Orda mısın, sustun, işin bitmedi mi, vsvs. tarzında mesajlara uyuz olanlardan mısınız?

ergenleri anlarım da ergenlikten cıkamamıs tiplerin,

ordamısın, unutulduk, işin bitedimi, sustun, hala cevap yazmadın, neden acmadın, tamam yazma gibi tribal enfeksiyon icerikli mesajları hakkında neler düsünürsünüz :)

Güncellemeler:
arada olan durumlardan bahsetmiyorum. bunu takıntı yapmıs tiplerden bahsediyorum

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Önemsenmek hoşuna gitmiyorsa bu senin sorunundur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benn

.

0|0
    0|0
  • Çok sinir bozucu bir durum saplantılı gibi :D

0|0
    0|0
  • Ergenlikle ilgisi yok bence. Sen bir anda mesajı kesersen merak eder karşı taraf. Normal.

1|1
    0|0
  • işte böyle mesajlara asla cevap vermeyip biriktirmeyi çok seviyorum. sonra okuması güzel oluyor :D ama cevap verince triplerine katlanamıyorum erkek dediği trip atmamalı ben yapmıyorsam hele ki, o hiç yapmamalı.

0|0
    0|0
  • Merak etmistir bekle yaz sende susar ya da kes sesini de o zaman hic konusmaz sende sinir olmazsin :)

0|0
    1|0
  • Neden öyle düşünüyorsun?Ordamısın,unutulduk,sustun gibi sözler ergenlerin ürettiği kelimeler mi?

Güzel bir soru olmamış.Kusura bakma.

0|1
    1|0
  • Bugün tüm soru haklarını kullandın sanırım ohh şükür.

Cevap : Sinir oluyorum.

0|1
    0|1
  • Doğruyu söylmek gerekirse eskiden çok fazla yapıyordum ama artık yapanlardan tiksiniyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• incekıyım trip diyoru buna karla karışık yağmır gibi incedem sitem yollanır karşı tarafa ve hülya koçğiyit gibi koşarak yatağa uzanılır utanıyorım hemcinslerimden

1|0
    0|0
  • Kapıyı açıp sen mi geldin demektir boş konuşmak, kendinden bıkkınlık getiren kardeşimizin ordamısın sorusuyla kendinden nefret ettirmesidir

0|0
    0|0
  • Birde uyuyan insanı dürtükleyip hişşt uyuyormusun demezler mi :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...