Zulümün gerçek adı Doğu Türkistan unuttunuz mu?

Ben bugün sizlere zulmün gerçek adını damarlarınız da hissetmeniz için ya da tekrar hatırlamanız bu soruyu soracağım.

Gazze de patlayan bombaların hesabını israilli diplomatlardan ve siyasetçilerden sorarken,Somaliye yapılan binlerce tonluk yardım paketlerinin gitmesinden şikayetçi değilim elbette benimde hoşuma gitmiştir

.Çoğu insan da bunu yapan hükümeti sevip kaf dağı kadar göklere çıkardı.Tamam siyasi düşünce tamamen bir seçimdir.Özgür ve demokrat bir ülkede yaşıyoruz söylenenlere göre.

Bir millette hiç mi ar damarı,hiç mi kan çekmesi hiç mi insanlıktan utanması olmaz?Soydaşlarınıza zalim Çin Doğu Türkistan'da kendi topraklari içerisinde zulüm ederken sizler hala arap dünyasını ve onların artıklarıyla gözünüzü boyamaktamısınız?

Oruç ile ilgili sorular soruyorsunuz ve çoğunuz da kendini dindar gösterip şu günah bu sevap diye fetvalar veriyorsunuz bunu görüyorum.Siz bugün bura da bu kadar güzel ibadet ederken Çin denen aşşağılık devlet sizin soydaşlarınıza Doğu Türkistan'da "ORUÇ TUTMA YASAĞI" getirdiğinden haberiniz var mı?

Biliyorum çoğunuz okuma gereği bile duymayacak bu metinleri.Bunu yazma gereğim en azından böyle sosyal bir siteninde diğer sosyal ağlar kadar bilindiğini ve burada ki insanların hiç değilse %1 inin vicdanlı olduğundan eminim.

Eğer biraz bile yüreğiniz de Türkçülük ruhundan kırıntılar kaldıysa Japonya gibi bir uzak doğu ülkesinin bile sahip çıkıp gövde gösterileri yapması bir Türk olarak gücünüze gittiyse sizde elinizden geldiğince bu zulmün bilincini etrafınızda ki insanlara yaymaya çalışın.

Unutmayın Altay dağı ve Tanrı dağı biterse bizlerde biteriz.En büyük tehlike Türk'ün doğal düşmanı Çin'dir.

Gereksiz yorum yapacaklar yazıp boşuna kavga çıkarmasın.Fikri olanlar fikirlerini yazsınlar

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle dinsizim ve dinleri kıyasıya eleştirirm... Ama yasak da nedir, kardeşim!

Bu arada, Kerkük'teki kardeşlerimiz, İran'daki 40 milyon Türk ve dünyanın nice yerlerinde topraklarında tutsaklık yaşayan Türkler..?

Partizan değilim, fakat belirtmeliyim ki; MHP'nin "Doğu Türkistan'da Olanları Araştırma Komisyonu" önerisi malum iktidar partisince reddedildi. Sorarım şimdi: Orada "Doğu Türkistan" yerine "Filistin, Suriye, Mısır" yazsa idi, bu hükümetin tavrı ne olurdu?

"Kürt açılımı" diye ağlaşanların Doğu Türkistan'da olanlardan ötürü gözlerinden yaş damlamaz.

1|1
    0|0
    • +1 kardeşim haklısın

• Devlet ve vatandaşlarımız elinden geldiğince Doğu Türkistan'ada ulaşmaya çalışıyor bundan emin olabilirsiniz Bu konuyu birde Türkistan'lılardan dinleyin onlarda onaylıyacaklar.Her Çine yapılan resmi ziyarette bu konu gündeme geliyor bir çok defa Türkistan ziyareti yapıldı.Ama muhatap olduğumuz ülke Çin.

• Başbakan'ın kaplanlığı İsrail'e (ki o da sözde) gelince tutar ancak... Sen tek kelime açıklama duydun mu hükümetten?

Ki o hükümet, Mısır'da darbe olduğunda acil toplandı... Hatta, Bakanlar Kurulu gündemine bile aldı...

