Modanın umrunda olamdıgı kişiler hakkında ne düsünüyorsunuz?

aaaa bu modaymış şunu yapmalıyım aa bunu giymeliyim demeyen, benim gibi mutlu oldugunu ve yakıstıgını düsündügünü giyinen, bir şeylerii içinden geldigi gibi yapan kişiler hakkında düşünceleriniz neler? siz de böyle düşünür müsünüz?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• modayı takip ederim her zaman

0|0
    0|0
  • Modayi sevmiyorum.Daha dogrusu ne begenirsem onu alirim zaten artik modasi gecmis bir sey satilmiyor dukkanlarda ama modasi gecmis bir seyi trend yapabilirim:) Moda olan bir seyi de alirim ama tarzim olmadan kullanmam farkli bir sey yaparak kullanirim onu

0|0
    0|0
  • İtiraf edeyim ben cok igrenc giyiniyorum :)Alisveris yapmayi da hic sevmem zaten hep boyle bol bol giyiniyorum :(

0|0
    0|0
  • ben modayı takip etmem beğendiğimi alır giyerim ama nedense güzel giyinemiyorm kumaşları birbirine uyduramıyorum malın tekiyim

0|0
    0|0
  • en iyisi..

0|0
    0|0
  • Kendi modamı yaratıyorum ben. Sıra dışı olmak iyidir. Herkes siyah giyerken sen beyaz giyersin.

0|0
    0|0
  • kot tshirt .

0|0
    0|0
  • günlük kaç soru hakkın kaldı daha ? :(

0|0
    0|0
    • el insaf kac aydır soru sormuyorum 2 sorum mu battı gözüne :)

• yok soruların göz kamaştırıyor gerçektende :/

• bacım :) millt gibi çüküm bu kadar cm, beni neden aldattı , bana geri döner mi, önden mi arkadan mı diye vıcık sorular mı sorayım :)

• Şu sırıtık fotoğrafını kaldırsan iyi olacak.Çok itici görünüyorsun.

0|0
    0|1
    • sa-na-ne? acık yazacak kadar bile cesur değilsen fikrin benim icin önemli değil ufaklık :)

Erkekler Ne Diyor 2

• modayla hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasın kardeşim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...