'de süs köpeğinden kaçmıştım

0|0
    0|0
  • Bi kere zıpladım

1|0
    1|2
  • Hahaha.Çok komiksin.

0|0
    0|0
    • açlık başınıza mı vurdu benim sorum çok basit dalga geçmek yerine varsa yazabilirsiniz.

• komiği filan bırakta sigara var mı ?

0|0
    0|0
  • bugun merdivenlerden yuvarlandım herkesin önünde oruçlu oruçlu çok komik dimi.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 18 yaşındayım üniversiteye başlayacağım alanya'da yaşıyorum. MIT de okuyacağım ( Massachusets Teknoloji Enstitüsü) 3 bavul hazırladım onca eşyamı koydum. Yola çıktım. önce antalya'ya geçtim ordan THY ile İstanbul'a uçtum. İstanbul'da 2 saat beklemenin ardından Paris Charle de Gaule havalimanına gittim. 7 saat sürüne sürüne bekledim ve sonunda Boston uçağına bindim. Geldim otobüsle de üniversitenin yurduna yerleştim. Ayrıntılı bilgi falan aldım. Valizlerimi açayım dedim. Anaaa! ne atlet ne don var :) Yanımda sadece bir don var onca saat uçak koltuğuna oturmuş havaalanlarında beklemiş bir tane de fanila var o da terden sırtıma yapışmış sırılsıklam. Valla dürüst oluyorum ertesi sabah ilk işim bırak kampüsü gezmeyi çevreyi tanımayı üniversitenin önündeki AVM den bir çift don ve fanila almak oldu

0|0
    0|0
  • muhabbet kuşum vardı küçük bir tane de top vardı. topu ordan oraya atıp duruyodum, bir an dikkatim dağıldı başka bir tarafa döndüm, sonra ayağımı indirince ayağımın altında bişey ezildi, kuşu öldürdüm diye korkudan ölmüştüm ama topa basmışım meğerse :)

2|1
    0|0
  • en iyi cevap secersin inşallah küçükken ben baya bir yaramazdım 19 ağustos depremi vardı bilirsin beni yüksek bir yerden cocuk deprem kazığının üstüne itti catala (kıç kısmındaki) cadır kazıgı girdi. bu traji komik

bi cocuğu okul cıkısında dövmüştüm arkadaş sordu nasıl dövdün dedi bende çoçuğa celme takmıştım bunada celme taktım kafa üstü üstü başı kan içinde kalmıştıı

0|1
    0|0
  • Mc Donals Gidip 5 Kişi .. Artislik yapıp .. Kalan Son 2 Büyük Boy Kolayı ben Alırım Edası ile Kasaya gidip .. Ayaklarım Tökeslenip :) Devrilen Kolayı Havada Yakalayıp :) Dengesiz Kalan Diğer Büyük kolanın .. Masanın Üsütünde Düşmesi Sonrası ..

Patlamaya hazır Bir volkan gibi Çığraması :) Yetemez gibi Ayağım Kayıp Düşmem :)

Tüm Yemek bölümündeki İnsanları yarım Saat aralıksız Bana Gülmelsi :)

O Gün Rezil olduguna mı yanarsın .. Üsütün başın Batıtgına mı yanarsın :) Uzun Zamandır PEşinde Koştıgım kıza Rezil oldgumua mı yanasrısın :D

1 Hafta Mc Donals Almadılar sonrta beni :D Abi Sen Otur biz Getirirz Diyolar dı Kolallaarı :D

0|1
    0|0
  • abi bir gün oturuyorum bizim üniversitenin kütüphanesinde yanımda da bir kız var, neyse biraz sonra karnı guruldamaya başladı, kız kıvranıyor yanımda, dedim ki gel yemek yiyeilim mi, niye ki dedi, karnının sesinden ders çalışamıyorum, özür falan diledi yok canım ne özrü falan dedim 5 dakika sonra kalktı gitti kız,(daha komik hikayelerim de var ama uzun yazamadım şimdi)

0|1
    0|0
  • Liseden bir anımı anlatıcam. ingilizce dersindeyiz kalktım hocaya sordum. honey ne demek hocam dedim. tatlım demek dedi. çok teşekkür ederim sizde öylesiniz diyip oturmuştum. tüm sınıf koptu tabi. aslında çok komiktide burada anlatınca hiç komik durmuyor. neyse gidiyom ben

0|1
    0|0
  • babam dvd'ye film koymuştu, bu ne dedim bir müzisyenin biyografisiymiş, bir ara makarne yiyip izlerken kızın biri müzisyeni hayal ederek mastürbasyon yapmaya başladı, tam o sırada 2 at çiftleşti kız onlarada bakıp masturbasyona devam etti, ben o sıralarda çenemi kapayıp hiçbişey olmamış gibi yemeğimi yiyiyordum en sonunda bitti, bende bunun biyografi filmi olduğuna eminmisin diycektim vazgeçtim

0|1
    0|0
  • kucukken balkon demırlerınden kafamı soktum ama gerı çıkaramadım mahallenın yardımıyla cıkardım :)

2|2
    0|1
  • Bi gün adamın biri adres sordu bende cevaplarken ağzımdan tükürük adamın dudağına yapıştı:D hiç bozuntuya vermeden çaktırmadan konuyu değiştirmeye çalıştım

Not:2 kişi olmaları durumu daha da rezil yapıyor :)

0|1
    0|0
  • 7.Sınıfta Koşarken dilim ortadan ikiye ayrıldı...

Kapıya kulağım sıkıştı 4 dikiş atıldı..

10 yaşındayken kaşım patladı..Damarları gözüküyordu..

0|1
    0|0
  • sınava gidiyordum fakülteyi sorucam hangi blok olduğunu şu ilerdeki çocuğa sorayım dedim usta bu b blok nerde dedim ilerde dedi az yürüdüm yürüdüm bir döndüm meğerse erkek değil kızmış mk a:Sd:ASd:SA:DAs

0|1
    0|0
  • 4 yıllık sevgilimi bir hatunla aldatıyodum 1 ay falan geçti öğrendim ki aldattığım sevgilimin en iyi arkadaşı o kızmış abi ben ne biliyim biri ankarada biri izmirde (: bide bilerek yapılmış bişeyde yok ikisinden de tokat yedim rahatladım mutluyum .p

0|1
    0|0
  • dişçimin parmağını ısırmıştım

1|1
    0|0
  • Kız arkadaşımla nenemgilde sevişmiştik :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...