İkiyüzlülük istemiyoruz...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Filistin için Somali için yapılan yardımlar Türkistan'a yardım etmemize engel değil .

Emin ol Türkistan'a gerek vatandaşlarımız gerekse devletimiz özellikle Çini ziyaret ettiğinde Cumurbaşkan ı ve Başbakan elinden geleni yapıyor ama malesef orada da zalim Çin yönetimi laf dinlemiyor tıpkı İsrail'de olduğu gibi

Japonya bu konuda herhangi bir yardım yaptımı bilmiyorum ama eminim bu insanı nedenlerden çok Çin ile olan siyası gerilimlerindendir.

Ayrıca artık Türkçülük sınırlamasından krtulup İnsanlık çizgisine gelmemiz lazım dünyada Süreye Filistin Mısır Arakan yardıma ihtiyacı olan neresi varsa koşalım sadece bir ırkla sınırlamayalım kendimizi

0|0
    0|2
    • yazıyı tamamen okuduysan eğer zaten dünyanin diğer bölgelerine yapılan yardımlardan rahatsız olmadiğimi belirttim.çine gidip ellerinden geleni yapiyorlarmı ? Sana soruyorum ! Çine para verip Göktürk2 adlı uyduyu göndermelerini isteyen hükümet kimdir? Neden Kazakistanda bulunan üssden gönderilmedi bana bunun cevabını ver önce

• Arkadaşım gerçekçi ol hayal görme ataların dediğin adamlar 1000 yıldan uzun zaman önce yaşadılar artık kılıç atla savaşmıyoruz farkındaysan

• senin konuşma uslubunda adamlık yok ki birkere "ataların dediğin adamlar" onlar senin de atan ebe cahil.Niye biz Osmanlı Torunuyuz derken biz iman gücüyle avrupalıları yendik derken öyle demiyorsunuz hayırdır birader ? Kendine gel kendine Türk'ün öfkesinin karşısında hiçbir silah hiçbir top mermisi dayanmaz kendine gel devşirmeysen söyle ona göre davranalım.Hani Çin'i süper güç olarak görüyorsun ya

• bak şimdi doğu türkistan'da haksızlıklar yapılıyor. yönetim komünist diye ikiyüzlülük yapıp savunmam ama aynı şekilde burdaki kürtlere de bu kadar demokratik ve özgürlükçü yaklaşmanızı beklerim. ki orda türkler burdaki kürtlerden fazla haklara sahipler

2|0
    1|2
    • Birader Türkistan toprakları içinde bu zulum uygulanıyor ambargo ve sömürge var.Türkiye Cumhuriyeti gidip Irakta kimsenin üzerinden tankla geçmiyor ki

• işinize gelmeyen şeyler söylenince bıdı bıdı yaparsınız anca. ben komünist olduğum halde komünist devletin eksiklerini söylerim türk düşmanı dersiniz türklere haksızlık yapılıyorsa savunurum ama siz kürt düşmanı değiliz dersiniz sonra da kürtlerin ne zaman devleti oldu ki onların dili mi var falan filan... boş konuşmayın

• yalan mı kardeşim tarihde devletiniz mi oldu ? aşiretçilikten öte gidemediniz biz geldikde 1000 yıllık devlete sahip oldunuz ingiliz yunan kuyruğu olmaktan kurtuldunuz daha ne istiyorsun ki benim Doğu Türkistan adına açtiğim bir konuyu Kürt meselesi haline getiriyorsun anlamadım ki ?

• Allah yardımcıları olsun kardeş

Umarım en kısa zamanda eski ihtişamına, ecdadının elde ettiği ihtişama kavuşur bu ülke de, onlara rahatça hesap sorarız

0|1
    0|0
    • Bizlerin onlara hesap sorması için şuan ki bulunduğumuz durumdan daha iyi bir hale gelmemize gerek yok kardeş.Bizlerin ecdadı onları en kötü durumlarda dahi onlardan daha az nufuslarla malubiyete uğratmışlardır.Türkiye Cumhuriyeti bugun bir Türk birliği kurulcak olsa liderliğini yapacak en güçlü devlettir. +1 bu arada

Yükleniyor...